خانه / آیلتس / بهترین کلاس خصوصی آیلتس در مشهد کدام است؟ (آپدیت ۹۸)

بهترین کلاس خصوصی آیلتس در مشهد کدام است؟ (آپدیت ۹۸)

بهترین کلاس خصوصی آیلتس در مشهد کدام است؟ (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Aug 11Rating: 5.0

عنوان مقاله: کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: با انواع کلاس های زبان انگلیسی آشنا شده و می توانید با آگاهی کامل کلاس خصوصی آیلتس در مشهد را برای خود انتخاب کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید درباره یادگیری زبان انگلیسی اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یکی از مهم ترین دغدغه ها تبدیل شده است. امروزه افراد زیادی در حال یادگیری زبان انگلیسی به روش های مختلف هستند. بعضی ها در آموزشگاه های زبان انگلیسی این کار را انجام می دهند. بعضی ها از استاد خصوصی استفاده می کنند و بعضی ها هم به صورت self study و در خانه در حال یادگیری زبان هستند. 

اما بیشتر این زبان آموزان از روش ها و متود های مناسب استفاده نمی کنند. دلیلش هم بی آگاهی نسبت به یادگیری زبان انگلیسی و خوردن فریب سودجویان است. 

 

یکی از مهم ترین اهداف یادگیری زبان انگلیسی شرکت در آزمون آیلتس است. امروزه داوطلبان زیادی هستند که می خواهند در این آزمون شرکت کنند ولی از مهارت های کافی برای شرکت در این آزمون برخوردار نیستند. 

برای شرکت در آزمون آیلتس باید زبان انگلیسی قوی داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانید نمره مد نظر خود را کسب کنید. 

این جاست که استفاده از روش ها و متود های نامناسب می تواند تاثیر بسیار بدی در آینده شما داشته باشد. 

امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم به چند سوال مهم و پر تکرار پاسخ دهیم که می تواند به شما در مسیر یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس کمک بسزایی کند. سوالاتی از قبیل تفاوت کلاس های خصوصی و عمومی در چیست؟ چگونه بهترین استاد را انتخاب کنیم؟ چقدر طول می کشد تا زبان یاد بگیریم؟ مزایای کلاس خصوصی چیست؟

در نهایت هم شما را با مزایای کلاس خصوصی آیلتس در مشهد به سبک تیک لرن ۲۴ اشنا خواهیم کرد. 

 

 

تفاوت های کلاس عمومی و کلاس خصوصی آیلتس در مشهد چیست؟

همان طور که می دانید کلاس های یادگیری زبان انگلیسی و آموزش آیلتس عمدتا به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود. اما سوال این جاست که کدام یک بهتر است؟ با استفاده از کدام یک از این کلاس ها می توانیم زود تر و با کیفیت تر نتیجه بگیریم؟ 

برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم که کلاس خصوصی آیلتس در مشهد می تواند تاثیرات بسیار بهتر و بیشتری نسبت به کلاس های عمومی داشته باشد. 

عوامل زیادی وجود دارد که کلاس خصوصی آیلتس در مشهد را از کلاس های عمومی متمایز می کند. در ادامه به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت. 

استاد هایی که به صورت خصوصی تدریس می کنند معمولا از کیفیت بیشتری نسبت به استاد های آموزشگاه برخوردارند. 

پس اگر می خواهید خود را به بهترین شکل ممکن برای آیلتس آماده کنید باید از استاد خصوصی استفاده کنید. 

شرکت در کلاس های عمومی هم می تواند تاثیراتی داشته باشد. اما این تاثیرات در مدت زمان طولانی خودشان را نشان خواهند داد. همچنین این تاثیرات نمی تواند به اندازه کلاس خصوصی کارآمد باشد. 

مزایای کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

همان طور که قبلا هم گفتیم کلاس خصوصی آیلتس در مشهد از مزایای زیادی برخوردار است. هم اکنون می خواهیم چند تا از مهم ترین مزایای این کلاس ها را به شما معرفی کنیم. 

  1. در کلاس خصوصی تمام انرژی و دانش استاد روی شما متمرکز خواهد شد. بعد از گذشت چند جلسه، زمانی که استاد آشنایی بیشتری با مهارت های شما پیدا کند، می تواند نقاط ضعف شما را پیدا کند. سپس تمام وقت کلاس برای رفع این اشکالات صرف خواهد شد. اما در کلاس های عمومی علاوه بر شما، استاد باید به سایر زبان آموزان هم توجه داشته باشد. این کار باعث می شود که فرایند یادگیری زبان انگلیسی زمان بیشتری ببرد و شما نتوانید به بهترین شکل ممکن این مهارت ها را یاد بگیرید. 
  2. در کلاس خصوصی آیلتس در مشهد، شما می توانید خودتان استاد خود را انتخاب کنید. این کار به شما حق انتخاب های بیشتری می دهد. شما می توانید با انجام تحقیقات کافی، از دانش زبانی و تجربه استاد خود با خبر شده و بهترین انتخاب را انجام دهید. هم چنین می توانید ارتباط بهتری با استاد خود برقرار کنید. این می توانید تاثیر بسزایی در میزان یادگیری شما داشته باشد. 
  3. یکی دیگر از عواملی که به کلاس های خصوصی برتری می بخشد، زمان کلاس هاست. در کلاس خصوصی آیلتس در مشهد شما می توانید تایم کلاس را با توجه به برنامه های خود انتخاب کنید. این کار به شما آزادی عمل بیشتری می دهد. همچنین می توانید زمانی از روز را انتخاب کنید که در آن تمرکز و آرامش بیشتری دارید. در صورتی که در آموزشگاه های زبان انگلیسی شما چنین حق انتخابی ندارید و مجبورید برنامه خود را با زمان کلاس ها تطبیق دهید. 

