خانه / مقالات مشاوره ای / چه چیز می تواند مهم تر از انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی باشد؟ (آپدیت ۹۹)
انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

چه چیز می تواند مهم تر از انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی باشد؟ (آپدیت ۹۹)

چه چیز می تواند مهم تر از انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی باشد؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Oct 19Rating: 5.0

 عنوان مقاله: انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

 دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه و اجرای  این مقاله : متوجه خواهید شد که مهم ترین عامل یادگیری زبان انگلیسی چیست!

پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کسب کرده و با بهترین روش ها یادگیری خود را دنبال کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره نقش و تاثیر انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم. امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار محبوب شده است و بیشتر افراد به دنبال این هستند تا این مهارت را در خود ایجاد نمایند. 

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین و تاثیر بخش ترین فاکتور ها در یادگیری زبان انگلیسی آشنا کند. این عامل بسیار مهم چیزی نیست به جز انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی. داشتن انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند تا این زبان را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید و عدم داشتن انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی، شما را از رسیدن به این هدف یعنی یادگیری زبان انگلیسی بسیار دور خواهد کرد. 

اگر می خواهید اطلاعات ارزشمندی در زمینه یادگیری موثر زبان انگلیسی کسب کنید، توصیه می شود که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

 

انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

من امروز شش تا کلاس خصوصی برگزار کردم. چهار تا از این کلاس ها مربوط به مهاجرت و دو تا از این کلاس ها هم مربوط به مکالمه بود. نتیجه مقایسه این دو تا کلاس خیلی جالب بود.  دو تا کلاس مهاجرت که هر دو تای آن ها  در حال یادگیری مکالمه انگلیسی هستند را با هم استارت زدیم. 

اتفاق جالب این است که استاد هر دو کلاس یک نفر است. یعنی محیط و عوامل محیطی دقیقا مشابه هم می باشد. مدت زمان کلاس ها هم یکسان است. یکی روز های فرد و یکی روز های زوج و دقیقا در یک تایم مشابه. تمرین هایی هم که انجام می دهند دقیقا مانند یکدیگر است. همه شرایط صفر تا ۱۰۰ تقریبا مثل هم می باشد. اما یه اتفاق عجیب افتاده بود. زبان آموز کلاس اولم به شدت مهارت های زبان انگلیسی بهتری پیدا کرد ولی زبان آموز دوم نتوانسته بود پیشرفت زیادی داشته باشد. این شرایط چه چیزی را نشان می دهد؟

 

نقش انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

این نشان می دهد که یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان، انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی می باشد. هدف شما و انگیزه شما برای یادگیری زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد. زبان آموز اول انگیزه بیشتری دارد و تلاش بیشتری هم می کند. نتیجه این زحمات را هم می بیند. اما زبان آموز دوم تلاش چندانی ندارد و در نتیجه نتوانست مهارت های زبان انگلیسی خود را به خوبی تقویت کند. 

 

انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین نکاتی که می خواهم امروز به شما یادآوری کنم این است که اگر می خواهید زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید باید انگیزه داشته باشید. باید روی انگیزه خود برای یادگیری زبان انگلیسی کار کنید. رسیدن به موفقیت در گرو یک سری عوامل ذهنی می باشد. شما باید این عوامل ذهنی را در خود ایجاد کنید تا بتوانید میزان یادگیری خود را به شدت افزایش دهید. 

اگر انگیزه کافی برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید و از یک استاد خوب هم استفاده کنید قطعا می توانید زبان انگلیسی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. 

اما اگر بهترین استاد دنیا را هم داشته باشید ولی انگیزه نداشته باشید نمی توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. 

 لطفا مقاله “چگونه فقط با ۱۰۰۰ تومان سرعت یادگیری زبان انگلیسی مان را به سرعت یک فراری آخرین مدل برسانیم؟”  مطالعه کنید. بعضی وقت ها به هدف هاتون هم فکر بکنید. موفق باشید و خدانگهدار.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.