خانه / مقالات مشاوره ای / آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟

آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟

آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Sep 23Rating: 5.0

آزمون تافل چه کاری انجام می دهد و چه کمکی به شما می کند؟

موضوع مقاله: آزمون تافل

دسته مقاله: مشاوره ای

مدت زمان مطالعه مقاله: ۴ دقیقه

توصیه تیک لرن ۲۴: —–

آزمون تافل تستی است که در واقع توانایی زبان انگلیسی شمارو میسنجد. هر چقدر که میتوانید صبحت کنید بنویسد گوش فرا دهید و بخوانید. هر چقدر که میتوانید روی خودتان را  به زبان انگلیسی باز بزارید.

برای یادگیری بهتر و قبولی در آزمون تافل چه راهکاری وجود دارد؟

من کتاب میخونم، فیلم های زیادی به انگلیسی تماشا می کنم، رادیو گوش میدهم, کتاب صوتی گوش می‌کنم و …. اینا همه کارهایی است که میتوانید در ماشین، در باشگاه و …. انجام دهید.
تا میتونید از هر دقیقه ی خودتون برای یادگیری استفاده کنید و در خود را در آن غرق کنید.

داشتن تافل و قبولی در آزمون تافل نشانه چیست؟

هسته ی آموزش آزمون تافل شما وسعت کلامی شما می باشد. همه‌ی دانش آموزان مثل من برای یادگرفتن نکته های مختلف شور و شوق داشتند.

دوره تحصیلات من واقعا فوق‌ العاده بود. با اون چیزی که فکر میکردم بسیار متفاوت بود.
پیشرفت خیلی خوبی با توجه به اینکه تحصیلات من کمتر از مدرک لیسانس بود داشتم. من از دبیرستان شروع به یادگیری زبان کردم ولی در کالج میتونستم سه زبان دیگه ای را هم یاد بگیرم. من در آنجا مطالبی رو فرا گرفتم که حتی فکرشم نمی کردم آنها را اینچنین بیاموزم.

 

قبولی در آزمون تافل و یادگیری تافل چگونه به کمکمان می آید؟

آزمون تافل و قبولی در آن ، شما رو به سمت قبولی هدایت نمی کند، کاری که چه در هند و چه در جاهای دیگه میکند مثل دسته ی عمده ای از انسان ها که بدنبال شغل با رشته ی علم کامپیوتر هستند میتواند مثل یک عهدنامه برای شایستگی زبان باشه وشما همیشه میتونید بگید که این نمره ی تافل من هست, نمره ی نوشتاری خوانداری و.. من می باشد.

قبولی در آزمون تافل برای مردم کشور های دیگر یه مدرک قابل است , و بهتر از این است که بروید و بگویید من میتوانم انگلیسی صحبت کنم.

و یا اینکه خوب ارتباط برقرار کنم و من میتوانم با خیلی چیزا کار کنم. این یک پروسه ی خود پیش برنده می باشد, اما اصلا اینطور نیست که ناشناخته باشه و قطعا شناخته شده است.

این هم یک راه آموزش است که برای دانشگاه ها هم شناخته شده است. خب این بسیار خوب است که بتونید با یک کاغذ اثباتش کنید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

افزایش نمره آیلتس

افزایش نمره آیلتس با چند روش ساده (آپدیت بهمن ۹۷)

افزایش نمره آیلتس کار سختی نیست. در این مقاله آموزشی میخواهیم درباره روش های افزایش نمره آیلتس صحبت کنیم و به شما در این زمینه کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *