خانه / مقالات مشاوره ای / چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ (آپدیت ۹۹)

چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ (آپدیت ۹۹)

چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by یاسر موسوی on Oct 21Rating: 5.0چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟ ( آپدیت اسفند 97‌ )

عنوان مقاله: چگونه استاد زبان انگلیسی خود را انتخاب کنیم؟

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: با اطلاعاتی آشنا می شوید که می توانید از آن ها در جهت چگونگی انتخاب استاد زبان انگلیسی خود استفاده نمایید. 

پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید از هزینه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد با خبر شوید روی لینک کلیک کنید.

 

مقدمه استاد زبان انگلیسی

 دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار یاشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره روش ها و چگونگی انتخاب استاد زبان انگلیسی صجبت کنیم. همان طور که می دانید استاد زبان انگلیسی شما تاثیر بسیار زیادی در میزان یادگیری شما دارد. اگر استاد شما از دانش کافی برخوردار نباشد نمی تواند به شما کمک چندانی کند. هم چنین اگر شما نتوانید ارتباط خوبی با استاد خود برقرار کنید، نمی توانید بیشترین استفاده را از این استاد زبان انگلیسی داشته باشید. 

بنابراین شما باید بدانید که چگونه باید بهترین استاد زبان انگلیسی را برای خود انتخاب فرمایید. گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با روش ها و اطلاعاتی آشنا کند که می توانید از آن ها برای انتخاب استاد زبان انگلیسی خود استفاده نمایید. 

 

بهترین استاد زبان انگلیسی

اگرچه سوال فوق (چگونه استاد زبان خود را انتخاب کنیم) خیلی کلی و اجمالی به نظر می رسد، اما تصمیم گرفتم به شما زبان دوستان و زبان آموزان خوب تیک لرن۲۴ در جهت رشد بیشتر و انتخاب آگاهانه تر کمک کنم. با ما همراه باشید.

 

اگه هنوز شک دارید که باید چطور موسسه زبان انگلیسی خودتون رو  برای بار اول انتخاب کنید، مقاله چگونه بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را تشخیص دهیم را مطالعه نمایید. 

چنانچه هنوز به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی واقف نیستید، مقاله اهمیت و ضرورت یادگیری زبان انگلیسی رو مطالعه نمایید. 

 

انتخاب استاد  زبان انگلیسی خصوصی

چنانچه به هر دلیلی تصمیم گرفتید زبان خود را به صورت خصوصی ادامه دهید، یکی از مهم ترین مسائلی که با آن مواجه خواهید بود انتخاب استاد زبان انگلیسی تان خواهد بود.

از روش های زیر برای ارزیابی استادتان جهت انتخاب استفاده کنید:

  • ۱- از دوستانتان که درگیر یادگیری زبان انگلیسی هستند بخواهید به شما یک استاد زبان انگلیسی معرفی کنند.

                  اما همیشه در نظر داشته باشید که چقدر به دوستانتان اعتماد دارید.

                   دوستتان باید بتواند اصل صداقت و امانت در گفتار را رعایت کنید.

 

  • ۲- ابتدا آموزشگاه خوب شهرتان را بر اساس شنیده ها شناسایی کنید.
  • به مدیر و یا سوپروایزر آن آموزشگاه مراجه کرده و بخواهید آنها شما رو به یک مدرس زبان انگلیسی خوب معرفی کنند.
  • اما هنوز انتخاب نکنید.
  • از سوپروایزر آموزشگاه درخواست کنید که اجازه دهد یک جلسه در کلاس استاد پیشنهادی شرکت کنید. (حتی المقدور کلاسی که در سطح شما باشد). علاوه بر این می توانید از بقیه زبان آموزان در مورد استاد پرس و جو کنید.
  • آیا از حضور در کلاس لذت می برید؟ دوست دارید در چنین کلاسی می بودید؟

 

       ۳به خاطر داشته باشید که هیچ استادی به شما نمی گوید من استاد خوبی نیستم. از استادتان رزومه کاری بخواهید. داشتن اطلاعات کافی در مورد استادتان حق شماست.

شما چه پیشنهادی برای انتخاب استاد زبان انگلیسی بهتر دارید؟ 

در صورت وجود هرگونه پرسش با گذاشتن کامنت از ما بپرسید!

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.