خانه / مقالات مشاوره ای / آزمون KET چیست؟ (آپدیت ۹۸)

آزمون KET چیست؟ (آپدیت ۹۸)

آزمون KET چیست؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jul 27Rating: 5.0

عنوان مقاله: منابع آزمون KET

دسته مقالات: مشاوره زبان انگلیسی در مورد آزمون KET
درجه اهمیت اجرای روش پیشنهادی: 
بسیار بالا
پس از مطالعه و اجرای  این مقاله :
در این مقاله با بهترین 
منابع آزمون KET آشنا میشویم.
 پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید یادگیری زبان انگلیسی خود را با کیفیت تر پیگیری کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه منابع آزمون KET

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره منابع آزمون KET صحبت کنیم.  اگر می خواهید در این آزمون شرکت کنید خواندن این مقاله می تواند به شما کمک کند. 

 

بهترین منابع آزمون KET چیست؟

 همان طور که در مقالات قبلی گفتیم آزمون KET سطح A2 شما را می سنجد. یعنی افرادی که سطح A2 دارند می توانند در این آزمون شرکت کنند. 

خب ببینید دو ورژن برای آزمون طراحی شده. A2 key designed for adult manner طراحی شده برای بزرگسالان و A2 key for school طراحی شده برای دانش آموزان یعنی کسانی که هنوز راهنمایی و دبیرستان هستند.

آزمون KET

مقایسه ورژن های آزمون KET

خب ببینید این دو ورژن دارای فرمت یکسانی هستند یعنی از لحاظ تعداد صفحات، تعداد سوالات، زمان آزمون و …. یکسان هستند و هر دو ورژن به یک کارنامه یا گواهینامه ختم می‌شوند.

آزمون KET

اما فرق این دو چیست؟

ببینید این A2 که معمولیست و برای دانش آموزان نیست، تاپیک های انتخاب شده براساس علایق بزرگسالان است و نوع دیگر این آزمون یعنی A2 key for school برای دانش آموزانیه که سطح A2 رو گذروندند و بیشتر تاپیک ها نسبت به علایق دانش آموزان انتخاب شدند.

تیک لرن۲۴

برای بررسی سطح a1 و a2 زبان انگلیسی کلیک کنید.

برای بررسی فرمت آزمون KET کلیک کنید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.