خانه / مقالات مشاوره ای / آیا تعهد به یادگیری زبان مهم است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا تعهد به یادگیری زبان مهم است؟ (آپدیت ۹۹)

آیا تعهد به یادگیری زبان مهم است؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jan 7Rating: 5.0

عنوان مقاله: تعهد به یادگیری زبان

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: آشنایی بیشتری با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان، یعنی تعهد به یادگیری زبان پیدا خواهید کرد. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان خود را شروع کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

 

مقدمه تعهد به یادگیری زبان

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. در واقع با داشتن این مهارت، موقعیت های شغلی متنوعی می تواند برای شما ایجاد شود. اما نکته ای که وجود دارد این است که یادگیری زبان انگلیسی، کار ساده ای نیست و نیازمند زحمت و زمان زیادی است. ی

کی از مهم ترین فاکتور ها در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، تعهد به یادگیری زبان می باشد. اگر می خواهید این مهارت را به خوبی در خود ایجاد کنید، باید تعهد به یادگیری زبان داشته باشید. در ابتدا، داشتن این تعهد کار ساده ای به نظر می رسد. اما در واقع متعهد ماندن به هدف خود، یعنی یادگیری زبان انگلیسی، کار سختی است. در ادامه در مورد این موضوع بیشتر صحبت می کنیم. 

 

تعهد به یادگیری زبان چقدر موثر است؟ 

می توان گفت تقریبا تمام افراد، تا حالا یک بار در کلاس زبان انگلیسی شرکت کرده اند. این کلاس می تواند خصوصی و یا کلاس های عمومی باشد. اما کمتر کسی وجود دارد که مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی را به خوبی یاد داشته باشد و بتواند به راحتی به این زبان ارتباط برقرار کند. بیشتر اوقات، افراد بعد از چند جلسه، کلاس را رها کرده و دیگر به یادگیری ادامه نمی دهند! پس باید بگویم تعهد به یادگیری زبان یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور های یادگیری زبان است و می تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد! 

دلیل این اتفاق همان تعهد به یادگیری زبان است! اگر می خواهید تازه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید، باید تعهد به یادگیری زبان داشته باشید. در غیر این صورت، احتمال رسیدن شما به اهداف زبانی تان کم رنگ خواهد شد. اگر می خواهید یادگیری زبان را از روی هیجان شروع کنید، توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید. تنها زمانی کلاس خود را شروع کنید که هدفی محکم و قوی برای آن دارید. 

 

چگونه تعهد به یادگیری زبان داشته باشیم؟ 

حالا که با اهمیت تعهد به یادگیری زبان آشنایی بیشتری پیدا کردید، وقت آن است که با روش های ایجاد و تقویت آن در خودتان آشنا شوید. مهم ترین کاری که باید انجام دهید، ساختن عادت های خوب و مثبت است. این عادت های می تواند شامل خواندن کتاب های آموزشی، کتاب های داستان، روزنامه، مقالات و …. به زبان انگلیسی باشد. ابتدا ببینید با کدام یک از این موارد بیشتر ارتباط برقرار می کنید. سپس آن منبع را انتخاب کرده و سعی کنید هر روز زمانی را به مطالعه کردن اختصاص دهید. 

نکته مهمی که در این روش وجود دارد، ثبات و ادامه دار بودن آن است. بعضی از روز ها ممکن است سرتان شلوغ باشد یا حس و حال خوبی نداشته باشید. در این صورت نیازی نیست که زمان بسیار زیادی را به مطالعه کردن اختصاص دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطالعه کردن را متوقف نکنید! حتی برای یک روز! اگر این کار را به مدت سه هفته انجام دهید، به شما قول می دهم که دیگر هیچوقت مطالعه کردن را متوقف نمی کنید! این کار در بلند مدت می تواند تاثیر بسیار زیادی در مهارت های زبان انگلیسی شما داشته باشد. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

تاثیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۹۹)

از آن جایی که هیجان در یادگیری زبان انگلیسی یکی از موثرترین فاکتور هاست، تصمیم گرفتیم شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *