خانه / مقالات مشاوره ای / مشاوره یادگیری Speaking / آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۹)
لهجه برای آیلتس

آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jul 4Rating: 5.0

عنوان مقاله: لهجه برای آیلتس ضروری است؟

دسته مقالات: مشاوره ای

درجه اهمیت اجرای روش پیشنهادی: بسیار بالا

پس از مطالعه و اجرای  این مقاله : متوجه خواهید شد که آیا واقعا لهجه برای آیلتس مهم است یا خیر و معیار نمره دهی در این آزمون چیست؟ 

پیشنهاد تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه آیلتس کسب کرده و با نکاتی آشنا شوید که می تواند به شما در بهبود نمره آیلتس خود کمک کند می توانید مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه لهجه برای آیلتس

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره لهجه برای آیلتس صحبت کنیم. امروزه یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس یکی از مهم ترین اهداف زبان آموزان است. بیشتر آن ها می خواهند تا این مهارت را به خوبی یاد گرفته و با استفاده از زبان انگلیسی موفقیت های متعددی در زمینه های شغللی و زندگی شخصی کسب کنند. اما در این مسیر یادگیری زبان انگلیسی با چالش هایی مواجه هستند. 

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما را با نکاتی در مورد لهجه برای آیلتس آشنا کند. بسیاری از شرکت کنندگان آزمون آیلتس می پرسند که آیا لهجه برای آیلتس مهم است؟ در این آزمون باید با چه لهجه ای صحبت کنیم؟ 

امروز در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که آیا برای شرکت در ازمون آیلتس به لهجه نیاز است یا نه؟ 

با ما همراه باشید. 

 

 

از چه لهجه ای برای آیلتس استفاده کنیم؟


سوال این است که در بخش اسپیکینگ از چه لهجه برای آیلتس استفاده کنیم؟ با چه لهجه ای باید صحبت کنیم؟ آیا استفاده از لهجه های مختلف می تواند در نمره ما تاثیر داشته باشد یا نه؟ آیا باید لهجه بریتانیایی یاد بگیریم یا می شود با همین لهجه امریکن هم صحبت کرد؟ ما لهجه خاصی نداریم. آیا این می تواند در نمره ما تاثیری داشته باشد؟

این سوال را انقدر از من پرسیده اند که من تصمیم گرفتم یک بار برای همیشه به صورت عمومی به آن پاسخ دهم. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که لهجه برای آیلتس هیچ تاثیری در نمره شما ندارد. یعنی این که با لهجه بریتانیایی صحبت کنید به نمره شما چیزی اضافه نمی کند و هم چنین لهجه آمریکایی هم از نمره شما کم نمی کند. تنها چیز هایی که در نمره شما در بخش اسپیکینگ تاثیر دارد fluency  و accuracy می باشد. 

یعنی روان صحبت کردن و درست صحبت کردن بیشتری قسمت از نمره اسپیکینگ شما را تشکیل می دهد. فاکتور های دیگری هم برای افزایش نمره اسپیکینگ آیلتس وجود دارد. بنابراین هیچ گاه وقت خود را برای لهجه برای آیلتس اختصاص ندهید. مطمئن باشید که نداشتن لهجه باعث کسر نمره از شما نخواهد شد.

اگر به دنبال یک روش عالی و بی نظیر برای تقویت مهارت اسپیکینگ خود هستید می توانید فیلم های انگلیسی زبان را مشاهده فرمایید. اگر می خواهید با این فیلم ها و چگونگی تقویت زبان با فیلم و سریال آشنا شوید می توانید مقاله چند نمونه فیلم آموزش زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

روش های تمرین مکالمه

چه روش های تمرین مکالمه ای مناسب هستند؟ (آپدیت ۹۹)

چه روش های تمرین مکالمه ای مناسب هستند؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Feb …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *