خانه / آیلتس / بهترین دوره آیلتس در مشهد (آپدیت ۹۸)

بهترین دوره آیلتس در مشهد (آپدیت ۹۸)

بهترین دوره آیلتس در مشهد (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Aug 10Rating: 5.0

عنوان مقاله: بهترین دوره آیلتس در مشهد

دسته مقالات: مشاوره ای 

بعد از مطالعه این مقاله می توانید: با بهترین دوره آیلتس در مشهد آشنا شده و آموزش آیلتس خود را با بهترین کیفیت پیگیری کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره آزمون آیلتس کسب کنید و نمره بهتری در این آزمون کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی آیلتس در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه دوره آیلتس در مشهد

امروزه شرکت در دوره آیلتس در مشهد به یکی از اصلی ترین و مهمترین دغدغه های زبان آموزان نه تنها در شهرهای بزرگی مثل مشهد و تهران تبدیل شده است، بلکه متاسفانه داوطلبین آزمون مهم آیلتس دچار یک سردرگمی عجیب و غریب شدند. آنها با تبلیغات تجاری گوناگون مواجه می شوند و هر کدام از این تبلیغات تلاش برای جذب داوطلبان آزمون آیلتس دارند. تبلیغاتی که گاه گاه باعث از دست رفتن سرمایه و از همه مهم تر وقت داوطلبان آزمون آیلتس می شود.

من به عنوان مدرس آزمون آیلتس تیک لرن ۲۴ لازم دونستم تا در حد توانم تجربیات خود و اعضای گروه خود را در مسیر دوره آیلتس در مشهد و در شهرهای دیگر در اختیارتان قرار دهم. به شما قول می دهم که مطالبی را که در این مقاله می نویسم صادقانه و به دور از هرگونه اغراق و یا اهداف تجاری و بیزینسی باشد. امیدوارم بتوانم به شما مردم عزیز کمکی بکنم تا سریعتر به هدف های بزرگ تان برسید. لطفاً این مقاله را با دقت و تا انتها بخوانید کلی مطلب جدید دستگیرتان خواهد شد.

انواع دوره های آیلتس در مشهد

۱ دوره های آیلتس در مشهد به صورت عمومی

این یکی از انواع دوره های آیلتس در سطح شهر مشهد می باشد. کلاس‌هایی که در آموزشگاه های مختلف سطح شهر با هدفهای آزمونی برگزار می شود، نمی توانم بگویم که این کلاس ها به صورت دقیق خوب یا بد است. اما سوالی را که من همیشه از خودم می پرسم این است که آیا راه حل موجود واقعاً به من کمک می کند تا مسئله را حل کند؟

راستش را بخواهید خیلی از راه حل هایی که به ما پیشنهاد می شود فقط ادعای این را دارد که می تواند مسئله ما را حل کند و در عمل مسئله ما حل نمی‌شود. چنانچه مسئله شما به درستی درک شود، به درستی فهمیده شود و پاسخی که ارائه می دهیم آلوده و هدف های تجاری نباشد احتمالاً پاسخ قابل اعتماد تر است.

داستان از زمانی شروع می شود که هنگام دریافت مشاوره هدف جذب داوطلب و گرفتن شهریه از وی به خاطر کلاسهای آیلتس می باشد. حتی متاسفانه گاهی اوقات در بعضی از موسسات سطح شهر نفع آموزشگاه به نفع شخصی داوطلب آزمون آیلتس ترجیح داده می شود. چنانچه حرف‌های من را باور ندارید و یا حتی فکر می کنید اغراق آن است همین الان به دکه روزنامه فروشی سر کوچه تان مراجعه کنید یک عدد روزنامه کثیرالانتشار تهیه کنید به صفحه آگهی ها و تبلیغات آن مراجعه کنید و حالا با طرف تماس بگیرید ببینید چه تلاش می کنند برای جذب شما. و چنانچه هر مشکلی را که مطرح کنید آنها با راه حل هایی که خودشان دارند تصمیم می گیرند مشکلات شما را حل کنند نه با راه حل هایی که شما نیاز دارید. من راستش را بخواهید در آموزشگاه های خیلی زیادی تدریس کرده ام و این موضوع را بارها و با چشم خود دیدم. لطفاً بیشتر مراقب فکر و وقت و سرمایه خود باش هنگام دریافت کلاس های آیلتس عمومی در مشهد بیشتر تحقیق کنید خود آیلتس را بشناسید. 