مزایای کلاس خصوصی آیلتس در مشهد به سبک تیک لرن ۲۴

برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس به روش تیک لرن ۲۴ با سایر کلاس های خصوصی تفاوت هایی دارد. تفاوت هایی که تماما به نفع زبان آموز می باشد و در قبال آن هیچ هزینه اضافی دریافت نمی شود. 

 

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد

 

ما در گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ سعی داریم تا پشتیبانی هایی که از زبان آموز انجام میدهیم، مسیر یادگیری زبان انگلیسی را برای آن ها هموار تر کنیم. 

حال شاید بپرسید این تفاوت ها و پشتیبانی ها شامل چه چیز هایی می شود؟

مدت زمان کلاس ها 

یکی از مهم ترین مزایای کلاس خصوصی آیلتس در مشهد به سبک تیک لرن ۲۴، مدت زمان کلاس هاست. همان طور که خبر دارید کلاس های خصوصی به مدت زمان یک ساعت و نیم برگزار می شود. اما مدت زمان کلاس های تیک لرن ۲۴ دو ساعته می باشد و بابت زمان اضافی که اختصاص داده می شود هیچ هزینه اضافی دریافت نمی شود. 

 

پشتیبانی آنلاین

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که کلاس خصوصی آیلتس در مشهد به سبک تیک لرن ۲۴ را از سایر کلاس ها متمایز می کند، پشتیبانی آنلاین ماست. ما در این جا برای هر زبان آموز یک عدد معلم یار (teacher assistant) در نظر می گیریم. وظیفه این افراد این است که به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات زبان آموزان باشند. این پاسخ گویی می تواند به صورت تلفنی، آنلاین، در فضای مجازی و …. باشد. این گونه زبان آموز هر زمانی که سوالی داشته باشد و یا نتواند قسمتی از درس را به خوبی متوجه شود می تواند از معلم یار سوال کند و بلا فاصله جواب خود را با بهترین کیفیت ممکن دریافت کند. 

 

کیوکارد ها

یکی از برنامه هایی که ما برای تقویت مهارت اسپیکینگ زبان آموزان در نظر داریم، بخش کیوکارد هاست. کیوکارد ها شامل سوالاتی می شود که در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد و آن ها پاسخ این سوالات را توسط ویس برای ما ارسال می کنند. به محض این که این ویس ها به دست ما برسد، معلم یار ها آنالیز این ویس ها را انجام می دهند. آنالیز کردن شامل گوش زد کردن اشتباه های گرامری، استراکچری و …. . همچنین معرفی کلمات و قالب های جدید به زبان آموزان می باشد. 

چنین برنامه ای می تواند در بازه زمانی چند ماهه تاثیر به شدت زیادی روی مهارت های اسپیکینگ زبان آموزان داشته باشد. تا کنون افراد زیادی مورد آزمایش این برنامه قرار گرفته اند و نتایج به دست آمده حیرت آور بوده است. 

 

ویدیو های آموزشی

یکی از مهم ترین برنامه هایی که ما در کلاس خصوصی آیلتس در مشهد به سبک تیک لرن ۲۴ داریم، ویدیو ها و محتوا های آموزشی می باشد. بعد از برگزاری هر جلسه، معلم یار ها ویدیو های کمک آموزشی مربوط به مطالب جلسه گذشته را ضبط می کنند. این ویدیو ها با بهترین کیفیت ممکن ضبط می شود و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. همچنین زبان آموزان می توانند خودشان برای قسمت هایی که مشکل دارند درخواست ویدیو دهند. آن گاه ویدیو مورد نظر ضبط شده و در کم ترین زمان به دست زبان آموز میرسد. 

 

این ها گوشه ای از مزایای کلاس خصوصی آیلتس در مشهد به سبک تیک لرن ۲۴ بود. استاد های ما بالاترین دانش زبانی را دارند که بدون شک می توانند شما را در مسیر پر پیچ و خم آیلتس یاری کنند تا بتوانید به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنید.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان برای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس در مشهد میتوانید با شماره ۰۹۳۰۴۳۵۱۹۴۳ تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

آموزش گرامر آیلتس (آپدیت ۹۸)

در این مقاله آموزشی گروه تیک لرن ۲۴ قصد دارد تا شما را با نوین ترین روش های آموزش گرامر آیلتس آشنا کند تا شما با استفاده از آن ها بهترین نتایج را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *