خانه / مقالات مشاوره ای / باکدام روش یادگیری زبان انگلیسی به سرعت بنز زبان یادگیریم؟ (آپدیت ۹۸)

باکدام روش یادگیری زبان انگلیسی به سرعت بنز زبان یادگیریم؟ (آپدیت ۹۸)

باکدام روش یادگیری زبان انگلیسی به سرعت بنز زبان یادگیریم؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید یاسر موسوی on Dec 10Rating: 5.0باکدام روش یادگیری زبان انگلیسی به سرعت بنز زبان یادگیریم؟ ( آپدیت 98)آیا می دانید اگر روش یادگیری زبان انگلیسی را بدانید می توانید سریع تر به نتیجه برسید. همین الان مقاله فوق العاده روش یادگیری زبان انگلیسی را بخوانید

 عنوان مقاله: بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با روش یادگیری زبان انگلیسی آشنا شده و از ان در جهت یادگیری و تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود استفاده نمایید. 

توصیه تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه هزینه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید.

 

مقدمه روش یادگیری زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره روش یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم. همان طور که اطلاع دارید، امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک ضرورت تبدیل شده است و بیشتر افراد به دنبال یادگیری این مهارت هستند. اما گاهی اوقات با استفاده از روش های غیر اصولی، نمی توانند این مهارت را به خوبی در خود ایجاد نمایند. 

اما گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما را با روش یادگیری زبان انگلیسی آشنا کرده و به شما کمک کند که با استفاده از متود های استاندارد و صحیح زبان انگلیسی را به خوبی و با کیفیت فرا بگیرید. 

اگر شما هم می خواهید در مهارت های زبان انگلیسی خود تغییری ایجاد کرده و آن ها را بهبود ببخشید، توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

 

طریقه افزایش سرعت و روش یادگیری زبان انگلیسی

اگر شما روزانه دو مقاله انگلیسی می خوانید توانایی های خواندن شما به سرعت تقویت خواهد شد. بعد از مدتی که زبان انگلیسی شما به اندازه کافی تقویت شده باشد و به تعداد کافی مقاله خوانده باشید، دیگر نیازی به ترجمه لغت به لغت نخواهید داشت. و مثل زبان مادری تان درک محتوا برای شما کاری آسان خواهد بود. 

اما این که چه بخوانید بستگی به شما، سطح زبانتان و حتی اشتیاقتان دارد.

 

اگر می خواهید بدانید دقیقا شخص خود شما باید الان چه کتابی را مطالعه کنید، فرم مشاوره آنلاین ما را به صورت رایگان پر کنید تا بتوانیم به صورت انحصاری به شما مشاوره دهیم. 

اما بدانید که هر چه بیشتر بخوانید، بهتر و بیشتر میفهمید. 

وقتی که شما در زبان مادری خود به چیزی گوش می دهید نیازی ندارید که چیزی را ترجمه کنید. در انگلیسی هم همین طور باید عمل کنید. وقتی انگلیسی می شنوید یا یاد می گیرید باید تمام جمله را به انگلیسی متوجه شوید. 

هشدار می دهم، برای درک مطلب، باید تمام جمله ای را که می خوانید را به زبان انگلیسی متوجه شوید. نه لغت به لغت آن را.

یکی از مهم ترین نکات واضح این است که هر چه بیشتر به زبان انگلیسی بخوانید و گوش کنید، درک خود را از زبان انگلیسی بالاتر می برید. این یک روش یادگیری زبان انگلیسی عالی است.

 

یک روش یادگیری زبان انگلیسی موثر!

دانش آموزانی که متن های انگلیسی را ترجمه می کنند و آزمون های انگلیسی می دهند در ترجمه کردن بسیار ماهر می شوند.

آنها با تمرین کردن و امتحان دادن ترجمه کردن را یاد میگیرند. اما با متوجه شدن انگلیسی در زندگی خود با مشکل روبرو خواهند بود. در زندگی واقعی هیچ کس برای این که شما بخواهید متنی که می شنوید را ترجمه کنید وقت ندارد. مردم معمولا در هنگام صحبت کردن از کلمات ساده ای استفاده می کنند اما سریع آنها را به کار می برند. شما باید بدون ترجمه کردن چیز هایی که می شنوید آنها را متوجه شوید. اگر دارید ترجمه می کنید نمی توانید ارتباط خوب و موثری داشته باشید زیرا دارید زیادی به ترجمه کردن فکر می کنید و نمی توانید به خوبی صحبت کنید.

همچنین باید هر کلمه جدید را ۵ تا ۱۰ بار بشنوید تا بتوانید آنها را حفظ کنید. برای همین است که ما در یک سطح از یک گروه کلمات استفاده می کنیم. اگر شما تعدادی کلمه را بارها و بارها بخوانید و بشنوید می توانید آنها را یاد گرفته و به خاطر بسپارید. اگر در یک سطح شما همه کلمات مورد نیاز را یاد بگیرید می توانید به سطح بالاتر رفته و کلمات جدید را هم یاد بگیرید. گام به گام پیش رفتن بسیار مهم است.

برای مثال ما در دوره کی و کجا چی بگیم به شما آموزش می دهیم که از اصطلاحات وکلمات چگونه استفاده کنید.

پس اگر می خواهید به سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی، زبان را یاد بگیرید باید حداقل روزانه دو مقاله را بخوانید. شما می توانید توانایی های شنیداری و خوانشی خود را با خواندن روزنامه های انگلیسی زبان  تقویت کنید. ما به شما کمک می کنیم تا زبان را بهتر و سریع تر زبان انگلیسی را یاد بگیرید که این امر با افزایش سرعت یادگیری زبان انگلیسی حاصل می شود.

 

چگونه با استفاده از اخبار دسته بندی شده زبان خود را تقویت کنید؟

خواندن

تمام مقاله های امروز را بخوانید و هر کلمه ای را که متوجه نمی شوید را در دیکشنری پیدا کنید.

مقاله های دیروز را هم مرور کنید تا ببینید که کلمات را می توانید به یاد بیاورید یا نه.

روش یادگیری زبان انگلیسی

 

گوش کردن

 به تمام اخبار های انگلیسی زبان گوش کنید. سعی کنید از گوش کردن لذت ببرید. 

در ویدیوها بعد از هر جمله توقف کرده و آنرا تکرار کنید.

نکته دوم را برای اخباری که دیروز گوش کرده اید را هم اجرا کنید.

 

نوشتن

خاطرات و اتفاقاتی  که هر روز برای شما اتفاق می افتد را به زبان انگلیسی بنویسید. 

نامه ای  به زبان انگلیسی برای خود بنویسید

 

صحبت کردن

در اسکایپ یک نفر را برای صحبت کردن انتخاب کنید. 

یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از اسکایپ می باشد.

می توانید در مورد سوالات و اخبار امروز صحبت کنید.

می توانید با دوستانتان انگلیسی حرف می زنید.

برای آسان سازی یادگیری زبان انگلیسی گروه آموزش تیک لرن۲۴ همراه شماست.

 

روش یادگیری زبان انگلیسی

 

 

 

روش یادگیری زبان انگلیسی

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.