خانه / دسته‌بندی نشده / چگونگی آموزش و نحوه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای سطوح ابتدایی(آپدیت ۹۸)

چگونگی آموزش و نحوه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای سطوح ابتدایی(آپدیت ۹۸)

چگونگی آموزش و نحوه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای سطوح ابتدایی(آپدیت ۹۸)Reviewed by سهیل عابدین پور on Dec 17Rating: 5.0با چه روش هایی می شود آموزش زبان انگلیسی رو به عنوان زبان دوم به دیگران یاد داد؟

عنوان مقاله: نحوه یادگیری زبان انگلیسی

دسته مقاله: مشاوره ای

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با نحوه یادگیری زبان انگلیسی آشنا شده و با استفاده از روش های ذکر شده مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشد. 

پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه هزینه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید.

 

مقدمه نحوه یادگیری زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره نحوه یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم. امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک ضرورت تبدیل شده است و افراد زیادی به دنبال این هستند که بتوانند این مهارت را به خوبی در خود ایجاد کنند. اما یادگیری زبان انگلیسی می تواند کار چالش برانگیزی باشد. شما برای این که بتوانید این زبان را به خوبی یاد بگیرید با موانع زیادی روبرو هستید.

اما گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما را با نحوه یادگیری زبان انگلیسی آشنا کرده و شما را در مسیر پر پیچ و خم یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. اگر شما هم می خواهید با این روش ها و متود ها آشنا شوید این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی و آموزش نحوه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به کسانی که تازه میخواهند شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند، یک کار بسیار چالش برانگیز است. این مهم نیست که در زمینه آموزش زبان انگلیسی و یا  آموزش  نحوه یادگیری زبان انگلیسی چقدر تجربه دارید؛ وقتی که می خواهید به یک تازه کار زبان انگلیسی را آموزش دهید، چالش های جدیدی روبروی شما قرار خواهد گرفت.

درست همانند آموزش دروس دیگر، شما متوجه می شویدکه هر کسی مسائل را به طور متفاوت فرا میگیرد.

به طور هم زمان، شما با زبان اصلی زبان آموز هم دچار چالش خواهید شد.

اما، باکمی کار و دانش، شما این توانایی را کسب خواهید کرد تا به کسانی که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردند، زبان انگلیسی و نحوه یادگیری زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم آموزش دهید.

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴ در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا زبان انگلیسی به صورت پایه به زبان آموزان یاد دهید.

 

با الفبای زبان انگلیسی و شماره ها آموزش و نحوه یادگیری زبان انگلیسی رو آغاز کنید

اولین کاری که باید انجام دهید، آموزش حروف الفبا و شماره هاست. به وسیله آموزش حروف الفبا و شماره ها، شما یک پایه بسیار خوبی را برای خودتان ساخته اید که به وسیله آن، دانش آموزان می توانند هرچیزی که به آنها یاد می دهید و نحوه یادگیری زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند.

 • الفبا را با هدف به دانش آموزان خود آموزش دهید. شما می توانید آموزش زبان انگلیسی رابا آموزش ” a ” شروع کرده و تا ” m ” پیشروی کنید.
  طوری حروف الفبا را آموزش بدهید که با حرفی که با آن راحت هستید آن را تمام کنید. نکته مهم این است که دانش آموزان را به سمت پیشرفت، پیش ببرید اما خیلی به آنها سخت نگیرید.
 • از دانش آموزان تان بخواهید با شماره ها کارکنند. مانند یادگیری حروف، آغاز و پایان این آموزش بستگی به آنها دارد.
  یک برگه را در نظر بگیرید که دانش آموزان بتوانند با اعداد و حروف تمرین کنند.
 • از فلش کارت هایی استفاده کنید که کلمه آنها با حرف مورد نظر شما آغاز می شود.
 • یادگیری حروف الفبا برای کسانی می تواند آسان تر باشد  که در زبان محلی خود از حروف لاتین یا انگلیسی در الفبای خود استفاده می کنند.

