خانه / مقالات مشاوره ای / چگونه خودآموز زبان انگلیسی انجام دهیم؟

چگونه خودآموز زبان انگلیسی انجام دهیم؟

عنوان مقاله: چگونه خودآموز زبان انگلیسی را انجام دهیم؟

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: اطلاعات بیشتری درباره خودآموز کسب خواهید کرد. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان خود را با بهترین کیفیت آغاز کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه خودآموز زبان انگلیسی

یکی از مسائلی که زبان آموزان معمولا درگیر آن شده و ذهن خود را مشغول آن می کنند، خودآموز زبان انگلیسی می باشد. بسیاری از زبان آموزان می خواهند بدون این که به کلاس رفته و یا استاد خصوصی بگیرند و بدون هزینه زیاد، زبان انگلیسی را یاد بگیرند. این جاست که سراغ خودآموز زبان انگلیسی رفته و منابع آن را تهیه می کنند. در صورتی که اطلاعات لازم و کافی برای انجام این کار را ندارند و نمی توانند این کار را به خوبی انجام دهند. 

در ادامه می خواهیم شما را با نکاتی مهم در زمینه خودآموز زبان انگلیسی آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید. 

 

خودآموز زبان انگلیسی

همان طور که گفتیم، خودآموز زبان انگلیسی امروزه بسیار پر طرفدار شده است. اما مشکلی که وجود دارد این است که با روش های اصولی اجرا نمی شود. مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این کار برای تمام زبان آموزان مناسب نیست! در واقع این کار برای افرادی است که سطح زبان خوبی دارند. افرادی که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اند، نمی توانند با خودآموز این مهارت را در خود ایجاد کنند. بنابراین برای این که بتوانید به صورت خودآموز، زبان را یاد بگیرید، باید سطح زبان خوبی داشته باشید. 
نکته دیگری که در خودآموز زبان انگلیسی باید مدنظر داشته باشید این است که خودآموز به تنهایی نمی تواند به شما کمک زیادی کند. برای این که بتوانید با خودآموز زبان را یاد بگیرد، باید در کنار آن کلاس هم بروید. این گونه سرعت پیشرفت شما به شدت افزایش می یابد و می توانید در بازه زمانی کوتاه تری مهارت زبان انگلیسی را در خود ایجاد کنید. 

 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.