خانه / مقالات مشاوره ای / مشاوره یادگیری Speaking / اهمیت قالب های مکالمه زبان انگلیسی برای مکالمه روان تر( آپدیت ۹۹)
قالب های مکالمه زبان انگلیسی

اهمیت قالب های مکالمه زبان انگلیسی برای مکالمه روان تر( آپدیت ۹۹)

اهمیت قالب های مکالمه زبان انگلیسی برای مکالمه روان تر( آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jul 4Rating: 5.0

عنوان مقاله: قالب های مکالمه زبان انگلیسی

دسته مقالات: آموزشی

درجه اهمیت اجرای روش پیشنهادی: بسیار بالا
پس از مطالعه و اجرای  این مقاله :
در این مقاله شما پس از یادگیری قالب های مکالمه زبان انگلیسی میتوانید مکالمه زبان انگلیسی تون رو انجام بدین و بدون هیچ فکر کردن صحبت کنید.
پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

مقدمه قالب های مکالمه زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید.

امروز می خواهیم درباره موضوعی صحبت کنیم که می توانید با استفاده از نکاتی که ارائه می شود سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. 

 مطلبی که امروز می خواهم درباره آن صحبت کنم مطلبی است که سوالات زیادی درباره آن از پرسیده شده است. خیلی از افراد از من می پرسند که 

قالب های مکالمه زبان انگلیسی چیست؟ کدام یک از قالب های مکالمه زبان انگلیسی برای یادگیری زبان بهتر است؟ 

منظور از قالب های مکالمه زبان انگلیسی همان ساختار های از قبل حفظ شده ای است که می توانیم آن ها را به خاطر سپرده و هر موقع که به آن ها نیاز داریم از آن ها استفاده کنیم. با استفاده از این قالب ها می توانیم به مکالمه خود شکل داده و آن را منظم تر ارائه دهیم.

مثال از یه قالب مکالمه زبان انگلیسی 

مثلا ما برای present perfect هممون حفظ می کنیم که چگونه بگوییم قبلا یه کاری رو انجام داده ای یا نه؟

 چی بگیم؟ سر کلاس ها همیشه این قالب را به بچه ها آموزش می دهیم و می گوییم :

 ?Have you ever done something

 

اول هر موقع با have you ever  سوال پرسیده شود یعنی قبلا این کار را انجام دادی یا نه؟ که اون done منظور pp یا past participle یا به عبارتی قسمت سوم فعل هست. have you ever done something یا چیز های مشابه به این دقیقا یک قالب مکالمه زبان انگلیسی می باشد.

اگر تعداد کافی از این قالب ها رو حفظ باشید به راحتی می توانید مکالمه زبان انگلیسی را انجام دهید و بدون هیچ فکر کردن صحبت کنید.

اگه هنوز شک دارین که چطور این قالب ها به شما کمک می کند توصیه میکنم روش علمی که در مورد صحت و درستی این قالب و استفاده از قالب ها را اثبات می کند را مطالعه فرمایید. ما در مقاله بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به صورت تصویری توضیح داده ایم که چطور حفظ کردن این قالب ها به ما در تقویت زبان انگلیسی کمک می کند.  

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

حالا می خواهم یک سوال از شما بپرسم.

قالب های مکالمه زبان انگلیسی  رو از کجا پیدا کنیم؟ 

از کجا باید قالب های مکالمه زبان انگلیسی را پیدا کنیم؟   یکی از بهترین مرجع هایی که من به شما توصیه میکنم ، استفاده از بخش جزوه های تیک لرن ۲۴ هست. داخل همین سایت تیک لرن ۲۴ با آدرس www.tiklearn24.com  بخشی وجود دارد تحت عنوان جزوات آموزش زبان انگلیسی. داخل هر جزوه یک عدد پادکست رایگان تدریس استاد وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. اول زبان خود را  تقویت کنید و دوم قالب ها را استخراج کرده و آن ها را یادداشت کنید. اگر بتوانید این قالب ها را با استفاده از تکنیک فلش کارت فرا بگیرید خیلی خیلی تاثیر بیشتری دارد  و حداقل من به نتیجه رسیدن خودتان را تضمین میکنم.  

فلش کارت چیست؟

اگر نمی دانید فلش کارت چیست حتما مقاله ساخت فلش کارت مکالمه زبان انگلیسی را مطالعه کنید. این مقاله می تواند به شدت به شما کمک کند.   

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

یک دیدگاه

  1. نیاز به قالبهای انگلیسی دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.