 

دوره آیلتس در مشهد

البته هدف من از بیان پاراگراف های بالا فقط و فقط ارائه حقایقی است که شما باید بدانید و همه آنها را نه برای تخریب کسی و یا موسسه ای بیان کردم بلکه از سر دلسوزی برای وقت و سرمایه شما صحبتهای ناخوشایند بالا را عنوان کردم. اگر کلاس آیلتس را یافتید که دقیقا مطابق با سطح زبان عمومی شما باشد، نیازهای شخص شما را درک کنند و بداند که شما در چه سطحی از زبان قرار دارید و بتواند برای شما برنامه ریزی شخصی انجام دهد حتما در این کلاس عمومی شرکت کنید. اگر کلاسی را یافتید که قرار گرفتن در کنار بقیه زبان آموزان دوره به وقت شما لطمه وارد نکند و بقیه زبان آموزان از سطح شما خیلی بالاتر و یا خیلی پایینتر نباشند حتماً در آن دوره شرکت کنید. به ما هم بگویید تا نام آن موسسه را در این مقاله بگنجانیم. 

۲ دوره آیلتس در مشهد به صورت خصوصی

دوره آیلتس در مشهد به صورت خصوصی هم توسط افراد با توانایی های مختلفی ارائه می شود. البته به نظر من برای دوره های آیلتس کلاس های خصوصی قابل اعتماد تر است. دلایل این موضوع را در زیر مطالعه کنید. 

۱ دوره آیلتس در مشهد برای خود شما برنامه ریزی می شود. این به این معنا است که شما هدف و پروژه استاد هستید. استاد به شخص شما به عنوان یک پروژه نگاه می کند که باید برای حفظ اعتبار وی به نتیجه برسد. در غیر این صورت اعتبار خدشه دار خواهد شد. لذا او تمام تجربه و تلاش خود را برای موفقیت شما به کار خواهد بست. این اتفاق هرگز در کلاس‌های عمومی آیلتس رخ نخواهد داد. 

۲- تمام وقت استاد در کلاس‌ های خصوصی آیلتس به خود شما تعلق خواهد داشت. این زبان مثل کلاسهای عمومی آیلتس با کسی به اشتراک گذاشته نخواهد شد. 

۳ معمولا کلاس های خصوصی آیلتس دارای انعطاف زمانی بیشتری است. به گونه ای که شما امکان این را دارید کلاس را در وقتی که شما تمایل دارید برگزار کنه همین موضوع باعث می شود که با آرامش بیشتر در کلاس شرکت کنید

۴ و کلی مزایای دیگر

حالا من کدام را انتخاب کنم کلاس های عمومی آیا در مشهد یا کلاس های خصوصی آیلتس در مشهد؟ 

همه چیز وابسته به خودتان است. همه چیز بستگی به سطح زبان شما شرایط تایمی و فرصتی که در اختیار دارید دارد محدودیت های مالی یکی از فاکتورهای بسیار مهمه انتخاب اینکه راز های عمومی یا کلاس های خصوصی آیلتس است. اما به صورت کلی بر اساس تجربه آیلتس ای خود می توانم ادعا کنم که با توجه به نیازمندی های آزمون آیلتس کلاس های خصوصی شماره سریعتر به نتیجه بهتری می رساند دلایل آن هم واضح است البته دوباره تاکید می کنم همه چیز خودتان هستید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

دلایل عدم موفقیت در آیلتس

دلایل عدم موفقیت در آیلتس کدام اند؟ (آپدیت ۹۹)

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ قصد دارد در این مقاله ی آموزشی شما را با دلایل عدم موفقیت در آیلتس آشنا سازد و به شما در این زمینه کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.