خانه / مقالات مشاوره ای / در هنگام آزمون آیلتس یا تافل با کدام لهجه زبان انگلیسی صحبت کنیم؟ (آپدیت ۹۹)
لهجه زبان انگلیسی

در هنگام آزمون آیلتس یا تافل با کدام لهجه زبان انگلیسی صحبت کنیم؟ (آپدیت ۹۹)

در هنگام آزمون آیلتس یا تافل با کدام لهجه زبان انگلیسی صحبت کنیم؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Oct 21Rating: 5.0

 عنوان مقاله: در آزمون آیلتس از کدام لهجه زبان انگلیسی استفاده نماییم؟ 

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله می توانید: اطلاعاتی درباره لهجه زبان انگلیسی کسب کرده و پاسخ این سوال که در آزمون های بین المللی باید از چه زبان هایی استفاده کنیم را بیابید.

 پیشنهاد تیک لرن ۲۴: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد می توانید روی لینک کلیک کنید.

 

کدام لهجه زبان انگلیسی؟

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید.

 امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره لهجه زبان انگلیسی صحبت کنیم. بیشتر داوطلبان ازمون آیلتس از من این سوال را می پرسند که در بخش اسپیکینگ این آزمون باید از کدام لهجه زبان انگلیسی استفاده کنیم؟ آیا استفاده کردن از لهجه های مختلف در نمره ما تاثیر خواهد داشت؟ 

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با اطلاعاتی در مورد لهجه زبان انگلیسی آشنا کرده و شما را در مسیر شرکت در آزمون آیلتس کمک کند. پس با ما همراه باشید. 

 

نگران لهجه زبان انگلیسی نباشد

مطالبی که می خواهیم امروز در این مقاله منتشر کنیم، استاندارد های من نیست، بلکه استاندارد های آموزش زبان انگلیسی می باشد. دوستان عزیز، خودتون رو درگیر لهجه زبان انگلیسی نکنید! هر کجای دنیا که هستید و دارید این مقاله را مطالعه می کنید، باید به شما بگوییم که نیازی به لهجه زبان انگلیسی نیست. بلکه سعی کنید زبان انگلیسی را با همان لهجه خودتان ولی به صورت روان صحبت کنید. 

در همه جای دنیا مردم با لهجه های خودشان صحبت می کنند. یعنی اینالیایی ها زبان انگلیسی را با لهجه ایتالیایی، هندی ها با لهجه هندی و هر کسی با لهجه خودش صحبت می کند. بنابراین نیازی نیست که لهجه زبان انگلیسی خاصی را یاد بگیرید. 

 

هدف ما از صحبت به زبان انگلیسی برقراری ارتباط است

یک نکته خیلی مهم که باید آن را به خاطر داشته باشید این است که هدف از یادگیری زبان انگلیسی برقراری ارتباط است و لهجه ان از اهمیت زیادی برخوردار نمی باشد.  شما زبان انگلیسی را یاد می گیرید تا بتوانید صحبت کنید، بنویسید و در کل با دیگر نقاط و مردم جهان ارتباط برقرار کنید. 

 

پیشنهاد می شود پادکست های گروه تیک لرن۲۴ با لهجه استاد آمریکایی را بشنوید و مهارت لیسنینگ خود را تقویت کنید. 

 

فاکتور مهم در زبان انگلیسی

کشور های انگلیسی زبان معمولا افراد چند ملیتی زیادی دارند. مهاجران زیادی در این کشور ها زندگی می کنند و هر کدام از آن ها ممکن است لهجه متفاوتی داشته باشد. اگر شما هم می خواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید، نیازی به یادگیری لهجه دیگر ندارید. شما هم می توانید مانند دیگران از لهجه خودتان یعنی لهجه فارسی استفاده کنید. مهم این است که بتوانید به خوبی و روان صحبت کرده و منظور خود را به دیگران بفهمانید. 

  Fluency وaccuracy خیلی مهمه توی صحبت کردن! نه لهجه زبان انگلیسی. هر جای دنیا که برید از شما توقع دارند که انگلیسی رو روان صحبت کنید. موفق باشید دوستون دارم خدانگهدار.

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.