خانه / مقالات مشاوره ای / یادگیری عبارت های زبان انگلیسی به شیوه نوین (آپدیت ۹۹)

یادگیری عبارت های زبان انگلیسی به شیوه نوین (آپدیت ۹۹)

یادگیری عبارت های زبان انگلیسی به شیوه نوین (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jun 22Rating: 5.0

عنوان مقاله:‌ یادگیری عبارت های زبان انگلیسی

دسته مقالات:‌ مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با روش هایی آشنا شوید که می توانید از آن ها در جهت یادگیری عبارت های زبان انگلیسی استفاده نمایید. 

پیشنهاد تیک لرن ۲۴:‌ اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کسب کرده و آموزش خود را از همین الان آغاز کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه یادگیری عبارت های زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم که خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید.

امروز در این مقاله آموزشی قصد داریم تا شما را با یکی از مهم ترین نکات در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، یعنی یادگیری عبارت های زبان انگلیسی آ‌شنا سازیم. امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یکی از محبوب ترین فعالیت ها تبدیل شده است. به طوری که بیشتر افراد به دنبال این هستند تا این مهارت را در خود ایجاد نمایند.

اما گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی می خواهد شما را با روشی آشنا کند که می توانید از آن برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود استفاده نمایید. اگر شما هم می خواهید مهارت های خود را بهبود ببخشید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

یادگیری عبارت های زبان انگلیسی

حتما تا کنون برای شما هم پیش آمده است که بخواهید چیزی را به زبان انگلیسی بگویید و یا بنویسید اما معادل آن ها را یاد نداشته باشید. معمولا در این زمان شما اقدام به ترجمه این عبارت می کنید که در اغلب اوقات، مخاطب شما نمی تواند به خوبی منظور شما را درک کند. حتی ممکن است برداشت بدی از گفته های شما داشته باشد.

بگذارید چند مثال ساده برای شما بزنم که بتوانید بهتر اهمیت یادگیری عبارت های زبان انگلیسی  را درک کنید. به عنوان مثال فرض کنید که در تاکسی نشسته اید. کدام یک از شما می تواند بگوید همین جا پیاده می شوم؟ یا می شود لطفا شیشه را بکشید بالا؟

 

اما سوال این است که چگونه می توانیم این اشکال را بر طرف کنیم؟‌

همه ی ما زمانی که به دنیا می آییم، از استعداد های و فرصت های یکسانی برخوردار هستیم و نمی توان گفت که هر فرد به فرد دیگر برتری دارد. اما به مرور زمان و با توجه به شرایط محیطی و قرار گیری در گروه های فرهنگی مختلف،‌ رفتار و شخصیت ما شکل می گیرد. رفتار ها و کنش های روزمره ما و به عبارت دقیق تر،‌ دیدگاه ما از اطراف خودمان از همین تعامل ها و فرهنگ ها ناشی می شود.

طبق تحقیقات انجام شده،‌ افکار و فرهنگ ما ارتباط مستقیم و دو طرفه ای با زبان ما دارد. از این رو یادگیری یک زبان دیگر نیازمند یادگیری یک فرهنگ جدید خواهد بود. کلمات و جملاتی که ما در طول روز استفاده می کنیم،‌ با عبارت ها و اصطلاحات استفاده شده در دیگر کشور های انگلیسی زبان متفاوت است. شاید استفاده از یک عبارت مرسوم در فرهنگ ما،‌ در یک فرهنگ دیگر می تواند معنا و مفهوم دیگری داشته باشد. این به این معناست که ما نمی توانیم از همان عباراتی که در زبان فارسی استفاده می کنیم، در زبان های دیگر از جمله انگلیسی استفاده نماییم. پس به این پی می بریم که یادگیری عبارت های زبان انگلیسی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 

بنابراین اگر می خواهیم زبان انگلیسی را به صورت طبیعی و درست صحبت کنیم، باید با روش های یادگیری عبارت های زبان انگلیسی آشنا باشیم.  

 

حال شاید بپرسید که این عبارات را چگونه و از کجا می توانیم بیاموزیم؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم که یکی از بهترین روش ها و منابع برای یادگیری عبارت های زبان انگلیسی، جستجو کردن در اینترنت است. شما می توانید با عبارات بی شماری در منابع مختلف اینترنتی آشنا شده و از آن ها برای تقویت و بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود استفاده نمایید.

یکی دیگر از منابعی که می توانید از آن برای یادگیری عبارت های زبان انگلیسی استفاده کنید، فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان می باشد. در فیلم های انگلیسی عبارت های پرکاربرد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که معمولا می توانید آن ها را در مکالمات روزمره خود به کار بگیرید.

امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت کافی را برده باشید و با اطلاعات مفیدی آشنا شده باشید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

روش های تمرین مکالمه

چه روش های تمرین مکالمه ای مناسب هستند؟ (آپدیت ۹۹)

چه روش های تمرین مکالمه ای مناسب هستند؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Feb …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *