خانه / مقالات مشاوره ای / استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی چقدر در پیشرفت ما موثر خواهند بود؟

استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی چقدر در پیشرفت ما موثر خواهند بود؟

استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی چقدر در پیشرفت ما موثر خواهند بود؟Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Dec 8Rating: 5.0

دسته مقالات: مشاوره زبان انگلیسی.
درجه اهمیت اجرای روش پیشنهادی: بسیار بالا.
پس از مطالعه و اجرای  این مقاله : متوجه خواهید شد که آیا اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب هستند.

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی به چه نحوهایی هستند؟

دوستان و همراهان عزیزتیک لرن۲۴ سلام حالتون چطوره امیدوارم برقرار و پایدار باشید و از مسیر یادگیری زبان انگلیسی بیشترین لذت را ببرید.

من سید یاسر موسوی کارشناس آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ هستم. امروز در خدمت شما هستم تا بتونم یک موضوع خیلی پرپرسش را با شما در میان بگذارم. و پاسخش رو کاملا دقیق و واضح در اختیار شما بگذارم، امروز قراره در مورد اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی صحبت کنیم با ما همراه باشید.

 

آیا استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی کار مناسبی می باشد؟

مطلبی را که باید در نظر داشته باشید، اینکه اپلیکیشن هایی آموزش زبان انگلیسی قاعدتاً مثل هر مدل از اپلیکیشن‌های دیگه ای با دو هدف تولید شده است. هدف اول که معمولاً مهمترین هدف و همه برنامه نویس ها معمولا او رو مد نظر قرار می دهند، هدف های غیر آموزشی و تجاری یک اپلیکیشن آموزشی هستش، معمولا اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی متاسفانه با هدف ارسال نوتیفیکیشن های تبلیغات پا به عرصه آموزش می گذارند.

 بعد از این که شما آنها را نصب می کنید به تعداد خیلی زیاد برای شما به نوتیفیکیشن های تبلیغاتی براتون ارسال میشه و گاهاً شما را به دام یا تله ی برنامه های ارزش افزوده می اندازند. یکی دیگر از اهداف ساخت و تولید اپلیکیشن های آموزش انگلیسی میتونه آموزش باشد، که متاسفانه بعد از دوسال تحقیق و تفحص در مورد انواع اپلیکیشن های ایرانی و خارجی میتونم به شما این رو خیلی محکم و قاطعانه بگم تا زمانی که کسی به شما یه اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی را معرفی نکرده است و شما به شخص معرف کاملاً اعتماد نداریدلطفاً وقت خودتون رو به صرف نصب و تست اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی قرار ندید.

آموزش زبان انگلیسی با جزوات تیک لرن 24

 

چرا اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی به ما نمیتوانند کمک کنند؟

همه ی اپلیکیشن های آموزشی زبان انگلیسی در نرم افزار یا توی سایت بازار موجود است. اینها همه اپلیکیشن ها توسط افراد غیر زبانی و با هدف تجاری ساخته و تولید شده است. پس آنها نمی توانند به شما کمک کنند تا شما به هدف های خودتون برسید. اگر از من بپرسید ما می‌خواهیم با اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی کار کنیم یا می‌خواهیم با گوشی های اندرویدیمون زبان انگلیسی را یاد بگیریم و بیشتر همان طور که خودتون در کلیپ های مشاوره بهمون گفتید اینکه باید درگیر یادگیری زبان انگلیسی بشیم می‌خواهیم و از گوشیمون استفاده کنیم.

 

آموزش زبان انگلیسی با جزوات تیک لرن 24

 

اگر اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی مفید نیستند پس چی خوبه؟

برای یادگیری زبان انگلیسی حالا چی کارکنیم. خب من بهتون میگم که اول و مهمترین کاری که شما باید انجام بدید، اینه که یک بخشی را داخل سایت آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴ وجود داره، تحت عنوان جزوات آموزشی زبان انگلیسی داخل بخش جزوات آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴  بعد از این که وارد میشید فیلتری وجود دارد که شما می توانید سطح خود را انتخاب کنید و بعد میتونید جزوه ای که می خواهید را انتخاب کنید. مثلا اگر سطح شما سطح ۱ یا ۲ یا ۳ هستش و سطح خودتون را انتخاب کنید، و تیکش رو بزنید و بعد عنوان جزوه هایی که مد نظرتون هست انتخاب بفرمایید. مثلا اگه جزوه آموزش مکالمه زبان انگلیسی را میخواهد میتونید تیک جزوه آموزش مکالمه رو بزنید، و بعد می‌خواهم جزوه شو ببینم کلیک کنید و لیست جزوات برای شما باز خواهد شد.

 

منبع جزوات شما در سایت از کجاست؟ وشرایط استفادش چطور هستند؟

داخل همون گوشی اندرویدی خودتون میتونید، از جزوه های آموزشی خیلی عالیه ما که هرکدومشون یک پادکست آموزش زبان انگلیسی داره، یک پادکست که استاد، خود استاد زبان انگلیسی ضبط کرده مخصوص شما و کاملاًرایگان قرار داده میتونید از آنها استفاده کنید. می خوام بهتون بگم که همه این جزوات توسط اساتید آموزش زبان انگلیسی نگاشته شده است، این جزوات دقیقا بر اساس اصول و مبانی آموزش زبان انگلیسی می باشد، و بهتون توصیه می‌کند که حتماً حتماً از پیشنهادهای ما استفاده بکنید تا بتونید بهتر و سریعتر به اهداف خودتون برسید. من به عنوان مدرس زبان انگلیسی بهتر از هر کسی میدونم که برای یک زبان آموز مهم‌ترین سرمایه اش زمان و وقتش است ما به فکر زمان و وقت شما هستیم موفق و مؤید باشید خدانگهدارتون. 

 

 رفتن بهجزوات آموزشی  تیکلرن۲۴

حتما بخوانید:راهنمای جزوات مکالمه زبان انگلیسی

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟

چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ ( آپدیت اسفند ۹۷‌ )

چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ ( آپدیت اسفند ۹۷‌ )Reviewed by یاسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *