خانه / مشاوره یادگیری Reading / چگونه فقط با ۱۰۰۰ تومان سرعت یادگیری زبان انگلیسی مان را به سرعت یک فراری آخرین مدل برسانیم؟ (آپدیت ۹۹)

چگونه فقط با ۱۰۰۰ تومان سرعت یادگیری زبان انگلیسی مان را به سرعت یک فراری آخرین مدل برسانیم؟ (آپدیت ۹۹)

چگونه فقط با ۱۰۰۰ تومان سرعت یادگیری زبان انگلیسی مان را به سرعت یک فراری آخرین مدل برسانیم؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید یاسر موسوی on Oct 19Rating: 5.0چگونه فقط با ۱۰۰۰ تومان سرعت یادگیری زبان انگلیسی مان را به سرعت یک فراری آخرین مدل برسانیم؟یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه است. در این مقاله به همراه ویدیو شما چطور باید روزنامه انگلیسی بخوانید.

 عنوان مقاله: یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه

دسته مقالات: مشاوره ای

مدت زمان مطالعه: ۴ دقیقه

 پس از مطالعه و اجرای  مقاله یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه:

  • با روشی آشنا می شوید که روی مهارت های زبانی شما تاثیر به سزایی دارد. 
  • با داروی شفا بخش نمرات بالای ایلتس و تافل و آزمونهای بین المللی دانشگاه کمبریج مثل FCE و CAE آشنا خواهید شد.

 پیشنهاد تیک لرن۲۴: جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه

 دوستان و زبان آموزان عزیز تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه صحبت کنیم. امروزه تقویت کردن مهارت های زبان انگلیسی یه یکی از بزرگترین چالش های زبان آموزان تبدیل شده است. اکثر زبان آموزان به دنبال این هستند که مهارت های خود را بهبود ببخشند. 

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما را با روش یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه آشنا سازد. روزنامه های زبان انگلیسی متن های قدرتمندی دارند و به شما این اجازه را می دهند تا مهارت های خود از جمله رایتینگ را به خوبی تقویت کنید.

بنابراین اگر می خواهید در زمینه رایتینگ پیشرفت چشمگیری داشته باشید، می توانید روزانه با هزینه ای بسیار کم روزنامه های زبان انگلیسی را تهیه کرده و آن ها را مظالعه کنید. این کار به شما در زمینه مهارت های زبان انگلیسی کمک شایانی می کند. 

در ادامه اطلاعات بیشتر و دقیق تری درباره یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه ارائه خواهیم کرد. 

پس با ما همراه باشید. 

 

یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه، روشی با هزینه کمتر از هزارتومن!

روزنامه های انگلیسی متن های بسیار قوی دارند. مطالعه کردن این روزنامه ها به صورت روزانه می تواند کمک زیادی به شما در زمینه تقویت مهارت های زبان انگلیسی کند. اما به شرطی که از منابع مورد اعتماد و روش های استاندارد استفاده کنید.

برای آشنایی با این منابع و روش ها می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

 

یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه 

روزنامه ها یکی از مراجع قطعی یادگیری زبان انگلیسی هستند. متون دقیق، حرفه ای، و بسیار پر محتوای روزنامه ها و متون مطبوعاتی به شما کمک می کند تا روش نوشتن خود را تغییر دهید. 

نحوه کاربرد کلمات سطح بالا، نظم و ساختمان ذهنی زبان آموزان را تغییرمی دهد. آنها را با شیوه ای از یادگیری زبان انگلیسی آشنا می کند که مخصوص افراد تحصیل کرده و  native است. ایجاد عادت روزنامه خوانی در خود تاثیر بسیار زیادی در مهارت های زبانی شما دارد. به طوری که بعد از گذشت چند ماه خواندن روزنامه به صورت روزانه، می توانید تاثیرات آن را به وضوح مشاهده کنید.

 

پیشنهاد می شود چنانچه انگیزه یادگیری زبان انگلیسی خود را از دست داده اید حتما مقاله چگونه یک اشتیاق سوزان برای یادگیری زبان انگلیسی باعث می شود تا شما perfect شوید؟ را مطالعه نمایید. 

 

 

از چه سطحی از زبان انگلیسی روزنامه خوانی را شروع کنیم؟

دقت کنید که روزنامه ها و منابع مطالعاتی مطبوعاتی متنی متفاوت با محتوا های آموزشی کلاسی دارند. کلمات و ساختار ها، بسیار پیچیده تر و آموزنده تر است.

احتمالا یک کلمه در نقش های مختلفی استفاده می شود. همین پیچیدگی های چالش بر انگیز روزنامه هاست که مطالعه آن را لذت بخش تر می کند. اگر در سطوح بالا تر از متوسط زبان انگلیسی هستید، حتما سراغ روزنامه ها رفته و این عادت را در خود پرورش  دهید. و اگر حتی تازگی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده اید، اصلا به شما توصیه نمی کنم که کار کردن روی روزنامه را کنار بگذارید. اما تلاش کنید که هفته ای یا ماهیانه با یک روزنامه کشتی بگیرید و لذت ببرید.

 

چگونه می توانم با روزنامه شاخ غول آیلتس را بشکنیم؟

 

یک سلاح مفید برای شکستن شاخ غول آیلتس استفاده از روزنامه های انگلیسی زبان است.

 

روزنامه ها به شما کمک می کنند که مغز و ذهن خود را با کلمات و ساختارهای پیشرفته تری نظام بندی و ساختاربندی کنید.

در جملاتی که می نویسید راحت تر بتوانید کلمات پیشرفته را در کنار یکدیگر استفاده کنید.

و همان طور که احتمالا می دانید، در آزمونهای بین المللی مثل آیتلس، همین استفاده هنرمندانه از لغات و ترکیبات پیشرفته است که نمره شما را ارتقا می دهد. 

 

به نکات زیر در مورد یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه توجه کنید:

۱- پارا گراف یا متنی را انتخاب کنید که برای شما جذابیت دارد. لزومی ندارد که همه متون را بخوانید. جاهایی را بخوانید که دوست دارید.

۲- عنوان را بخوانید و به عکس نگاه کنید(در صورت وجود عکس) سعی کنید محتوای آن را درک کنید.

۳- کل متن زیر عنوان را بخوانید. قطعا یک سری کلمات را نمی دانید که اصلا مهم نیست. فقط بخوانید. و سعی کنید تاجایی که امکان دارد متوجه شوید.

۴٫ ماژیک فسفری خود را بردارید. با استفاده از آن روی کلماتی که معنی آن ها را نمی دانید، خط بکشید تا بعدا بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته و معنی آن ها را پیدا کنید. 

۵- زیر عبارت و ترکیب کلیه آنها خط بکشید. آنها را روی فلش کارتی یاداشت کنید. مثال جمله ای که در روزنامه خواندید را زیر آن بنویسید و ساختار آن را استخراج کنید.

 

برای این که بتوانید اطلاعات دقیق تری نسبت طرز مطالعه روزنامه های انگلیسی زبان کسب کنید، می توانید کلیپ زیر را مشاهده فرمایید.

 

 

در زیر کلیپ ویدیویی یک زبان آموز موفق که از طریق روزنامه به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته است را ببینید. 

<script>

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

چند ساعت مطالعه در روز کافی است؟

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا چند نکته خیلی مهم در مورد مطالعه زبان انگلیسی در خانه را به شما معرفی کند تا با استفاده از آن ها بتوانید پیشرفت سریع تری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.