خانه / مقالات مشاوره ای / آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟ (آپدیت ۹۸)

آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟ (آپدیت ۹۸)

آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Aug 10Rating: 5.0

عنوان مقاله: آزمون تافل

دسته مقاله: مقالات مشاوره ای  

مدت زمان مطالعه مقاله: ۴ دقیقه

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره یادگیری زبان انگلیسی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید.

 

مقدمه آزمون تافل

آزمون تافل تستی است که در واقع توانایی زبان انگلیسی شما را می سنجد. آیا می خواهید در این آزمون و یا دیگر آزمون های زبان انگلیسی نتایج خوبی کسب کنید؟ برای رسیدن به این هدف باید تمرین های زیادی انجام دهید. هر چقدر که می توانید صبحت کنید، بنویسد، گوش فرا دهید و بخوانید. هر چقدر که می توانید خودتان را در زبان انگلیسی غرق کنید. 

 

برای یادگیری بهتر و قبولی در آزمون تافل چه راه کار هایی وجود دارد؟

راه کار ها و روش های بسیار زیادی برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارد. براس کسب نمرات خوب باید تمرین کنید. تمرین کردن فقط به این معنا نیست که کتاب بخوانید. شما می توانید با انجام بسیاری از فعالیت های ساده و لذت بخش زبان خود را تقویت کنید. برای مثال می توانید به آهنگ های انگلیسی گوش کنید. همچنین می توانید از فیلم ها و سریال های خارجی استفاده کنید. این ها کار هایی است که می توانید آن ها را به راحتی و در هر مکانی مثل خانه، باشگاه، محل کار و …. انجام دهید. 

برای این که بتوانید نتایج خوبی در آزمون تافل کسب کنید باید زبان عمومی خوبی داشته باشید. پس این روش ها و فعالیت های می توانند آغاز مسیر شما برای کسب نمره خوب در تافل باشد. پیشنهاد ما این است که تا جایی که می توانید روش زبان خود کار کرده و خودتان را در انگلیسی غرق کنید. 

 

داشتن تافل و قبولی در آزمون تافل نشانه چیست؟

هسته ی آموزش آزمون تافل شما وسعت کلامی شما می باشد. همه‌ی دانش آموزان مثل من برای یادگرفتن نکته های مختلف شور و شوق داشتند.

دوره تحصیلات من واقعا فوق‌ العاده بود. می توان گفت با آن چیزی که فکر می کردم بسیار تفاوت داشت.
پیشرفت خیلی خوبی با توجه به اینکه تحصیلات من کمتر از مدرک لیسانس بود داشتم. من از دبیرستان شروع به یادگیری زبان کردم ولی در کالج می توانستم سه زبان دیگر را هم یاد بگیرم. من در آنجا مطالبی رو فرا گرفتم که حتی فکرشم نمی کردم آنها را این چنین بیاموزم.

 

قبولی در آزمون تافل و یادگیری تافل چگونه به کمک ما می آید؟

آزمون تافل و کسب نمره خوب در آن به معنای تضمین موفقیت شما نیست. بیایید فرض کنیم شما می خواهید در کشوری دیگر مانند هند در رشته کامپیوتر تحصیل کرده و یا کار کنید. نمره تافل شما داشتن مهارت های خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن شما به زبان انگلیسی را تضمین می کند. یعنی با داشتن نمره خوب در تافل می توانید در کشور های دیگر به راحتی شغل خود را انتخاب کنید. البته اگر توانایی ها و شرایط کاری آن رشته را هم داشته باشید. 
 شما با داشتن مدرک های معتبر زبان انگلیسی همانند تافل و آیلتس می توانید به راحتی به کشور های دیگر مسافرت و یا حتی مهاجرت کنید. زیرا با داشتن این مدارک و نمره ها می توانید به بقیه اثبات کنید که می توانید به خوبی انگلیسی صحبت کنید و مشکلی برای زندگی کردن در آن جا ندارید.

اگر می خواهید درباره یکی دیگر از آزمون های معتبر انگلیسی یعنی آیلتس اطلاعات کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

قالب های مکالمه زبان انگلیسی

اهمیت قالب های مکالمه زبان انگلیسی برای مکالمه روان تر( آپدیت ۹۹)

در این مقاله گروه آموزش زبان تیک لرن ۲۴، اهمیت قالب های مکالمه زبان انگلیسی برای مکالمه روان تر را با ذکر مثال به شما نشان میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *