خانه / مقالات مشاوره ای / قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی چگونه است؟ (آپدیت ۹۹)

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی چگونه است؟ (آپدیت ۹۹)

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی چگونه است؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jun 14Rating: 5.0

عنوان مقاله: قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه و اجرای  این مقاله: می توانید اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی کسب کرده و بهترین منابع را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنید. 

پیشنهاد تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید با قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در مشهد آشنا شوید و برنامه ریزی بهتری برای آموزش خود داشته باشید، می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

مقدمه قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

 دوستان و همراهان عزیز وارجمند تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم که خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم درباره قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی صحبت کنیم. یادگیری زبان انگلیسی امروزه بسیار مهم شده است و افراد زیادی هستند که می خواهند این مهارت را در خود ایجاد کنند. اما گاهی اوقات با چالش هایی روبرو هستند. یکی از این چالش ها متغیر بودن قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی است. 

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرت ۲۴ در این مقاله قصد دارد تا شما را با قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی آشنا کند. 

بسیاری از زبان آموزان من درباره قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی از من سوال می پرسند. من هم امروز تصمیم گرفتم تا یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ داده و آن را به صورت  عمومی اعلام کنم تا شما عزیزان هم بتوانید از آن استفاده نمایید. 

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی: ویژگی های کلاس خصوصی

اول از همه باید بگویم اگر تصمیم دارید که در کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی شرکت کنید، باید به شما تبریک بگویم. چون بهترین انتخاب را کرده اید. کلاس های خصوصی تعدادی ویژگی دارند که آن ها را از کلاس های عمومی متمایز می سازد. مثلا:

افزایش سرعت یادگیری

تمام زمان کلاس به خود شما اختصاص پیدا می کند

استاد شما از کیفیت کافی برخوردار است

مطالب را به طور کامل یاد می گیرید

زمان کلاس را با توجه به برنامه زمانی خود می توانید تنظیم کنید

 

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی: برای کلاس خود بهترین استاد را انتخاب کنید

قبلا هم درباره این صحبت کرده ایم که شهریه و هزینه کلاس های خصوصی با توجه به استاد، دوره و توافقی می باشد. اما نباید زیاد نگران شهریه باشید. زیرا این مبلغ در برابر چیزی که یاد میگیرید بسیار نا چیز است.

البته باید در نظر داشته باشید که قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی می تواند برای بعضی افراد مناسب نباشد. زیرا معمولا برای شرکت در کلاس های خصوصی باید حداقل جلسه ای ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار تومان بپردازید. 

در ادامه می خواهم نکته هایی را به شما بگویم که شاید بتوانید از آن ها در کاهش قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی استفاده نمایید. 

یکی از موثر ترین این روش ها این است که برای کاهش قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، به جای یک نفر می توانید سه نفره در این کلاس ها شرکت نمایید. این کار نه تنها تاثیر منفی در یادگیری شما ندارد بلکه تاثیر مثبت هم دارد. 

 

 

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی
 

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی: هیچ وقت از طریق آموزشگاه ها کلاس خصوصی بر ندارید

شاید بپرسید دلیل این کار چیست؟ دلیلش این است که موسسات آموزشی مبلغ زیادی را به عنوان حق واسطه بر میدارند و شهریه ای که به استاد می دهند مبلغ بسیار کمی است. همین باعث می شود که مدرس رضایت زیادی از تدریس نداشته باشد. به همین دلیل ممکن است شما نتوانید به بهترین شکل ممکن مطالب را یاد بگیرید. 

به همین دلیل پیشنهاد می کنم که کلاس های خصوصی را در خانه، محل کار و … برگزار کنید. اگر استاد شما رضایت شغلی داشته باشد شما هم می توانید یادگیری بهتری داشته باشید. 

 

قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی: بیشتری بهره برداری را از استاد و زمان خود داشته باشید

یکی از روش هایی که می توانید با استفاده از آن از زمان خود بهره برداری بیشتری داشته باشید، این است که سوالات خود را قبل از کلاس روی یک کاغذ بنویسید و سعی کنید آن ها را در حین کلاس از استاد بپرسید. هم چنین می توانید تکالیف خود را به صورت آنلاین برای استاد خود بفرستید. این گونه می توانید زمان بیشتری از کلاس را به یادگیری اختصاص دهید. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

شیوه های تقویت اسپیکینگ آیلتس

شیوه های تقویت اسپیکینگ آیلتس (آپدیت ۹۹)

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما عزیزان را با شیوه های تقویت اسپیکینگ آیلتس آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *