خانه / مقالات مشاوره ای / مشاوره یادگیری Speaking / آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۸)
لهجه برای آیلتس

آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۸)

آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jun 3Rating: 5.0

دسته مقالات: مشاوره زبان انگلیسی در مورد انتخاب بهترین لهجه برای آیلتس

درجه اهمیت اجرای روش پیشنهادی: بسیار بالا

پس از مطالعه و اجرای  این مقاله : متوجه خواهید شد که آیا واقعا لهجه برای آیلتس مهم است یا خیر و معیار نمره در این آزمون چیست؟ 

پیشنهاد تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه آیلتس کسب کرده و با نکاتی آشنا شوید که می تواند به شما در بهبود نمره آیلتس خود کمک کند می توانید مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید. 

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم لحظات خوبی را سپری کرده و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. 

امروز می خواهیم درباره یکی از موضوعاتی صحبت کنیم که معمولا سوالات زیادی از من درباره این موضوع پرسیده می شود. 

 

از چه لهجه برای آیلتس استفاده کنیم؟


سوال این است که در بخش اسپیکینگ از چه لهجه برای آیلتس استفاده کنیم؟ با چه لهجه ای باید صحبت کنیم؟ آیا استفاده از لهجه های مختلف می تواند در نمره ما تاثیر داشته باشد یا نه؟ آیا باید لهجه بریتانیایی یاد بگیریم یا می شود با همین لهجه امریکن هم صحبت کرد؟ اصلا ما لهجه خوبی نداریم آیا نمره ما کاهش خواهد یافت؟ 

این سوال را انقدر از من پرسیده اند که من تصمیم گرفتم یک بار برای همیشه به صورت عمومی به آن پاسخ دهم. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که لهجه برای آیلتس هیچ تاثیری در نمره شما ندارد. یعنی این که با لهجه بریتانیایی صحبت کنید به نمره شما چیزی اضافه نمی کند و هم چنین لهجه آمریکایی هم از نمره شما کم نمی کند. تنها چیز هایی که در نمره شما در بخش اسپیکینگ تاثیر دارد fluency  و accuracy می باشد. 

یعنی روان صحبت کردن و درست صحبت کردن بیشتری قسمت از نمره اسپیکینگ شما را تشکیل می دهد. فاکتور های دیگری هم برای افزایش نمره اسپیکینگ آیلتس وجود دارد. بنابراین هیچ گاه وقت خود را برای لهجه برای آیلتس اختصاص ندهید. مطمئن باشید که نداشتن لهجه باعث کسر نمره از شما نخواهد شد.

اگر می خواهید یادگیری زبان انگلیسی خود را با کیفیت پیگیری کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی چقدر در پیشرفت ما موثر خواهند بود؟ (آپدیت ۹۸)

آیا استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی باعث پیشرفت ما خواهند شد؟ برای یاد گیری زبان انگلیسی با استفاده از گوشی های همراه خود باید چه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *