خانه / مقالات مشاوره ای / مشاوره یادگیری Speaking / چند نمونه فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای تقویت speaking وجود دارد؟ (آپدیت ۹۹)
فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

چند نمونه فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای تقویت speaking وجود دارد؟ (آپدیت ۹۹)

چند نمونه فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای تقویت speaking وجود دارد؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jun 21Rating: 5.0

عنوان مقاله: فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

دسته مقالات: مشاوره ای

 پس از مطالعه و اجرای  این مقاله: متوجه خواهید شد که با دیدن فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی تا چه حد میتوانید به یادگیری زبان انگلیسی خود، کمک کنید ؟!
پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز تیک لرن ۲۴ سلام. امبدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره موضوعی صحبت کنیم که می تواند تاثیر زیادی در مهارت اسپیکینگ شما داشته باشد. بیشتر زبان آموزان من از من درباره بهترین روش های یادگیری و تقویت اسپیکینگ می پرسند. من هم امروز تصمیم گرفتم تا در این مقاله آموزشی این مشاوره را به صورت عمومی ارائه دهم. امروز می خواهیم درباره تاثیرات فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی صحبت کنیم. 

امروز در این پادکست صوتی که در مقاله قرار داده ایم چند تا از بهترین فیلم و سریال هایی که می توانید از آن ها به عنوان بهترین منابع برای تقویت اسپیکینگ استفاده کنید را معرفی خواهیم کرد.

 

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 

استفاده و دیدن فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی، یکی از موثرترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است

یکی از دلایلی که تماشای فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی بسیار تاثیر گذار است، این است که شما را عمیقا درگیر خود می کند. یعنی به طور همزمان هم مهارت های شنیداری شما به چالش کشیده می شود و هم مهارت های دیداری. بنابراین شما می توانید درک عمیق تری نسبت به اتفاقات داشته باشید. زمانی که شما اتفاقی را مشاهده می کنید، این رخداد به طور دقیق در ذهن شما قرار می گیرد. پس شما می توانید با کمی دقت عبارات استفاده شده در فیلم را به خوبی یاد بگیرید.

  

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 

چرا فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی جذاب است؟

همان طور که قبل تر هم گفتیم یکی از دلابل جذاب بودن فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی، این است که شما می توانید درک عمیقی نسبت به مطالب داشته باشید. هم چنین برای اشاره به دیگر دلایل جذابیت فیلم ها می توان به با مزه بودن، پر تحرک بودن، و علاقه شما به تماشای فیلم و سریال ها اشاره کرد. از لحاظ روانشناسی یادگیری، تماشای مستمر فیلم ها می تواند باعث یادگیری و تقویت FLUENCY  شود. در نتیجه شما می توانید طبیعی تر و بهتر صحبت کنید. 

 انواع فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی به دو دسته کلی تقسیم می شوند. 

فیلم هایی که مخصوص آموزش زبان انگلیسی هستند. 

فیلم هایی که با هدف آموزش تولید شده اند. 

  

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

چند  نمونه فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی: FAMILY ALBUM USA

از جمله فیلم های معروف و پر طرفدار آموزش مکالمه زبان انگلیسی می توانیم به سریال FAMILY ALBUM USA  اشاره کنیم. 

این سریال که شامل لهجه آمریکایی است، مربوط به خانواده ای است که اتفاقات زیادی برای آن ها در طول سریال رخ می دهد. این خانواده شامل پدربزرگ، مادر، پدر و فرزندان خانواده هستند. این سریال کمی قدیمی است و ممکن است نتوانید آن را با کیفیت عالی پیدا کنید. اما به جای سریال می توانید کتاب آن را تهیه کرده و مطالعه کنید. 

 

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی: EXTRA

 مجموعه بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم مجموعه EXTRA است. این یه مجموعه آموزشی با لهجه بریتانیایی است که مربوط به پسر آرژانتینی می شود که به انگلستان سفر می کند. در آن جا برای این پسز اتفاقات زیادی میافتد و درس های زیادی از این سفر می گیرد. او در این سفر با زبان انگلیسی آشنایی بیشتری پیدا می کند و شما هم می توانید همراه با او زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید. 