تلفظ حروف با صدا های سخت را به دانش آموزان خود یاد دهید

آموزش تلفظ کلمات به خصوص برای کسانی که می خواهند زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد بگیرند، بسیار مهم است.
تلفظ بعضی از کلمات سخت برای کسانی که می خواهند این زبان را به عنوان زبان دوم یاد بگیرند مانند “( TH ( in theater or thing ”  رو تصور کنید.

یادگیری این بخش برای آموزش نحوه یادگیری زبان انگلیسی به دانش آموزان تان بسیار عالی و مهم می باشد.

 

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

به دانش آموزان خود اسامی را یاد دهید

بعد از اینکه الفبا و اعداد را یاد دادید، به سراغ اسامی بروید. آموزش اسامی، یکی از آسان ترین موضوعات برای زبان آموزان است.
این به این دلیل است که دانش آموزان شما میتوانند به چشم یک شئ نگاه کنند که باعث یادگیری آنها می شود.

 

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

 

 • با چیزهای مشترک در کلاس درس خودتان آغاز کنید.
 • سپس به سراغ چیزهایی بروید که در شهرتان موجود است. مثال های خوب : ماشین ها، درختان و …. هستند.
 • سپس به سراغ چیزهایی بروید که دانش آموزانتان در زندگی روزمره با آنها سر و کار دارند.

به دانش آموزان خود صفت ها و فعل ها رو یاد دهید.

گام بعدی پس از اینکه شما به زبان آموزان تان اسامی را یاد دادید، آموزش صفات و  فعل هاست. آموزش افعال و صفات یک پروسه بسیار بزرگ در آموزش زبان انگلیسی است. زیرا با این آموزش، دانش آموزان میخواهند یک جمله کامل بسازند.

 

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

 

 • صفت ها، کلمات رو توصیف یا تغییر می دهند.
 • افعال یک کار را توصیف می کنند.
 • شما باید مطمئن باشید که زبان آموزان شما تفاوت بین صفت و فعل را می دانند.  بدون دانستن آنها، دانش آموزان شما نمیتوانند یک جمله را کامل بسازند.
 • زمان بیشتری را  روی فعل های بی قاعده صرف کنید.  کلمه ” go ” یک مثال بسیار خوب برای فعل های بی قاعده است. 

آرتیکل ها و زمان ها رو برای دانش آموزان توضیح دهید.

برای آموزش زبان انگلیسی و آموزش نحوه یادگیری زبان انگلیسی بهتر است پس از آموزش افعال، صفت ها، اسامی و… شما باید به سراغ زمان و آرتیکل ها بروید. بدون دانستن آرتیکل ها و زمان ها، دانش آموزان شما نمی توانند یک جمله را به خوبی کنار هم قرار دهند.

 

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

 

 • زمان، چیزی را توصیف می کند که اتفاق افتاده.  مطمئن باشید که سه حالت زمان ( گذشته، حال و آینده ) را به خوبی توضیح می دهید.
 • آرتیکل ها، یک صفت هستند که اطلاعات بیشتری از اسم به ما میدهند. آرتیکل ها شامل : a, an , the می شوند.

عبارات مشترک رو تمرین کنید

یکی از روش های موفق در آموزش زبان انگلیسی و نحوه یادگیری زبان انگلیسی، تشویق کردن دانش آموزان خود به یادگیری زبان انگلیسی است.
این بسیار مهم است. زیرا دانش آموزان شما، معنای بسیاری از معنای مشترک عبارت ها را نمی دانند.

 • شما باید از دانش آموزان خود بخواهید که این عبارات را تکرار کنند تا زمانی که با آن عبارت راحت باشند.
 • با چند عبارت مشترک استفاده کنید، مانند ” اهمیت نداره “.

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی

هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟ (آپدیت ۹۹)

در این مقاله گروه آموزش تیک لرن ۲۴ به بررسی هزینه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی می پردازد و به شما راهکارهایی نشان میدهد تا بتوانید کلاسی مناسب را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *