خانه / آیلتس / تدریس خصوصی آیلتس در مشهد به روش تیک لرن۲۴ (آپدیت ۱۴۰۱)

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد به روش تیک لرن۲۴ (آپدیت ۱۴۰۱)

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد به روش تیک لرن۲۴ (آپدیت ۱۴۰۱)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on May 22Rating: 5.0

دسته مقالات: مشاوره زبان انگلیسی

عنوان مقاله: تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

همین الان جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید: ۰۹۳۰۴۳۵۱۹۴۳

پس از مطالعه و اجرای این مقاله: با تدریس خصوصی آیلتس در مشهد به شیوه تیک لرن۲۴ آشنا خواهید شد و خواهید توانست زبان خودتان را استارت بزنید.

اگر به دنبال کلاس تدریس خصوصی آیلتس در مشهد هستید خواندن این مقاله بر شما واجب است!

بدون شک همیشه در رقابت بین کمیت و کیفیت انسانها تمایل به برتری و پیروزی “کیفیت” دارن و همیشه این نگرانی وجود داره که کیفیت قربانی کمیت نشه. اگر از زاویه ای به دنیا نگاه کنیم همیشه داد و ستدی به چشم می یاد بین فروشنده ها و خریداران و این چرخه همیشگی و پویاست، عده ای در حال خریدن و عده ای در حال فروختن.

اگر به آزمون آیلتس فکر می کنید و یا در حال حاضر داوطلب آزمون آیلتس هستید و روز به روز به موعد سرنوشت ساز آیلتس نزدیک می شوید شما نیز یک خریدارید و از نوع آموزشی هستین، فروشنده های فراوان و رنگارنگ دور و برتان نیز اساتید و مدرسین زبان هستند و خوب اینجا هنگام مقایسه و سبک و سنگین کردن و انتخابی سرنوشت ساز است چرا که کیفیت عمل و عملکرد کلاس انتخابی و کیفیت استاد و همه و همه در روز آزمون و در هنگام انتشار نتیجه آزمون آیلتس تان کاملا هویدا و روشن خواهد بود.

به نکته آغازین این مقاله برگردم که کیفیت را فدای کمیت نکنید و کاملا هوشیار باشید! قبل از وارد شدن به وادی کمیت یا کیفیت باید نکته اساسی و مهمی را با شما در میان بگذارم …

همچنین میتوانید برای بررسی بیشتر به بخش تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد بروید.

کلاس عمومی یا تدریس خصوصی آیلتس در مشهد؟!

 

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

شاید پاسخ به این سؤال حتی از روز روشن هم روشن تر باشد چرا که کیفیت و راندمان آموزشی در هنگام برگزاری کلاس خصوصی آیلتس طبیعتا چندین برابر یک کلاس  عمومی خواهد بود. استاد به عنوان قطب کلیدی کلاس در هنگام برگزاری کلاس خصوصی آیلتس تماما معطوف به شماست و تمام وقت و انرژی و تجربیاتش را با شخص شما در میان می گذارد و این وقت قرار نیست قسمتی از آن نصیب شما شود و کاملا و تماما در اختیار و کف شماست تا به بهترین بازدهی دست پیدا کنید. اگر کسب نتیجه مورد نظر در آزمون آیلتس تان برایتان از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است و جزو اولویت های اصلی زندگی تان است بدون حساست تا جایی که در توانتان است برای خودتون سرمایه گذاری کنید و به رشد شخصی و حرفه ای خودتون بپردازید و بدون شک اقدام به شرکت در کلاس خصوصی آیلتس بازدهی چندین برابری برایتان به ارمغان خواهد آورد.

فاکتور های انتخاب یک استاد برای تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

هر خریدی بر اساس فاکتور هایی صورت می گیره که میزان دستیابی به هر فاکتور میزان موفقیت و درخشان تر بودن آن خرید را مشخص می کنه و وقتی صحبت از انتخاب یک استاد خصوصی آیلتس و یک کلاس خصوصی آیلتس قوی و مفید هم به میدان میاد بدون شک فاکتورهایی وجود دارن که باید حتما و حتما قبل از انتخاب و اقدام شما داوطلب آیلتس عزیز تحلیل و بررسی بشن تا بهترین و مطلوب ترین نتیجه برای شما اتفاق بیفته.