 

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی : how do you do

 فیلم بعدی که می خواهیم معرفی کنیم، how do you do نام دارد. این فیلم بسیار جذاب است و در آن از لهجه آمریکایی استفاده شده است. این فیلم برای زبان آموزان سطح پایین مناسب است. افرادی که به تازگی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده اند می توانند این فیلم را تماشا کرده و نکات زیادی را از این فیلم استخراج کنند. 

داستان این فیلم مربوط به رباتی است که می خواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد و در این مسیر برای او ماجراهایی پیش می آید. شما هم می توانید با دنبال کردن این داستان زبان انگلیسی را به روش های مختلف یاد بگیرید. 

 

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی : FRIENDS

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یکی از بهترین فیلم هایی که می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی و همچنین یک سرگرمی بی نظیر انتخاب کنید، سریال FRIENDS است. من به شما پیشنهاد می کنم این سریال را چندین بار ببینید، گوش کنید و تکرار کنید. زیرا در این سریال از عبارات و کلماتی استفاده شده است که می تواند تاثیر زیادی در مهارت های شما داشته باشد. این سریال بسیار بسیار مشهور و محبوب است و کاراکتر های بسیار دوست داشتنی هم دارد. 

داستان اصلی این سریال درباره شش دوست به نام های راس، چندلر، جویی، مانیکا، ریچل و فیبی است که طی ده فصل اتفاقات بسیار زیاد و جذابی برایشان می افتد. هر قسمت این سریال تقریبا بیست دقیقه است. به همین دلیل وقت شما را زیاد نمی گیرد. با تماشای این سریال می توانید تاثیرات بی شمار آن در مهارت اسپیکینگ خود را به راحتی مشاهده کنید. بعد از گذشت مدتی شما می توانید راحت تر و طبیعی تر صحبت کنید. 

 

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی: HOW I MET YOUR MOTHER

 

فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی

بعد از سریال فرندز، پیشنهاد می کنیم سریال HOW I MET YOUR MOTHER  را تماشا کنید. این سریال هم تقریبا شبیه فرندز است و در ژانر طنز است. هم چنین هر قسمت آن مانند فرندز تقریبا بیست دقیقه است. اگر می خواهید یکی از این دو سریال را تماشا کنید من به شما سریال FRIENDS را پیشنهاد می کنم.

سعی کنید عادت تماشای فیلم آموزش مکالمه زبان انگلیسی را در خود پرورش دهید

تماشای سریال ها و فیلم های انگلیسی تاثیر بسیار زیادی در سطح زبان انگلیسی شما دارد. البته اگر این کار را به صورت مستمر انجام دهید. اگر می خواهید اسپیکینگ خوبی داشته باشید حتما باید از این روش استفاده کنید. زبان آموزان بسیار زیادی داشته ام که پس از تماشای فقط یکی از این سریال ها پیشرفت بسیار زیادی داشته اند. پس اگر شما هم می خواهید مانند آن ها پیشرفت کنید حتما این سریال ها را ببینید. 

دوتا از نمونه زبان آموزایی که به ما گفتن که سریال های اصلی زبان انگلیسی به شدت رو فلوئنسی اینها تاثیر گذاشته، فیلم هاشون رو در ادامه همین ویدئو میزارم، تاثیر سریال رو در مکالمه و fluency اونها مشاهده بکنید و سعی کنید که عادت تماشای فیلم های انگلیسی رو به صورت روزانه در خودتون پرورش بدین.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

شیوه های تقویت اسپیکینگ آیلتس

شیوه های تقویت اسپیکینگ آیلتس (آپدیت ۹۹)

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما عزیزان را با شیوه های تقویت اسپیکینگ آیلتس آشنا کند.

۲ دیدگاه

  1. باعرض سلام اقا واقعا دستت درد نکنه به نظر بنده بهترین روش یاد گیری زبان همین فیلمه چون با تلفظ درست وزبان مادری یک کشور اشنا میشم
    اکر میشه فیلمها و سریالها را دسته بندی کنید ممنون از سایت خوبتون عالی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *