خانه / مقالات مشاوره ای / آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان مناسب است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان مناسب است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان مناسب است؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Nov 29Rating: 5.0

عنوان مقاله: آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان مناسب است؟ 

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با آگاهی بیشتر نسبت به انتخاب کلاس زبان فرزند خود اقدام کنید.

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش آیلتس خود را شروع کنید، توصیه می کنیم مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان

پدر و مادر ها همواره به دنبال پیدا کردن روشی برای پیشرفت فرزند خود هستند. یکی از اولین گزینه ها برای سرمایه گذاری روی آینده فرزندان شان، کلاس زبان انگلیسی است. آن ها می خواهند که فرزندان شان زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند تا در آینده بتوانند از آن در زمینه های مختلف استفاده کنند. البته این کار بسیار ارزشمند است و می تواند تاثیر بسیار زیادی در آینده هر فرد داشته باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشیم، نوع کلاس است. سوالی که خیلی از من پرسیده می شود این است که آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان مناسب است؟ آیا آن ها می توانند با کلاس خصوصی زبان انگلیسی در سنین پایین، یادگیری خوبی داشته باشند؟ 

از آن جایی که این سوال ها بار ها از من پرسیده شده است، تصمیم گرفتم تا یک بار جواب این سوال را به صورت عمومی منتشر کنم تا شما هم بتوانید از تجربیات شخصی من استفاده کنید. پس با ما همراه باشید. 

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان

همان طور که مطلع هستید، یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی این است که زبان را با لذت یاد بگیرید. باید برای مطالعه کردن لحظه شماری کنید! نه این که از خواندن زبان فراری باشید! باید یادگیری زبان را برای خود تبدیل به یک عادت کنید. تنها راه تبدیل کردن آن به یک عادت این است که زبان را با لذت یاد بگیرید. این می تواند انگیزه شما را به شکل فوق العاده ای افزایش دهد. 

یکی عوامل ایجاد انگیزه برای یادگیری، فضای کلاس است. معمولا بزرگترکلاس خصوصی زبان انگلیسی را به کلاس های عمومی ترجیح می دهند. مهم ترین دلایل ترجیح دادن کلاس خصوصی زبان انگلیسی این است که آن ها می توانند با بهترین دوست ها یا خانواده خود در کلاس حضور پیدا کنند، برای زمان کلاس حق انتخاب دارند و در بازه زمانی کمتری می توانند به نتیجه مطلوب برسند. اما باید دقت داشته باشید که این فاکتور ها در مورد کودکان ممکن است صدق نکند. کودکان کلاس شلوغ تر را ترجیح می دهند. زیرا می توانند دوست های جدید پیدا کرده و نشاط بیشتری داشته باشند. هم چنین کودکان دغدغه ای برای طول یادگیری ندارند! چیزی که برای آن ها اهمیت دارد این است که از حضور در کلاس به همراه هم سن و سال های خود لذت ببرند. 

 

پس کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان خوب نیست؟ 

همان طور که گفتیم، لذت بردن از یادگیری بسیار مهم است باید توجه ویژه ای به این قضیه داشته باشیم. زیرا اگر کودک شما از یادگیری خسته شود، دیگر نمی تواند زبان را دوست داشته باشد. همین کافیست تا هیچ وقت زبان انگلیسی را به خوبی یاد نگیرد! حضور در جو کلاس عمومی و آشنایی با سایر کودکان، می تواند انگیزه خوبی در آن ها ایجاد کند. همچنین حس رقابت طلبی آن ها را هم فعال می کند. این انگیزه و رقابت طلبی می تواند در میزان یادگیری آن ها تاثیر قابل توجه ای داشته باشد. 

بنابراین توصیه می کنیم اگر می خواهید کودکان تان زبان اگلیسی را به خوبی یاد بگیرد، باید همه جوانب را سنجیده و سپس برای ثبت نام او در کلاس خصوصی زبان انگلیسی یا کلاس های عمومی اقدام کنید. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.