خانه / مقالات مشاوره ای / وقفه در یادگیری زبان چقدر می تواند تاثیر گذار باشد؟ (آپدیت ۹۹)

وقفه در یادگیری زبان چقدر می تواند تاثیر گذار باشد؟ (آپدیت ۹۹)

وقفه در یادگیری زبان چقدر می تواند تاثیر گذار باشد؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Dec 21Rating: 5.0

عنوان مقاله: وقفه در یادگیری زبان چقدر می تواند موثر باشد؟ 

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: با ضرر های ایجاد وقفه در یادگیری زبان آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره های آموزش زبان خود را با نوین ترین روش ها شروع کنید، توصیه می کنیم مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه وقفه در یادگیری زبان

امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار پرطرفدار شده و بیشتر افراد به دنبال این هستند تا این مهارت را در خود ایجاد کنند. اما گاهی اوقات افراد با استفاده از روش های غیر اصولی، نه تنها نمی توانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند بلکه از یادگیری زده شده و دیگر این کار را ادامه نمی دهند. یکی از بزرگترین اشتاباهاتی که زبان آموزان معمولا مرتکب می شوند، ایجاد وقفه در یادگیری زبان است. این وقفه می تواند کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد. در هر صورت وقفه در یادگیری زبان می تواند تاثیرات مخربی در پیشرفت و یادگیری شما داشته باشد. امروز تصمیم گرفتم در این مقاله مشاوره ای شما را با چند تا از تاثیرات این عمل آشنا کنم. 

 

وقفه در یادگیری زبان

همان طور که گفتیم، ایجاد وقفه در یادگیری زبان می تواند شما را از مسیر خود منحرف کند. یکی از مهم ترین دلایل ایجاد وقفه در یادگیری زبان، مشغله می باشد. بیشتر بزرگسالانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، همزمان مشغول به کار هستند. این باعث می شود  انرژی کافی برای شرکت در کلاس ها را نداشته باشند. گاهی وقت ها مشغله هایی به جز مشغله های کاری باعت ایجاد وقفه در یادگیری زبان می شوند. در واقع می توان گفت این مشغله ها یکی از بزرگترین موانع برای یادگیری زبان انگلیسی است. 

برای این که از روبرو شدن با این موانع پرهیز کنید، باید اهمیت زیادی برای کلاس های خود قائل باشید. باید خود را موظف به شرکت در کلاس ها و انجام تکالیف کنید. سعی کنید هیچوقت کلاس های خود را کنسل نکنید! کسی که یک جلسه را کنسل کند می تواند ده جلسه را هم کنسل کند! پس هیچوقت این کار را نکنید! 

قرار گیری در محیط

اگر از من بپرسید یکی از مهم ترین فاکتور ها در زمینه یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ من می گویم قرار گیری در محیط زبان انگلیسی! این فاکتور بسیار اهمیت زیادی دارد. به صورتی که حتی اگر تکالیف خود را انجام ندادید یا مطالعه ای نداشتید، باز هم سر کلاس حاضر شوید. 

قرار گیری در محیط زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا درگیری بیشتری با زبان انگلیسی داشته باشید. حتی اگر درس ها را نخوانده باشید، باز هم می توانید در این محیط قرار بگیرید. ایجاد وقفه در یادگیری زبان، امکان قرار گیری در محیط را برای شما غیر ممکن می سازد. یعنی با کنسل کردن کلاس ها شما یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی را از دست داده اید! 

همان طور که می دانید و در مقاله های گذشته درباره آن صحبت کرده ایم، یادگیری زبان انگلیسی نیازمند زمان زیادی است. برای بعضی افراد سال ها زمان می برد تا بتوانند این مهارت را به خوبی یاد بگیرند. به همین دلیل باید با صبر زیاد به یادگیری بپردازید. دو تا از مخرب ترین فاکتور ها در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، عجله و وقفه در یادگیری زبان است. تا جایی که می توانید از این دو فاکتور دوری کنید! 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.