خانه / مقالات مشاوره ای / تاثیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۹۹)

تاثیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۹۹)

تاثیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Jan 5Rating: 5.0

عنوان مقاله: تاثیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با نکاتی مهم در زمینه هیجان در یادگیری زبان انگلیسی آشنا شوید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان خود را شروع کنید، می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را بخوانید. 

 

مقدمه هیجان در یادگیری زبان انگلیسی

همان طور که می دانید، امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار محبوب شده است. اما نکته ای که وجود دارد این است که بیشتر افراد این کار را با لذت انجام نمی دهند. یا گاهی اوقات مشاهده شده است که زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی فراری هستند. اما باز هم با این حال هزینه کلاس ها را پرداخت کرده و در کلاس ها شرکت می کنند. 

امروز در این مقاله تصمیم گرفتم تا در مورد یک فاکتور مهم در زمینه یادگیری زبان، یعنی هیجان در یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم. با ما همراه باشید. 

 

هیجان در یادگیری زبان انگلیسی

در واقع می توان گفت زبان آموزان به دو دسته کلی تقسیم می شوند. آن هایی که هدف قوی دارند و با قدرت به دنبال رسیدن به این هدف، یعنی یادگیری زبان انگلیسی هستند. این افراد سعی می کنند تا با استفاده از روش های اصولی و راهنمایی های مدرسین خود، این مهارت را به خوبی در خود ایجاد کنند. در واقع همین دسته از زبان آموزان هستند که در انتها می توانند زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته و از آن برای رسیدن به موقعیت های شغلی استفاده کنند. 

اما دسته دیگر، افرادی هستند که درگیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی می شوند. در واقع آن ها برای یادگیری زبان انگلیسی، هدف بسیار قوی ندارند. آن ها می خواهند این مهارت را یاد بگیرند و برای یادگیری آن دلیل خاصی ندارند. اما غافل از این که درگیر هیجان در یادگیری زبان انگلیسی شده اند. همان طور که می دانید مسیر یادگیری زبان انگلیسی بسیار پر پیچ و خم و پر زحمت است. برای این که بتوانید در انتهای این مسیر جان سالم به در ببرید، باید تعهد، نظم و سعی زیادی داشته باشید. 

 

توصیه ما چیست؟ 

یادگیری زبان انگلیسی کار ساده ای نیست. اما با این حال جذاب است. اگر در حال یادگیری زبان از روی هیجان هستید، توصیه می کنیم که این کار را متوقف کنید! یادگیری زبان انگلیسی نیازمند زحمت و تلاش زیادی است و برای یادگیری موثر آن، باید از هیجان در یادگیری زبان انگلیسی دوری کنید! 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.