خانه / مقالات مشاوره ای / یادگیری زبان با اشتیاق (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان با اشتیاق (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان با اشتیاق (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jan 30Rating: 5.0

عنوان مقاله: یادگیری زبان با اشتیاق

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی یادگیری زبان با اشتیاق آشنا شوید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان خود را با بهترین اساتید آغاز کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

 

مقدمه یادگیری زبان با اشتیاق

همان طور که می دانید، امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار محبوب شده است. بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا این مهارت را در خود ایجاد کنند. اما بیشتر اوقات آن ها از روی اجبار این کار را انجام می دهند. در واقع انگیزه و اشتیاق لازم برای یادگیری زبان انگلیسی را ندارند. بلکه مانند دوران مدرسه، از روی اجبار و بدون اشتیاق به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. 

همین نکته به ظاهر ساده، می تواند یکی از مهم ترین دلایل عدم موفقیت افراد در زمینه یادگیری زبان انگلیسی باشد. چرا که یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری، یادگیری زبان با اشتیاق است. اگر می خواهید این مهارت را به خوبی در خود ایجاد کنید، باید با اشتیاق سراغ زبان انگلیسی بروید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. 

 

یادگیری زبان با اشتیاق

همان طور که گفتیم، یادگیری زبان با اشتیاق یکی از مهم ترین عوامل است. اما شاید برای تان سوال شده باشد که چرا؟ چرا باید زبان انگلیسی را با انگیزه و اشتیاق یاد بگیریم؟ می خواهم حرفی که همیشه به زبان آموزان خودم میزنم را به شما بگویم! روش های یادگیری زبان انگلیسی با سایر درس ها متفاوت است. زیرا جنس زبان انگلیسی متفاوت از سایر درس هاست. به همین دلیل ممکن است یادگیری آن کمی متفاوت تر از درس های مدرسه و یا دانشگاه باشد! 

یادگیری زبان با اشتیاق می تواند تاثیر بسیار زیادی در میزان پیشرفت شما داشته باشد. در واقع باید مطالعه کردن و یادگیری را به یک عادت لذت بخش تبدیل کنید. اگر رفتن به کلاس، انجام دادن تکالیف و مطالعه کردن زبان انگلیسی برای شما کاری خسته کننده باشد و به آن علاقه ای نداشته باشید، نمی تواند یادگیری موثری داشته باشید. 

 

چگونه با اشتیاق یاد بگیریم؟ 

می خواهم یک نکته را یادآوری کنم. این نکته را در سایر مقالات نیز با شما در میان گذاشته ام. اگر در ابتدای مسیر یادگیری زبان انگلیسی هستید و می خواهید تازه یادگیری آن را شروع کنید، ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید! اگر انگیزه و هدف قوی برای یادگیری زبان دارید، دوره آموزشی خود را شروع کنید. اما اگر انگیزه کافی و قوی برای یادگیری ندارید، یادگیری زبان انگلیسی نمی تواند پروژه موفقی برای شما باشد! زیرا اگر انگیزه نداشته باشید، نمی توانید یادگیری زبان با اشتیاق را اجرا کنید! از آن جایی که یادگیری زبان با اشتیاق از اهمیت زیادی برخوردار است، پس نباید انتظار پیشرفت زیادی از خودتان داشته باشید.

قبل از این که به کلاس بروید، یک دلیل و انگیزه محکم و قوی برای خود تعریف کنید. حالا هربار که به یاد آن هدف می افتید، انگیزه بیشتری برای مطالعه کردن و یادگیری پیدا می کنید. همین نکته ساده، یکی از مهم ترین عوامل در زمینه یادگیری زبان انگلیسی است که اکثر زبان آموزان به آن توجه کافی ندارند. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.