خانه / مقالات مشاوره ای / بهترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس در جهان کجا هستند؟ (آپدیت ۹۹)
مراکز برگزاری آزمون آیلتس

بهترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس در جهان کجا هستند؟ (آپدیت ۹۹)

بهترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس در جهان کجا هستند؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Sep 12Rating: 5.0

عنوان مقاله: مراکز برگزاری آزمون آیلتس

دسته مقالات: مشاوره ای

 پس از مطالعه و اجرای  این مقاله: متوجه خواهید شد که چگونه بهترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس در جهان را انتخاب کنید؟

 پیشنهاد تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه آزمون آیلتس کسب کرده و با تکنیک های پاسخ دادن در این آزمون اشنا شوید می توانید مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

 

مقدمه مراکز برگزاری آزمون آیلتس

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم لحظات خوبی را سپری کرده و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید.

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره مراکز برگزاری آزمون آیلتس صحبت کنیم. همان طور که می دانید آزمون آیلتس امروزه بسیار محبوب شده است و بیشتر زبان آموزان قصد دارند تا در این آزمون شرکت کنند. گاهی وقت ها می شنویم که می گویند مراکز برگزاری آزمون آیلتس در گرجستان بهتر نمره می دهند یا در ایران نمی توانید نمره خوبی کسب کنید. 

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله قصد دارد تا اطلاعاتی درباره مراکز برگزاری آزمون آیلتس به شما بدهد که می توانید با استفاده از آن ها محل شرکت در ازمون خود را به خوبی و با چشمی باز انتخاب کنید. 

امروز می خواهیم درباره یکی از مهم ترین و پر تکرار ترین سوالاتی که از من پرسیده می شود صحبت کنیم. سوال این است که بهترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس کدامند؟ به نظر شما کدام کشور را برای شرکت در آزمون آیلتس انتخاب کنیم؟ در کدام مرکز آزمون بدهیم؟ 

یکی از مطالب جالبی که به گوش من رسیده است، این است که می خواهم در گرجستان آزمون بدهم، زیرا آن جا بهتر نمره می دهند. یا در کشور های خلیج فارس می توانیم نمره بهتری بگیریم و در ایران به خوبی نمره نمی دهند.

 

تمام مراکز برگزاری آزمون آیلتس دنیا یک استاندارد یکسان دارند

اولین چیزی که می خواهم بگویم این است که آزمون آیلتس مثل امتحان های مدرسه نیست.

آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی است. استاندارد های این آزمون به صورت مکتوب نزد آزمون گیرنده قرار دارد. این استاندارد ها در تمام کشور های جهان یکسان است. بنابراین درجه سختی این آزمون در همه جا یکسان است و نمی توان گفت در ایران نمره دهی سخت تر انجام می گیرد و یا سوالات سخت تر از دیگر کشور هاست.  

تمام مراکز برگزاری آزمون آیلتس در دنیا استاندارد های یکسانی دارند، اما باز هم با این حال نمره شما میتواند به اندازه نیم نمره متغیر باشد. اما دلیل این تغییر سطح سوالات نیست. بلکه شرایط محیطی است. ممکن است در کشور های دیگر شرایط دیگری برقرار باشد و شما حال بهتری نسبت به دیگر مکان ها داشته باشید. بنابراین می توانید نمره بهتری کسب کنید.

اما توصیه ما این است که ذهن خود را درگیر مراکز برگزاری آزمون آیلتس نکنید. به جای این که بخواهید به این موضوعات و احتمالات فکر کنید، می توانید تمرکز خود را روی مطالعه و یادگیری خود قرار دهید. این گونه می توانید مطالب بیشتری را یاد بگیرید و قطعا عملکرد بهتری در آزمون آیلتس خواهید داشت. همیشه به یاد داشته باشید با تمرین و تکرار می توانید پیشرفت زیادی در یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

لهجه برای آیلتس

آیا داشتن لهجه برای آیلتس مهم است؟ (آپدیت ۹۹)

در این مقاله گروه آموزش زبان انگلیسی به این سوال مهم "بهترین لهجه برای آیلتس کدام است ؟" میپردازد. اصولا آیا در آزمون های معتبر انگلیسی لهجه معیار مهمی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *