خانه / مقالات مشاوره ای / یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه خوانی (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه خوانی (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه خوانی (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jan 13Rating: 5.0

عنوان مقاله: یادگیری زبان انگلیسی روزنامه خوانی

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید اطلاعات جالبی در زمینه روزنامه خوانی و یادگیری زبان کسب کنید

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

 

مقدمه یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه خوانی

شاید شما هم جزو افرادی باشید که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. همان طور که می دانید، یادگیری زبان انگلیسی امروزه به یک ضرورت تبدیل شده و دیگر یک امتیاز محسوب نمی شود. از این رو بیشتر افراد به دنبال این هستند تا این مهارت را به خوبی در خودشان ایجاد کنند. آن ها همواره به دنبال روش هایی برای تقویت مهارت های خود می باشند. اما گاهی اوقات با استفاده از روش های نامناسب، نمی توانند پیشرفت لازم را در زمینه زبان انگلیسی داشته باشند. 

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله مشاوره ای شما را با یکی از بهترین و جذاب ترین روش های تقویت زبان انگلیسی، یعنی روزنامه خوانی بیشتر آشنا کنیم. 

 

یادگیری زبان انگلیسی با روزنامه خوانی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روش های متعدد تفویت زبان، امروزه روزنامه خوانی دیگر به اندازه گذشته محبوب نیست. در واقع شما می توانید در اینترنت به مقالات زیادی در زمینه زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. پس شاید با خودتان بگویید دیگر نیازی به تهیه روزنامه های انگلیسی نیست. اما من می گویم اشتباه می کنید!

خودم به شخصه یکی از بهترین تجربه هایی که در مورد یادگیری زبان انگلیسی داشتم، همین عادت روزنامه خوانی بود. شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر بیاید، اما بعد از این که یک بار این کار را انجام دهید، معتاد آن خواهید شد. روزنامه خوانی به زبان انگلیسی به شما یک تجربه تکرار نشدنی می دهد که باعث می شود علاقه زیادی به انجام این کار و خواندن مقالات انگلیسی زبان پیدا کنید. 

نکته مهم این است که در روزنامه های انگلیسی، از ساختار ها و اصطلاحات بسیاری مهمی استفاده شده است. از این رو می توانید با ایجاد عادت روزنامه خوانی به زبان انگلیسی، در بلند مدت مهارت های خود را به خوبی بهبود ببخشید. 

 

همه می توانند با روزنامه خوانی زبان را یاد بگیرند؟ 

روزنامه های انگلیسی غالبا دارای زبان قوی هستند. به همین دلیل تمام زبان آموزان نمی توانند از این روش استفاده کنند. اگر می خواهید روزنامه های انگلیسی را بخوانید، توصیه می کنیم زمانی این کار را انجام دهید که سطح زبان تان Upper-intermediate باشد. زیرا در این زمان هست که می توانید به خوبی معنا و مفهوم بیشتر قسمت های آن را به خوبی متوجه شوید و از روزنامه خوانی نهایت لذت را ببرید. 

اگر سطح زبان پایینی داشته باشید، نمی توانید آن ها را به خوبی متوجه شوید. همین می تواند باعث ایجاد نا امیدی در شما شده و سرعت پیشرفت شما را کند تر کند. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.