خانه / مقالات مشاوره ای / آیا سازگاری با کلاس زبان می تواند در یادگیری موثر باشد؟ (آپدیت ۹۹)

آیا سازگاری با کلاس زبان می تواند در یادگیری موثر باشد؟ (آپدیت ۹۹)

آیا سازگاری با کلاس زبان می تواند در یادگیری موثر باشد؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jan 16Rating: 5.0

عنوان مقاله: آیا سازگاری با کلاس زبان می تواند در یادگیری موثر باشد؟ 

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید اطلاعات مفیدی در زمینه شرکت در کلاس های زبان کسب کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان خود را شروع کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه تاثیر سازگاری با کلاس زبان در یادگیری 

شاید شما هم جزو افرادی باشید که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. همان طور که می دانید، یاد داشتن این زبان می تواند فرصت های متنوعی را برای شما ایجاد کند. بنابراین اغلب زبان آموزان به دنبال این هستند تا با سرعت هرچه بیشتر این مهارت را در خود ایجاد کنند. به همین دلیل در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی شرکت می کنند. علیرغم این که هزینه زیادی برای این کلاس ها پرداخت می کنند، گاهی وقت ها از شرایط کلاس راضی نبوده و سازگاری با کلاس ندارند. 

اگر شما هم این مشکل را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. زیرا می خواهیم شما را با نکاتی در مورد سازگاری با کلاس زبان آشنا کنیم. 

 

تاثیر سازگاری با کلاس زبان در یادگیری 

همان طور که می دانید، سازگاری با کلاس زبان از اهمیت زیادی در یادگیری این زبان برخوردار است. به طوری که اگر با شرایط کلاس، خود را سازگار نکنید، نمی توانید انتظار بازدهی زیادی از این کلاس داشته باشید. همیشه یادتان باشد، اگر می خواهید زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید، باید از شرکت در کلاس ها لذت برده و برای آن لحظه شماری کنید. به عبارتی دیگر، باید سازگاری با کلاس زبان داشته باشید! 

خودتان را موظف به انجام تکالیف کنید. این کار باعث می شود تا با آمادگی بیشتری در کلاس حاضر شوید که به شما اعتماد به نفس می دهد. اگر با روحیه پایین در کلاس حاضر شوید، نمی توانید انرژی خوبی از کلاس بگیرید. این در بلند مدت باعث می شود تا علاقه خود را به یادگیری زبان انگلیسی از دست بدهید. 

 

اگر سازگاری با کلاس نداشتیم، چه کنیم؟ 

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اگر سازگاری با کلاس زبان ندارید، سعی کنید کلاس خود را عوض کنید. اگر احساس می کنید که با مدرس و یا شرایط کلاس نمی توانید ارتباط خوبی برقرار کنید، هیچ دلیلی برای ادامه دادن آن کلاس وجود ندارد. در واقع با این کار پول خود را هدر می دهید. زیرا سازگاری با کلاس زبان یکی از مهم ترین فاکتور ها در یادگیری زبان انگلیسی است. 

برای این که بفهمید می توانید با یک مدرس و یا کلاس می توانید به خوبی ارتباط برقرار کنید، تنها سه جلسه کافیست. در جلسه اول ممکن است هنوز یخ تان باز نشده باشد. بنابراین زود قضاوت نکنید. اما اگر پس از گذشتن چند جلسه احساس تان نسبت به کلاس عوض نشد، وقت عوض کردن کلاس است! 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.