خانه / مقالات مشاوره ای / یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Dec 31Rating: 5.0

عنوان مقاله: یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: آشنایی بیشتری با یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن پیدا خواهید کرد. 

توصیه تیک لرن۲۴: اگر می خواهید دوره آموزشی خود را آغاز کنید، توصیه می کنیم مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن

همان طور که می دانید، یادگیری زبان انگلیسی امروزه یکی از اساسی ترین و ضروری ترین مسائل است. زیرا داشتن مهارت های زبان انگلیسی می تواند موقعیت های زیادی برای شما ایجاد کند. از این رو بیشتر افراد به دنبال یاگیری این مهارت هستند. همچنین، آن ها می خواهند با استفاده از روش ها و میانبر هایی، مسیر طولانی یادگیری زبان انگلیسی را یک شبه طی کنند. یکی یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی می باشد. اپلیکیشن هایی که به راحتی در اینترنت قابل دسترسی هستند و می توانید آن ها را به سادگی بر روی موبایل خود نصب کنید. 

به همین دلیل لازم دانستم امروز شما را با چند نکته در مورد یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن آشنا کنم. با ما همراه باشید. 

 

یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن

همان طور که گفتیم، امروزه دسترسی به یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن بسیار ساده است. اما بیشتر افراد بر این باورند که تنها با استفاده از این برنامه ها، می توانند مهارت زبان انگلیسی را در خود ایجاد کنند. در صورتی که این طرز فکر اصلا درست نیست. ساده ترین دلیل برای رد این قضیه، این است که اگر یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی ممکن است، چرا افراد سالانه هزینه زیادی را صرف کلاس های زبان می کند؟ چرا هنوز آموزشگاه های آموزش زبان انگلیسی باز هستند و از بین نرفته اند؟ 

در واقع برای این که بتوانید از این اپلیکیشن ها استفاده بهینه تری داشته باشید، باید چند نکته را بدانید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید با آن آشنایی داشته باشید، این است که این اپلیکیشن ها در کنار کلاس و به عنوان مکمل می توانند به شما کنند. در واقع می توان گفت یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی به تنهایی ممکن نیست. یعنی در کنار آن حتما باید در یک کلاس آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید. البته گفتنی است که پیدا کردن اپلیکیشن های آموزشی کاربردی، کار ساده ای نیست. زیرا بیشتر این اپلیکیشن ها از کیفیت و روش های آموزشی استاندارد برخوردار نیستند. بنابراین اگر می خواهید یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی را تجربه کنید، حتما در مورد آن برنامه تحقیقات لازم را انجام دهید. به عنوان مثال می توانید از استاد خود برای انتخاب برنامه مناسب کمک بگیرید. 

 

یک نکته مهم در یادگیری زبان انگلیسی

افراد زیادی هستند که باور دارند با استفاده از روش ها و منابع مختلف می توانند زبان انگلیسی را به تنهایی و بدون استاد در خانه یاد بگیرند. در صورتی که این کار تقریبا غیر ممکن است. تنها تعداد بسیار کمی از افراد هستند که می توانند به صورت Self study یا همان خودآموز، زبان را یاد بگیرند. انجام این کار برای همه تقریبا کار نشدنی است. اگر می خواهید زبان انگلیسی را با کیفیت یاد بگیرد، حتما باید از کمک های یک متخصص زبان انگلیسی استفاده کنید. برای رسیدن به این هدف، یا در کلاس های آموزشگاه ها و یا کلاس های خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید.

در واقع یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن های آموزشی، فیلم ها، سریال ها، موسیقی و …. تنها مکمل کلاس زبان هستند. یعنی نمیتوانید با استفاده از آن ها به تنهایی، زبان انگلیسی را یاد بگیرید. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

اهمیت استمرار در یادگیری زبان انگلیسی

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از مهم ترین فاکتور های یادگیری زبان انگلیسی، یعنی استمرار در آن، آشنا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.