خانه / مقالات مشاوره ای / هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟ (آپدیت ۹۹)
هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟ (آپدیت ۹۹)

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Aug 2Rating: 5.0

عنوان مقاله: هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی

دسته مقاله: مشاوره ای

 پس از مطالعه و اجرای  این مقاله: در مورد هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی اطلاعات مفیدی بدست آورده و می توانید یک برنامه ریزی مناسب برای آموزش خود انجام دهید.
پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله کلاس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

 

مقدمه هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی صحبت کنیم. یادگیری زبان انگلیسی امروزه بسیار محبوب شده است و بیشتر افراد به دنبال این هستند که این مهارت را به خوبی در خود ایجاد کنند. 

اما بعضی از این زبان آموزان از هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی با خبر نیستند. به همین دلیل گاهی اوقات هزینه های اضافی می پردازند. اما گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله قصد دارد تا شما را با هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی آشنا کند و به شما کمک کند که با کمترین هزینه و به بهترین شکل ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید. 

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی چگونه مشخص می شود؟

امروز در خدمت شما هستم تا به یکی از پر تکرار ترین سوالات در زمینه یادگیری زبان انگلیسی پاسخ بدهم. سوالی که در این ده سال از من حداقل ده هزار بار پرسیده شده است. سوال این است که  این که هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی یا هزینه تدریس خصوصی در مشهد چقدر است؟ ما چقدر باید هزینه کنیم؟ چقدر طول می کشد؟ امروز می خواهیم درباره این سوال صحبت کنم.  

اولین مطلبی که باید از آن اطلاع داشته باشید این است که باید سوال خود را کمی تغییر دهید. باید ابتدا مشخص کنید که در چه نوع کلاسی می خواهید شرکت کنید؟

کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت عمده به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم می شوند. کلاس های عمومی توسط موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی برگزار می شوند. شهریه این کلاس ها با یکدیگر متفاوت است و نرخ ثابتی در تمام نقاط کشور ندارد. این نرخ با هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی در قسمت های مختلف یک شهر هم تفاوت دارد. 

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی از شهری به شهری دیگر متفاوت است 

به طور مثال هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی در منطقه ۵ با هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی در منطقه ۴ با یکدیگر متفاوت هستند. شهریه یادگیری زبان انگلیسی برای سطوح مختلف نیز با یکدیگر تفاوت دارند. هم چنین این که موسسه آموزشی زیر نظر وزارت علوم و یا آموزش و پرورش باشد هم می تواند در هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی تاثیر داشته باشد. 

یکی دیگر از عواملی که در شهریه کلاس های یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تاثیر دارد تعداد جلسات است.

اگر می خواهید از هزینه ها و شهریه های آموزشگاه ها با خبر شوید می توانید از نکاتی که در ادامه مطرح می شود استفاده کنید. چون معمولا در اینترنت نمی توانید اطلاعات زیادی درباره شهریه ها پیدا کنید. برای مطلع شدن از شهریه های یک آموزشگاه باید شماره آموزشگاه را از اینترنت پیدا کرده و سپس با توجه به مطالبی که گفته می شود از شهریه کلاس ها با خبر خواهید شد. 

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی در کلاس های خصوصی به صورت توافقی است. هر چقدر استاد با کیفیت تری داشته باشید و از روش های با کیفیت تری استفاده شود هزینه بیشتری را هم برای شما در بر خواهد داشت. 

 

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی

برای کسب اطلاعات بیشتر برای انتخاب استاد زبان انگلیسی مقاله چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ و برای کسب اطلاعات درباره آموزشگاه های زبان انگلیسی می توانید مقاله چگونه بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را تشخیص دهیم؟ را مطالعه کنید. 

شاید هنوز هم این سوال برایتان وجود داشته باشد که هزینه معمول و رایجی که باید برای یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم چقدر است؟ در ادامه من می خواهم مقدار هزینه ای که باید برای رسیدن به هر سطح از زبان انگلیسی بپردازید را بیان کنم. 

بیایید با هزینه دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی شروع کنیم. اگر در این دوره از سیستم speak now  استفاده شود که یک دوره امریکن و چهار کتابه است و دارای ۱۲۸ تا درس می باشد، هزینه این دوره جلسه ای پونزده هزار تومن می شود.

 

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به نوع سیستم آموزش هم بستگی دارد

در آموزشگاه های مختلف از سیستم ها و کتاب های مختلفی استفاده می شود. کتاب های آموزش مکالمه زبان انگلیسی زیاد هستند و در هر آموزشگاه یکی از آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. حالا اگر می خواهید این ۱۲۸ جلسه را با کیفیت تر و با بازدهی بیشتر برگزار کنید، می توانید از استاد خصوصی استفاده کنید. اگر چه که این دوره می تواند هزینه بیشتری نسبت به کلاس خصوصی برای شما داشته باشد اما مطمئنا تاثیر بیشتر و بهتری در سطح زبان انگلیسی شما خواهد داشت. برگزاری یک دوره آموزشی با استاد خصوصی در هر جلسه برای شما حداقل ۱۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت. 

 

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی

شما حتی ۱۲۸ هزار تومن رو حساب کنید. حالا من واسه این که بتونم حساب رو راحت تر انجام بدم تو پادکست بگم جلسه ای ۱۰۰ هزار تومن حساب کردم. صد و بیست و هشت تا صد هزار تومن میشه دوازده میلیون و هشتصد هزار تومن. تقریبا ۱۲۸ جلسه به ازای هفته ای سه جلسه یه سال طول میکشه. میشه چهل و دو هفته. یک سال به صورت میانگین اگه جلسه ای صد هزار تومن درست باشه میشه یک میلیون تومن به صورت ماهیانه باید بودجه برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسیتون کنار بذارید. تازه این ها همه به شرطیه که استاد تون استاد بسیار بسیار خوب و البته منصفی باشه. و راضی بشه که با جلسه ای صد هزار تومن با شما به توافق برسه و زبان انگلیسی رو یاد بده. شما روی جلسه ای صد و پنجاه هزار تومن نرخ رو ببندید و براش بودجه در نظر بگیرید.

امیدوارم که تونسته باشم در مورد این که هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی مون چقدره یه پاسخی رو بهتون داده باشم. پاسخی که نسبتا بتونه بهتون کمک بکنه اطلاعاتتون بالاتر رفته باشه. اولین کاری رو که میخواین بکنین رو از استادتون بپرسین ما چه سیستمی رو قراره کار بکنیم. کلا تو طول این سیستم چند جلسه گنجانده میشه و هر جلسه چند هزار تومنه؟ و بعد کلش رو محاسبه بکنید و ببینید واسه تکمیل کردن اون سیستم چقدر باید کار بکنید. آیا همه رو باید برید یا نه. من توصیه میکنم اگه سیستم آموزشی انتخاب شد به عنوان سیستم آموزشی مکالمه زبان انگلیسی حتما حتما اون سیستم رو به صورت کامل کامل مطالعه بکنید و تا انتهاش برید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی

چه چیز می تواند مهم تر از انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی باشد؟ (آپدیت ۹۹)

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی می خواهید یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری یعنی انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *