خانه / مقالات مشاوره ای / فرمت آزمون KET چگونه است؟ (آپدیت ۹۸)

فرمت آزمون KET چگونه است؟ (آپدیت ۹۸)

فرمت آزمون KET چگونه است؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jul 24Rating: 5.0

عنوان مقاله: فرمت آزمون KET

دسته مقالات: مشاوره ای
 پس از مطالعه و اجرای  این مقاله : با فرمت آزمون KET اشنا شده و روش موفقیت در آن را فرا خواهید گرفت.
توصیه تیک لرن ۲۴:
اگر می خواهید اطلاعات بیشتیر در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه کنید.

مقدمه فرمت آزمون KET

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره فرمت آزمون KET صحبت کنیم و شما را با بعضی نکات در این باره آشنا کنیم. ما در مقالات قبلی شما را با سطح آزمون KET و ماهیت آن آشنا کردیم. اگر می خواهید با منابع این آزمون آشنا شوید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

فرمت آزمون KET چگونه است؟

این آزمون دارای دو ورژن می باشد. ورژن اول A TO CAT و ورژن دوم A TO SCHOOL نام دارند. هر دو این ورژن ها دارای سه بخش هستند که تمام مهارت های زبان انگلیسی شما را مورد چالش قرار می دهند. بخش اسپیکینگ این آزمون هم به صورت صورت به صورت شکل می گیرد. 

در بخش اول شما باید سوالات مربوط به ریدینگ و رایتینگ را حل کنید. برای پاسخ دادن به این سوالات یک ساعت و ده دقیقه زمان دارید. هم چنین این بخش ۵۰ درصد نمره شما را تشکیل خواهد داد. 

ریدینگ و رایتینگ به ۹ بخش تقسیم می شوند و شامل ۵۶ سوال می باشند. بخش های ۱ تا ۵ مربوط به ریدینگ می باشد. هم چنین ریدینگ شما شامل سوالات GAP TEXT می باشد. بخش های ۶ تا ۹ مربوط به رایتینگ هستند. در این بخش علاوه بر پر کردن جا خالی ها باید یک متن ۲۰ تا ۳۰ کلمه ای هم ارائه دهید. 

برای پاسخ دادن به سوالات لیسینینگ ۳۰ دقیقه زمان دارید. لیسینینگ شامل ۵ بخش و ۲۵ سوال می باشد که ۲۵ درصد نمره شما را تشکیل می دهد. 

در نهایت و در بخش اسپیکینگ شما باید بین ۸ تا ۱۰ دقیقه به سوالات پاسخ دهید و این بخش هم ۲۵ درصد نمره شما را تشکیل می دهد. 

 

آزمون KET
 

 

این هم از فرمت آزمون KET امیدوارم بهتون کمک کرده باشه.

 

برای بررسی سطح a1 و a2 زبان انگلیسی کلیک کنید.

برای بررسی ماهیت آزمون KET چیست؟ کلیک کنید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

روش های تمرین مکالمه

چه روش های تمرین مکالمه ای مناسب هستند؟ (آپدیت ۹۹)

چه روش های تمرین مکالمه ای مناسب هستند؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Feb …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *