خانه / مقالات مشاوره ای / زمان کلاس زبان خود را چگونه انتخاب کنیم؟

زمان کلاس زبان خود را چگونه انتخاب کنیم؟

زمان کلاس زبان خود را چگونه انتخاب کنیم؟Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Nov 15Rating: 5.0

عنوان مقاله: زمان کلاس زبان خود را چگونه انتخاب کنیم؟

دسته مقالات: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با آگاهی بیشتر نسبت به انتخاب زمان کلاس زبان خود اقدام کنید.

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید با روش های یادگیری زبان انگلیسی آشنایی بیشتری کسب کرده و آموزش خود را آغاز کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه نحوه انتخاب زمان کلاس زبان

یکی از چالش هایی که همواره زبان آموزان با آن مواجه هستند، زمان برگزاری کلاس های زبان است. بعضی از آن ها نمی توانند خود را با شرایط زمانی کلاس وفق دهند و همین باعث می شود تا نتوانند بازده مورد نظر را از کلاس داشته باشند.

امروز در این مقاله مشاوره ای تصمیم گرفته ایم تا در مورد این موضوع صحبت کنیم.

 

آیا صبح زود بهترین زمان کلاس زبان است؟ 

بسیاری از زبان آموزان بر این عقیده هستند که صبح زود بهترین زمان کلاس زبان است. در حالی که این جمله نمی تواند برای تمامی افراد صادق باشد. اگر می خواهید بهترین استفاده را از کلاس زبان خود داشته باشید، باید زمان کلاس را با توجه به شناختی که از خود دارید انتخاب کنید. 

بسیاری از افراد می توانند یادگیری بهتر و بیشتری در صبح داشته باشند. اما از طرف دیگر، خیلی از زبان آموزان اصلا نمی توانند صبح زود از خواب بیدار شوند!!! بنابراین توصیه می کنیم که قبل از این که زمان کلاس زبان خود را مشخص کنید، کمی در مورد زمان یادگیری خود فکر کنید. شما می توانید با استفاده از یک روش ساده، بهترین زمان برای یادگیری خود را مشخص کنید. 

به عنوان مثال، سه روز قبل از این که زمان کلاس را مشخص کنید، سعی کنید این آزمایش را انجام دهید. روز اول، صبح زود بیدار شوید. صبحانه بخورید و بروید سراغ انگلیسی. سعی کنید از کتاب های زبان انگلیسی که در منزل دارید استفاده کرده و آن را مطالعه کنید. روز دوم همین کار را تکرار کنید، اما این بار در عصر! سعی کنید همان کتاب را در بعد از ظهر مطالعه کنید. روز سوم هم همین فعالیت را تکرار کنید. این بار در شب. قبل از این که بخوابید، سعی کنید دوباره همان کتاب را مطالعه کنید. 

حالا وقت آن است که تصمیم بگیرید! در کدام روز درک بهتری نسبت به مطالب کتاب داشتید؟ اگر در صبح مطالب بیشتری را درک کردید و هم چنین لذت بیشتری از مطالعه بردید، پیشنهاد می شود که زمان کلاس زبان خود را صبح زود قرار دهید. به همین روش می توانید به میزان یادگیری خود در بعد از ظهر و شب نیز پی ببرید.

زمان کلاس زبان 

زمان کلاس زبان یکی از مهم ترین فاکتور ها در زمینه یادگیری زبان انگلیسی است که متاسفانه بیشتر زبان آموزان نسبت به آن بی توجهی می کنند. همین کافی است تا نتوانند استفاده زیادی از کلاس های زبان داشته باشند و بعد از گذشت مدتی از یادگیری زبان انگلیسی خسته شوند. 

توصیه ما این است که به این مسئله توجه داشته باشید. سعی کنید بهترین زمان یادگیری خود را مشخص کرده و سپس زمان کلاس زبان خود را انتخاب کنید. در واقع با انجام این کار گام بزرگی در مسیر یادگیری زبان انگلیسی برداشته اید. 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.