وقتی صحبت از مدرسین آیلتس به میان میاد می توان گفت که اصلی ترین و ویژه ترین دوره ی تربیت مدرس آیلتس (که خود برگ زرینی در کارنامه یک مدرس آیلتس و پشتوانه اعتماد علمی و حرفه ای اوست) دوره IDP استرالیا است که وقتی مدرس خصوصی آیلتس موردنظر شما داوطلب آیلتس گرامی دوره دیده IDP باشد می توانید با اطمینان خاطر بیشتر و بهتری او را برگزینید.

 

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد
تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

نکته بعدی و کاملا عیان دیگر مقدار تجربه مدرس است که تعیین کننده و اساسی است، هر چه قدر وی تجربه بیشتری داشته باشد می تواند در راهنمایی و راهگشایی شما داوطلبان آیلتس و زبان آموزان عزیز حرفه ای و ویژه تر عمل کند. انتخاب منبع مورد تدریس نیز خود یکی از فاکتور های اصلی و تعیین کننده در میزان حرفه ای بودن، به روز بودن و مطلع بودن استاد آیلتس و همچنین در میزان موفقیت و سربلندی داوطلب آیلتس در روز آزمون آیلتس است که باید بدان توجه ویژه ای نمود.

اگر کمی با دنیای آیلتس آشنا باشید و یا در حال حاضر غوطه ور در وادی آمادگی آزمون آیلتس باشید بارها و بارها و به دفعات نام کتب مایندست(Mindset) را شنیده اید که این روز ها در زمره منابع دست اول و اصلی آمادگی آزمون آیلتس قرار دارند و انتخاب این کتب به عنوان منبع تدریسش در کلاس های خصوصی و یا عمومی آیلتس نشان از آگاهی، به روز بودن و میزان تسلط و آشنایی کافی و حرفه ای وی با آزمون آیلتس دارد.

 

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

 

فاکتور نهایی و صد در صد اساسی و تعیین کننده دیگر نیز میزان هزینه و قیمت برگزاری کلاس تدریس خصوصی آیلتس در مشهد است که اگر بگوییم یکی از اصلی ترین عوامل مؤثر در بررسی و انتخاب یک کلاس خصوصی آیلتس دارد پر بیراه هم نگفتیم. درست است که در این مجال می بایست از لفظ سرمایه گذاری به جای هزینه و قیمت و شهریه استفاده کنیم ولی با این حال منصفانه بودن و منطقی بودن قیمت کلاس خصوصی آیلتس و هزینه ای که می بایست داوطلب آیلتس و متقاضی کلاس خصوصی آیلتس پرداخت کند نیز اهمیت و جایگاه ویژه دارد که نباید از آن غافل بود.

کلاس تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

 

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد
تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

تمام این ها را گفتیم و خوب وقتی حرفی می زنیم باید برای شما خواننده عزیز مصداق و نمونه عملی و واقعی نیز معرفی کنیم. اگر ساکن مشهد هستید و به دنبال اساتید عالی آیلتس و کلاس های تدریس خصوصی آیلتس در مشهد به صورت حرفه ای و منصافه هستید که فاکتورهایی اساسی (که پیش تر توضیح دادم) را نیز در حد اعلا دارا باشند پس بدون معطلی با گروه آموزشی تیک لرن۲۴ ارتباط بگیرید و صندلی تان را رزرو کنید!

مدرسان دوره دیده IDP، دارای تجربه بالا و کافی، آگاهی و بهره بری از منابع دست اول و ۲۰۱۹ آیلتس و همچنین ارائه قیمت مناسب و منصفانه همه در کنار هم باعث می شوند که در مشهد به سراغ استاد آیلتس دیگری نروید و سرگردان نباشید و اولین جلسه کلاس خصوصی آیلتس تان را با اساتید تیک لرن۲۴ برگزار کنید.

 

مقایسه شهریه تدریس خصوصی آیلتس در مشهد و در مراکز معتبر دنیا 

به نظر شما بهتر نیست قبل از مهاجرت و یا هرچیز دیگر، همین جا در ایران تکلیف زبان مان را روشن کنیم.

همین الان تماس بگیرید و سوالهایتان را بپرسید. 

۰۹۳۰۴۳۵۱۹۴۳

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

دلایل عدم موفقیت در آیلتس

دلایل عدم موفقیت در آیلتس کدام اند؟ (آپدیت ۹۹)

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ قصد دارد در این مقاله ی آموزشی شما را با دلایل عدم موفقیت در آیلتس آشنا سازد و به شما در این زمینه کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.