خانه / مقالات مشاوره ای / آیا یادگیری زبان با موسیقی موثر است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا یادگیری زبان با موسیقی موثر است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا یادگیری زبان با موسیقی موثر است؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Dec 14Rating: 5.0

عنوان مقاله: آیا یادگیری زبان با موسیقی موثر است؟ 

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با نکات مهم در زمینه یادگیری زبان با موسیقی آشنایی بیشتری پیدا کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید کلاس های خود را بهترین اساتید و نوین ترین روش های آموزشی آغاز کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه یادگیری زبان با موسیقی

همان طور که می دانید، امروزه یادگیری زبان انگلیسی به شدت محبوب شده است. همچنین با پیشرفت تکنولوژی، روش های جالب و هیجان انگیزی برای یادگیری زبان انگلیسی به وجود آمده است. یکی از بهترین و محبوب ترین روش های، یادگیری زبان با موسیقی می باشد. بیشتر زبان آموزان علاقه زیادی به موسیقی دارندو سعی دارند با استفاده از موسیقی های انگلیسی، مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند. 

اما گاهی اوقات با استفاده از روش های غیر اصولی، نمی توانند یادگیری موثر و کافی داشته باشند. از این رو تصمیم گرفتم تا شما را با چند نکته مهم در این زمینه آشنا کنم. با ما همراه باشید. 

 

یادگیری زبان با موسیقی

همان طور که گفته شد، یادگیری زبان با موسیقی روشی هیجان انگیز و جذاب است. از آن جایی که اصطلاحات و ساختار های استفاده شده در موسیقی های انگلیسی اغلب پرکاربرد هستند، بنابراین می توان از این روش به عنوان یه روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی یاد کرد. 

اما باید دقت داشته باشید! حتی استاد های زبان انگلیسی نمی توانند تمام قسمت های یک آهنگ را برای اولین متوجه شوند. حتی گاهی اوقات بدون خواندن متن آهنگ، نمی توانند آن را به خوبی بفهمند. پس اگر یک آهنگ را متوجه نمی شوید، نگران نباشید و نا امید نشوید. این امری کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. 

بهترین روش برای یادگیری زبان با موسیقی پیدا کردن متن آهنگ از اینترنت است. با جستجو کردن در اینترنت می توانید متن آهنگ مورد نظر خود را پیدا کنید. حالا آهنگ را پلی کرده و از روی متن خط ببرید. سعی کنید ترجمه آهنگ را مطالعه کنید یا کلماتی که نمی دانید را در دیکشنری جستجو کنید. این کار باعث می شود متن آهنگ را به خاطر بسپارید. اگر یک آهنگ را چند بار گوش کرده و در حین گوش کردن متن آن را مطالعه کنید، می توانید به راحتی آن را حفظ کرده و با خودتان بخوانید. 

نکته مهم این است که دست از تلاش کردن بر ندارید و اگر بخشی از آهنگ را متوجه نمی شوید، سراغ آهنگ بعدی نروید. سعی کنید ترجمه ها را پیدا کرده و آن قدر بخوانید تا بتوانید آهنگ را به خوبی حفظ کنید. این کار در بلند مدت می تواند تاثیر بسیار زیادی در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ شما داشته باشد. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

یادگیری زبان با فیلم

روش های یادگیری زبان با فیلم (آپدیت ۹۹)

از آن جایی که یادگیری زبان با فیلم به یکی از محبوب ترین روش های یادگیری تبدیل شده است، تصمیم گرفتیم شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *