خانه / آیلتس / قیمت کلاس خصوصی آیلتس چقدر است؟ (آپدیت ۹۸)

قیمت کلاس خصوصی آیلتس چقدر است؟ (آپدیت ۹۸)

عنوان مقاله: قیمت کلاس خصوصی آیلتس

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: از هزینه ها و قیمت کلاس خصوصی آیلتس با خبر خواهید شد و می توانید مناسب ترین کلاس را برای خود انتخاب کنید. 

توصیه تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره هزینه تدریس خصوصی آیلتس در مشهد کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید.

 

مقدمه قیمت کلاس خصوصی آیلتس

شاید اصل حرف را همین ابتدا بزنم بهتر است تا هم تکلیف خود و هم تکلیف شما داوطلب آیلتس عزیز و گرامی روشن شود. ضرب المثلی در زبان شیرین فارسی داریم که می گوید “هر چه قدر پول بدهی همانقدر هم آش می خوری”. خوب! نه هر گرانی بی علت است و نه هر ارزانی بی حکمت!البته وقتی صحبت از شهریه و قیمت کلاس خصوصی آیلتس به میدان می آید، استفاده از واژه هزینه و شهریه کمی بی انصافی است. چون وقتی پای رشد شخصی و حرفه ای و مخصوصا علمی در میان است، هدف سرمایه گذاری است و لاغیر و برداشت از این مزرعه علم و دانش است.

همیشه این باور های غلط هستند که مشکلات و بدفهمی ها را دامان می زنند و در نتیجه، نتیجه لازم و ضروری را به دنبال ندارند. خوب هزینه کلاس خصوصی آیلتس هم از این قائده مستثنا نیست و باید با این واقعیت کنار بیاییم که هدف سرمایه گذاری بزرگ و عظیم است. برای شروع یک زندگی کاملا متفاوت از قبل و داوطلبان آزمون آیلتس به دنبال شروع و یا بهتر است بگویم ساختن آینده ای متفاوت و درخشان هستند، پس سرمایه گذاری هم باید عظیم و قابل توجه باشد و نتیجه مطلوب و مورد انتظار حاصل شود.

 

آیا زمان هم در کیفیت یادگیری تاثیر دارد؟

 

ره هزار ساله را نمی شود یک شبه طی کرد و به طور ویژه در وادی آموزش زبان انگلیسی این غیرممکن ترین اتفاق مورد انتظار هر فردی است.

چه یک زبان آموز صفر کیلومتر و چه یک داوطلب آزمون آیلتس، پس باید علاوه بر سرمایه گذاری مالی مناسب و کافی، از سرمایه گذاری طلای در دستمان یعنی زمان نیز غافل نبود و به اندازه کافی صبوری به خرج داد و عجله بی جا نداشت.

چرا که با بی تدبیری و عجله بی جا چه بسا علاوه بر هدر رفت هزینه آزمون آیلتس که این روزها مبلغی است که نمی شود ساده از کنار آن گذشت، یک سال وقت ارزشمند داوطلب نیز بر باد می رود در حالی که او می توانست با برنامه ریزی دقیق و اساسی و با مدیریت هزینه ها و کنترل کیفی کلاس خصوصی آیلتسش و اختصاص دادن وقت کافی با اطمینان و آمادگی لازم و مناسب در سر جلسه آزمون را ضربه فنی کند و به آینده مورد انتظار و درخشانش نزدیک شود.

 

قیمت کلاس خصوصی آیلتس چقدر باید باشد؟

لطفا و خواهشا با شنیدن تعداد پایین جلسات خصوصی تدریس آیلتس لبخند رضایت بر لبانتان ننشیند و شادی درونی به سراغتان نیاید. چرا که دروغی است فریبنده که نتیجه ای جز یأس و ناامیدی شما داوطلب عزیز را به دنبال نخواهد داشت. تعداد جلسات خصوصی آیلتس به طور معقولی بالا هستند و به طبع هزینه سرمایه گذاری و قیمت و شهریه تدریس خصوصی آیلتس نیز قابل توجه خواهد بود. ولی وقتی با نگاه سرمایه گذاری و اینکه شما در حال پی ریزی آینده متفاوت و درخشانتان هستید این هزینه ها دلچسب و شیرین خواهد بود و نتیجه مطلوب و مورد انتظارتان را به امید خدا کسب خواهید کرد.

 

قیمت کلاس خصوصی آیلتس
 

البته و صد البته هر وقت صحبت از کمیت است به طور قطع  کیفیت نیز خودنمایی می کند و باید توجه ای دو چندان نیز به آن داشت و صرفا درگیر کمیت و تعداد جلسات بالا و هزینه های هنگفت هم نشد. بلکه راه های مطمئن تر و بسیار به صرفه تر وجود دارد. چه بسیارند کسانی که با وجود صرف هزینه های هنگفت و بالا نتیجه مورد نظرشان حاصل نمی شود و در نتیجه باید گفت آیلتس تنها هزینه کردن نیز نیست.

دنیای اینترنت انقلابی است که به طور وحشتناکی زندگی ها و دنیای امروز را دستخوش تغییرات عجیب و غریب و بنیادین کرده است. بد نیست حتی قبل از هزینه های بالا و هنگفت سری به اطلاعات ارزشمند موجود در دنیای نت بزنیم تا شاید حتی در انتخاب یک مدرس خصوصی عالی آیلتس نیز به کمکان بیاید.

 

آیا استاد هم در قیمت کلاس خصوصی آیلتس تاثیری دارد؟

قبل از انتخاب یک استاد خصوصی باید از کیفیت و کارایی و به طور ویژه تدریس و دانش او اطمینان حاصل کنید و بعد اقدام به عقد قرارداد کنید و آینده تان را به دستان او بسپارید. خوب در میان خیل اساتید بی نام و بنام هستند اساتیدی که راه نما و راهگشای شما هستند و با نگاهی حرفه ای و آموزشی دلسوز آینده و اسکناس های ارزشمندتان هستند که بدون شک برای تک تکشان خون دل ها خورده اید.

دنیای اینترنت پر است از اساتید مختلف و ناآشنا و غریب که با فراغ بال و اطمینان از کیفیت حرفه ای و بالای آموزشی شان ویدئو هایی جذاب و حرفه ای و سرشار از دانش و اطلاعات را روانه ی اینترنت کرده اند تا داوطلبان آیلتس و زبان آموزان به نظاره ی آنها بنشینند و از این طریق که بسیار مطمئن تر و فراوان به صرفه تر است به ساختن آینده و این تصمیم گیری مهم بپردازند. در حال حاضر که در حال مطالعه این مقاله هستید و وقت ارزشمند و گرانبهایتان را به ما ارزانی داشتید می توانید با کمی جستجو و گشتن در سایت به نظاره ویدئو های کلاس های آیلتس گروه آموزشی تیک لرن۲۴ بپردازید و به دور از اغراق و تکاندن جیب تأییدی بر تمام جملات این پاراگراف بگذارید که ارائه تدریس با کیفیت با هدف سود رسانی به داوطلبان آیلتس و کسب رضایت قلبی و ذهنی شان امری غیر ممکن نیست و می توان در کنار انبوه نمونه های خارجی کلیپ های آموزشی به نظاره اساتید جوان ایرانی نشست و لذت برد و بدون دغدغه و نگرانی زبان انگلیسی را آموخت.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

بهترین کلاس خصوصی آیلتس در مشهد کدام است؟ (آپدیت ۹۸)

در این مقاله مشاوره ای گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ قصد دارد تا شما را با بهترین کلاس خصوصی آیلتس در مشهد کند تا شما بتوانید بهترین نتایج را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *