خانه / مقالات مشاوره ای / آیلتس یا تافل ؟ کدام راه؟ (آپدیت ۹۸)

آیلتس یا تافل ؟ کدام راه؟ (آپدیت ۹۸)

آیلتس یا تافل ؟ کدام راه؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سهیل عابدین پور on Dec 10Rating: 5.0آیلتس یا تافل؟ کدام راه؟ ( آپدیت بهمن 97 )برای گرفتن تصمیم نهای تان برای ادامه با آیلتس یا تافل همین الان این مقاله را بخوانید. این مقاله به شما کمک می کند که بدانید کدامیک را باید انتخاب کنید.

 عنوان مقاله: آیلتس یا تافل

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با خصوصیات و جزییات آزمون های آیلتس یا تافل آشنا شده و مسیر یادگیری زبان انگلیسی خود را به خوبی انتخاب نمایید. 

توصیه تیک لرن۲۴: اگر می خواهید برای موفقیت در آزمون آیلتس اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه آیلتس یا تافل

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره سوال آیلتس یا تافل صحبت کنیم. امروزه زبان آموزان زیادی قصد شرکت در این آزمون ها را دارند. اما اطلاعات دقیقی درباره جزییات این آزمون ها ندارند. بنابراین نمی توانند انتخاب درستی داشته باشند و ممکن است در آینده با مشکلاتی مواجه شوند. 

به همین دلیل گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای می خواهد درباره سوال مهم آیلتس یا تافل صحبت کند. کارشناسان ما امروز مطالب و محتواهایی را برای شما تهیه کرده اند که می تواند با خواندن آن ها اطلاعات بیشتری درباره آزمون های آیلتس یا تافل کسب کنید. 

 

آیلتس یا تافل

سوال آیلس یا تافل سوالی است که با آن بسیار مواجه می شویم.

 اگر بخواهیم راحت صحبت کنیم باید بگوییم سوال آیلتس یا تافل سوال کاملا اشتباهی است. مثال عینی این سوال مثل پرسیدن سوال چپ یا راست می باشد.

آیا می توان پرسید که مسیر چپ بهتر است یا مسیر راست؟

پاسخ این سوال بستگی به این دارد که کجا می خواهید بروید؟

 اگر مجددا از من بپرسید آیلتس یا تافل ، به شما خواهم گفت: بستگی به هدف مسیر شما دارد.

 قبل از اینکه خود را برای یکی از آزمون های بالا آماده کنید، یا بروید کلاس خاصی ثبت نام کننید یا کتاب خاصی بخرید، یک بار هم که شده تکلیف خودتان را با خودتان روشن کنید.

چرا می خواهیداین مدرک را بگیریم؟ هدف اصلی من از اخذ این مدرک چیست؟

سوال مهم: دریافت کدام یک از مدارک بالا مرا به هدفم می رساند؟

 

آیلتس یا تافل

 

 

سوالات زیر را در مورد آیلتس یا تافل با دقت مطالعه فرمایید و روی پاسخ آن فکر کنید.

  • آیا برای مهاجرت، قصد گرفتن مدرک زبان را دارم؟ کشور مقصد کدام کدام یک از مدارک را بهتر تایید می کند؟
  • آیا برای ادامه تحصیلات قصد گرفتن کدام یک از مدارک آیلتس یا تافل را داریم؟ دانشگاه مقصد کدام یک از مدارک را معتبر می شمارد؟( به سایت رسمی دانشگاه که قرار است بورسیه شوید مراجعه کنید)
  • آگر برای مصاحبه شغلی آماده می شوید شرکت مورد نظرتان کدام را بیشتتر تایید می کند؟

 

 

من از آخر نفهمیدم آیلتس یا تافل، کدام را ادامه دهم؟ 

برای پاسخ دادن به این مسئه ساده، ابتدا ببینید هدفتان چیست، برای رسیدن به هدفتان کدام یک از نمرات آزمون های آیلتس یا تافل  را لازم دارید، بر اساس هدف های اصلی تان، مسیرتان را انتخاب نمایید.

در این مسیر اگر سوالی داشتید با استفاده از کامنت از ما بپرسید.

 

 

آیلتس یا تافل

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.