خانه / مشاوره یادگیری writing / راه کارهای تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس چیست؟ ( آپدیت ۹۸ )

راه کارهای تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس چیست؟ ( آپدیت ۹۸ )

راه کارهای تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس چیست؟ ( آپدیت ۹۸ )Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Feb 20Rating: 5.0

عنوان مقاله: راه کارهای تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: شما می توانید با راه کارهای تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس آشنا شوید.

پیشنهاد تیک لرن۲۴:

مقدمه تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس

رایتینگ همیشه از مهارت های سخت برای زبان آموزان در حال یادگیری زبان انگلیسی بوده است. حتی افرادی که انگلیسی زبان مادری شان هست نیز گاهی نوشتن را مشکل می دانند. به همین جهت برای تقویت مهارت رایتینگ تنها دانش زبانی کافی نیست و مثل هر مهارت دیگری احتیاج به تمرین دارد. در این مقاله می توانید نکاتی را بخوانید که به شما در تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس کمک خواهد کرد.

راه کار های تقویت مهارت رایتینگ

نکته ی اول تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس

  •  Read the writing you enjoy

شما باید کتاب بخوانید. سبکی که دوست دارید را پیدا کنید. شما از این موضوع که رایتینگ شما چه قدر با مطالعه بیش تر تقویت می یابد، شگفت زده خواهید شد. وقتی که شما شروع به خواندن می کنید، شاهد سبک نوشتاری موفق کسی دیگر هستید. می بینید که او چگونه با انگلیسی از جمله ای به جمله دیگر می رود و تفکرات خود را با کلمات گوناگون به طرز ماهرانه ای نشان می دهد و با کلماتش یک تصویر را به نمایش در می آورد. هرچه بیش تر بخوانید، بیش تر می توانید موارد بالا را تقلید کنید.

به کودکی فکر کنید که در حال یادگیری اولین زبان خود است. او تمام مدت به حرف زدن والدینش گوش می کند و این کار را ماه ها قبل از اینکه اولین کلماتش را به زبان بیاورد انجام می دهد. همان طور که گوش دادن برای گوینده بهتری شدن لازم است، خواندن نیز برای تقویت نوشتن امری ضروری به حساب می آید.

نکته ی دوم تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس:

  • Write and get feedback

از استاد خود یا شخصی با سطح زبان بالاتر از سطح خودتان بخواهید که با بازخوانی نوشته ی شما به بالابردن کیفیت آن کمک کند. از بهترین راه های تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس می باشد.

 

نکته ی سوم تقویت مهارت رایتینگ در آیلتس:

  • Find different ways to practice your writing

حتما نیاز نیست متن های طولانی بنویسید. می توانید با فضا های اجتماعی که در اینترنت هست ارتباط برقرار کنید. می توانید از کپشن اینستاگرام و یا حتی از یاداشت های روی یخچال شروع کنید. تاثیر نوشتن چند خط در روز را دست کم نگیرید. نوشتن خاطرات در یک دفتر یادداشت، برای عادت کردن به روزمره نویسی، گزینه مناسبی به حساب می آید. یک دفتر بردارید و درباره هر چیزی که در ذهنتان است بنویسید. این کار را هر شب قبل از خواب یا هر روز صبح زود انجام دهید تا به یک عادت تبدیل شود.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

تقویت زبان انگلیسی

آموزش و تقویت زبان انگلیسی چه اسرار طلایی ناگفته ای دارد؟(آپدیت ۹۸)

در این مقاله آموزشی می خواهیم شما را با اسرار طلایی یادگیری و تقویت زبان انگلیسی آشنا سازیم تا شما با استفاده از آن ها بتوانید زبان خود را تقویت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.