خانه / آیلتس / معرفی کتاب mindset به همراه دانلود رایگان کتاب (آپدیت ۹۸)

معرفی کتاب mindset به همراه دانلود رایگان کتاب (آپدیت ۹۸)

معرفی کتاب mindset به همراه دانلود رایگان کتاب (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Aug 7Rating: 5.0

عنوان مقاله: معرفی کتاب mindset

 دسته مقالات: آموزشی 

هدف مقاله: آشنایی بیشتر زبان آموزان با کتاب مایندست

پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

مقدمه معرفی کتاب mindset

دوستان و زبان آموزان عزیز سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما کتابی را معرفی کنیم که می توانید با مطالعه آن پیشرفت زیادی در مهارت های زبانی خود ایچاد کنید. 

آماده اید؟ بیایید شروع کنیم. 

 

کتاب mindset چیست؟ 

کتاب mindset یک دوره جدید چند سطحه برای نویسندگان آیلتس می باشد. تست های مایندست امکانات هوشمندانه و انعطاف پذیری را با توجه به محتوای آموزشی و نیاز دانش آموزان ارائه می کند. 

کتاب mindset مخلوطی از استراتژی های یادگیری و توانایی های حل تمرین است که در این مقاله می خواهیم به معرفی آن ها بپردازیم. 

کتاب mindset یک دوره چند سطحه می باشد. به همین دلیل بیشتر زبان آموزانی که می خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند می توانند به راحتی آن را مطالعه کنند. 

 این دوره از Cambridge learner copus استفاده کرده است. این ویژگی به ما این اجازه را می دهد تا به بیش از ۲۵۰۰۰ متن استفاده شده در آزمون های آیلتس دسترسی داشته باشیم. 

 

معرفی کتاب مایندست
معرفی کتاب مایندست

 

طراحی کتاب mindset آن گونه نیست که مجبور شوید کتاب را از ابتدا تا انتها بخوانید. یک دبیر میتواند هر جایی را که میخواهد درس دهد و حتی از روی بعضی بخش ها بپرد.

اگر به تازگی به ما پیوسته اید و یا سال هاست که در کلاس های آیلتس ما تجربه دارید باید بگوییم که حمایت و کمک زیادی از سمت ما وجود دارد. این حمایت ها میتواند به صورت محتوایی و یا تمرین های مناسب باشد. فعالیت هایی که به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین شکل ممکن در کلاس حضور یابید و بتوانید به دانش آموزان خود کمک کنید تا بتوانند نقاط ضعف خود را تقویت کنند. با استفاده از تمرین های اضافی و کلاس های آنلاین میتوانید زمان کلاس های خود را با توجه به نیاز دانش آموزان خود تنظیم کنید.

در کلاس های رایتینگ آیلتس اعتماد به نفس داشته باشید. 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.