خانه / مقالات مشاوره ای / استمرار در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۱۴۰۰)

استمرار در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۱۴۰۰)

استمرار در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۱۴۰۰)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on May 6Rating: 5.0

عنوان مقاله: استمرار در یادگیری زبان انگلیسی
دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با یکی از مهم ترین فاکتور ها در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در یادگیری زبان انگلیسی آشنایی پیدا کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

همان طور که می دانید، امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک ضرورت تبدیل شده است و دیگر یک امتیاز به شمار نمی رود. از این رو بیشتر افراد به دنبال این هستند تا این مهارت را در خود ایجاد کنند. اما با این حال، آن ها از یکی مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی غافل می شوند. آن ها نمی دانند که استمرار در یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

حال ممکن است بپرسید اصلا استمرار در یادگیری زبان انگلیسی به چه معناست؟ در واقع استمرار در یادگیری زبان انگلیسی به این معناست که بین دوره های زبان انگلیسی که شرکت می کنید، فاصله زیادی قرار نگیرد. بیشتر زبان آموزان، زمانی که امتحان های مدارس یا دانشگاه هایشان شروع می شود، کلاس زبان خود را کنسل می کنند و شرکت نمی کنند. آن ها بر این عقیده اند که بعد از پایان امتحانات دوباره کلاس ها را از سر می گیرند. اما این اتفاق هیچگاه رخ نمی دهد. زیرا انرژی و انگیزه لازم برای شروع دوباره را نخواهند داشت. 

در واقع این اتفاق زمانی می افتد که آن ها یادگیری زبان انگلیسی را از روی هیجان شروع می کنند. این به این معناست که یادگیری زبان انگلیسی برای آن ها در اولویت قرار ندارد. همین باعث می شود که آن ها نمی توانند استمرار در یادگیری زبان انگلیسی را رعایت کنند. رعایت نکردن این فاکتور باعث عدم یادگیری انگلیسی خواهد شد. چیزی که تا کنون شمار بسیار زیادی از زبان آموزان آن را تجربه کرده اند و احتمالا از این که استمرار در یادگیری زبان انگلیسی نداشتند، پشیمان هستند. 

به همین دلیل، اگر می خواهید زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید و بتوانید از آن در زندگی روزمره خود استفاده کنید، توصیه می کنیم استمرار در یادگیری زبان انگلیسی را رعایت کنید و هیچگاه بین دوره های خود فاصله نندازید.  

 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.