خانه / آیلتس / معرفی کتاب mindset به همراه دانلود رایگان کتاب

معرفی کتاب mindset به همراه دانلود رایگان کتاب

عنوان مقاله: معرفی کتاب mindset

هدف مقاله: آشنایی بیشتر زبان آموزان با کتاب mindset با مقاله معرفی کتاب مایندست

پیشنهاد تیک لرن۲۴: کتاب mindset را به صورت رایگان دانلود کرده و برای افزایش نمره آیلتس خود از آن استفاده کنید.

 

مایندست یک دوره چند سطحه جدید برای نویسندگان آیلتس مایندست هست. تست مانیدست برای آیلتس برای شما امکانات هوشمندانه و انعطاف پذیری را با توجه به محتوای آموزشی و نیاز دانش آموزان تان فراهم میکند.

مایندست مخلوطی از استراتژی های یادگیری و توانایی حل تمرین و تمرین های امتحانی است که در این مقاله تیک لرن۲۴ به معرفی کتاب مایندست می‌پردازد.

مایندست برای ایلتس یک دوره چند سطحه است و به همین دلیل دانش اموزان شما از هر سطحی می توانند محتوای کاربردی و مناسبی را از ابتدا تا انتها در اختیار داشته باشند.

این دوره توانسته از Cambridge learner copus استفاده کند. این به ما این اجازه را می دهد تا به بیش از ۲۵۰۰۰ متن استفاده شده در آزمون های آیلتس دسترسی داشته باشیم . این یعنی بیش از ۱۲ میلیون کلمه که با استفاده از این اطلاعات ما میتوانیم اشتباه های رایج را که هر گروه از دانش اموزان مرتکب میشوند را از یکدیگر جدا کنیم. 

معرفی کتاب مایندست
معرفی کتاب مایندست

کتاب mindset به صورت اختصاصی طراحی شده است. یعنی هر دبیر میتواند از هر محتوایی که میخواهد استفاده کند تا روی نقاط ضعف کلاس خود تمرکز کند.
که در مقاله معرفی کتاب mindset به خوبی به این موضوع اشاره شده است.

طراحی کتاب mindset آن گونه نیست که مجبور شوید کتاب را از ابتدا تا انتها بخوانید. یک دبیر میتواند هر جایی را که میخواهد درس دهد و حتی از روی بعضی بخش ها بپرد.

اگر به تازگی به ما پیوسته اید و یا سال هاست که در کلاس های آیلتس ما تجربه دارید باید بگوییم که حمایت و کمک زیادی از سمت ما وجود دارد. این حمایت ها میتواند به صورت محتوایی و یا تمرین های مناسب باشد. فعالیت هایی که به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین شکل ممکن در کلاس حضور یابید و بتوانید به دانش آموزان خود کمک کنید تا بتوانند نقاط ضعف خود را تقویت کنند. با استفاده از تمرین های اضافی و کلاس های آنلاین میتوانید زمان کلاس های خود را با توجه به نیاز دانش آموزان خود تنظیم کنید.

در کلاس های نوشتن آیلتس کمبریج اعتماد به نفس داشته باشید.  

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی چقدر در پیشرفت ما موثر خواهند بود؟ (آپدیت ۹۸)

آیا استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی باعث پیشرفت ما خواهند شد؟ برای یاد گیری زبان انگلیسی با استفاده از گوشی های همراه خود باید چه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *