خانه / جزوات آموزشی

جزوات آموزشی

جزوه خود را انتخاب کنید :

  • سطح خود را انتخاب کنید

  • جزوه مورد نظر خود را انتخاب کنید

آخرین جزوه های آموزشی

آموزش مکالمه انگلیسی در کافی شاپ |درس ۳۹

بیشتر اروپایی ها عادت دارن صبحونشون رو بیرون از خونه مثلا تو کافی شاپ بخورن. برای شما هم ممکنه پیش بیاد که حداقل یه روز صبحونتون رو برین کافی شاپ میل کنین پس لازمه یه سری اصطلاحات رو بدونین. ( مکالمه انگلیسی در کافی شاپ )

آموزش مکالمه انگلیسی درمورد پرسیدن اطلاعات افراد | درس ۴۳

وقتی ما تو یه جمعی با چند نفر آشنا می شیم خیلی خوبه که ازشون اطلاعاتی داشته باشیم در مورد جایی ازش اومدن و دیگر سوالاتی مثل این، چون باعث میشه دوستای بیشتری پیدا کنیم و روابط اجتماعیمون قوی تر میشه. ( مکالمه انگلیسی درمورد پرسیدن اطلاعات افراد ) خب پس چرا همینا رو تو زبان انگلیسی یاد نگیریم؟ 

آموزش مکالمه انگلیسی درمورد قرض گرفتن |درس ۴۱

یه روزی ممکنه که مجبور بشیم از دوستمون یا هر کس دیگه ای وسیله ای رو قرض بگیریم یا ازشون بخوایم بهمون پول قرض بدن. ( مکالمه انگلیسی درمورد قرض گرفتن ) یا شاید هم بقیه از ما بخوان که یه چیزی رو بهشون قرض بدیم. ولی خب می دونین که چطوری باید خواستمون رو بگیم؟

آموزش مکالمه انگلیسی با شخصی که پس از سالها دیدیم | درس ۴۴

وقتی یکی از دوستامون رو بعد مدت ها می بینیم خیلی خوش حال می شیم و کلی ذوق می کنیم. و هم اینکه کنجکاویم بدونیم این چند سالی ندیدیمش چه کارایی کرده و چه اتفاقاتی براش افتاده.

آموزش مکالمه اطلاع گرفتن از مکانی در گذشته به زبان انگلیسی | درس ۴۵

شاید بخواید به یه شهری که تا حالا نرفتید سفر کنید، کار منطقی اینه که از کسایی که به اون شهر رفتن اطلاعات بگیرین. این خیلی مهمه که بدونیم سوالامون رو چجوری بپرسیم یا اگه یکی ازمون خواست اطلاعات بگیره چجوری بهش جواب بدیم

آموزش مکالمه انگلیسی درمورد اصطلاحات تماس تلفنی |‌درس ۵۴

از انجایی که در مکالمات  تلفنی دو طرف مکالمه یگدیگر را نمیبینند فهم انها از مکالمات حضوری دشوارتر است پس یادگیری جملات و اصطلاحات ثابت  و رایج در این مکالمات میتواند کمک زیادی هنگام داشتن مکالمه تلفنی به ما بکند.باید یاد بگیریم چگونه از پشت گوشی اطلاعاتی را که لازم داریم بپرسیم. ( مکالمه انگلیسی درمورد اصطلاحات تماس تلفنی )

آموزش مکالمه توصیف شهرها به زبان انگلیسی | درس ۴۶

وقتی به شهری سفر می کنید، زمان برگشت ممکن است چندین نفر از دوستان و اقوام شما سوالاتی را بپرسند و از شما بخوان تا اون شهر را توصیف کنید یا حتی ممکنه شما از کسی بخواید تا اطلاعاتی رو در مورد یک شهر به شما بده. پس لازمه که یادداشته باشیم که چطور یک شهر رو به زبان انگلیسی توصیف کنیم.

آموزش مکالمه انگلیسی درمورد چگونگی طرح سوالات روزمره | درس ۵۵

یادگیری چگونه طرح مساله و مشکل وارائه راه حل برای ان مشکل به زبان انگلیسی  میتواند در بسیاری از زمینه ها به خصوص در جلسات کاری و اداری به ما کمک کند نظر خود را ارائه دهیم. ( مکالمه انگلیسی درمورد چگونگی طرح سوالات روزمره )

آموزش مکالمه انگلیسی با افراد غریبه |‌ درس ۴۹

توانایی ما در شروع  و انبساط دادن یک مکالمه با افراد نااشنا  که به زبان انگلیسی صحبت می کنند در یک مکان نااشنا در هنگام سفر به کشورهای دیگه میتونه خیلی کارگشا و با اهمیت باشه. ( مکالمه انگلیسی با افراد غریبه )

آموزش مکالمه انگلیسی با پیش خدمت کافی شاپ‌| درس ۴۰

خیلی وقتا وقتی منو رو نگاه می کنیم یه سری غذا ها می بینیم ولی اطلاعاتی در موردشون نداریم، یا شاید می خوایم بر خلاف عادت غذای جدیدی رو تجربه کنیم. در این درس شما یاد می گیرین که از پیش خدمت چی بپرسیم تا اطلاعات بگیریم ( مکالمه انگلیسی با پیش خدمت کافی شاپ )