خانه / مقالات مشاوره ای / روش های یادگیری زبان با فیلم (آپدیت ۹۹)

روش های یادگیری زبان با فیلم (آپدیت ۹۹)

روش های یادگیری زبان با فیلم (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jan 6Rating: 5.0

عنوان مقاله: روش های یادگیری زبان با فیلم

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی یعنی یادگیری زبان با فیلم آشنایی بیشتری پیدا کنید.

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره های آموزش زبان خود را شروع کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه یادگیری زبان با فیلم

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که ارتباط زیادی با فیلم های خارجی برقرار می کنید. در واقع افراد زیادی هستند که وقت قابل توجهی را صرف تماشای فیلم و سریال ها می کنند. اما اگر در کنار تماشای فیلم ها، در حال یادگیری زبان انگلیسی هم هستید، این مقاله را با دقت مطالعه کنید. 

یکی از محبوب ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری زبان با فیلم است. در واقع با این روش در کنار تماشای فیلم مورد علاقه تان، می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود را نیز بهبود ببخشید. برای این که اطلاعات بیشتری در مورد یادگیری زبان با فیلم پیدا کنید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و از نکات آن استفاده کنید. 

 

یادگیری زبان با فیلم

می توان گفت این روش برای یادگیری زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید باشد. اما باید توجه داشته باشید که تمام افراد و تمام زبان آموزان نمی توانند با استفاده از روش یادگیری زبان با فیلم، مهارت های خود را تقویت کنند. در واقع این روش برای افرادی مناسب است که سطح زبان انگلیسی نسبتا خوبی دارند. 

زبان آموزانی که به تازگی یادگیری را شروع کرده اند، نمی توانند بهره زیادی از این روش ببرند. حتی اگر با زیر نویس فیلم ها را تماشا کنند، متوجه شدن اصطلاحات و ساختار های استفاده شده برای شان کاری چالش بر انگیز است. در واقع آن ها تنها چند دقیقه از یک فیلم دو ساعته را متوجه می شوند. گرچه که همان چند دقیقه می تواند تاثیر خوبی در مهارت های آن ها داشته باشد، اما نمی تواند به صرفه باشد. زیرا با اختصاص دادن دو ساعت به مطالعه کردن یک کتاب، می توانند یادگیری بیشتری داشته باشند. بنابراین اگر سطح زبان پایینی دارید، یادگیری زبان با فیلم را به شما توصیه نمی کنیم! 

 

یادگیری زبان با فیلم برای سطوح بالاتر 

حالا می خواهیم در مورد افرادی صحبت کنیم که از سطح زبان بهتری برخوردار هستند. یادگیری زبان با فیلم می تواند برای این افراد مناسب تر باشد. زیرا میزان فهم بیشتری از مکالمات و دیالوگ های فیلم دارند. از آن جایی که اصطلاحات و ساختار های بسیار پرکاربردی در فیلم ها استفاده می شود، بنابراین می توان از این منبع، به عنوان یک منبع قوی و قابل اعتماد برای یادگیری استفاده کرد. 

نکته ای که برای یادگیری بیشتر وجود دارد، استفاده از زیرنویس است. اگر سطح زبان خیلی بالایی ندارید، می توانید از زیرنویس استفاده کنید. حدالامکان سعی کنید از زیر نویس انگلیسی استفاده کنید. زیرا این گونه خودتان را بیشتر در زبان غرق می کنید. در ابتدا ممکن است کار سختی به نظر برسد. اما پس از مرور زمان متوجه می شوید که درک بیشتری از فیلم دارید. اما اگر نمی تانید با زیرنویس انگلیسی متوجه شوید، از زیر نویس فارسی استفاده کنید! 

 

 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.