خانه / مشاوره یادگیری vocabulary / روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی چیست؟ (آپدیت ۱۴۰۰)

روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی چیست؟ (آپدیت ۱۴۰۰)

روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی چیست؟ (آپدیت ۱۴۰۰)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Apr 4Rating: 5.0

عنوان مقاله: روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با یک روش مناسب برای یادگیری لغات انگلیسی آشنایی پیدا کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی 

همان طور که می دانید، امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار محبوب شده است. به طوری که بیشتر افراد به دنبال یادگیری این زبان هستند. یکی از بخش های زبان انگلیسی که زبان آموزان معمولا در یادگیری آن با مشکلاتی مواجه هستند، یادگیری لغات است. به خاطر سپردن حجم زیادی از کلمات انگلیسی، می تواند کار چالش برانگیزی باشد. به همین دلیل آن ها به دنبال روش هایی هستند تا با استفاده از آن ها بتوانند کلمات را بهتر یاد بگیرند. بنابراین، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله شما را با یک روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی آشنا کنیم که می توانید از آن در دوران یادگیری خود استفاده کنید. 

 

روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی

اگر به کلاس زبان می روید، معمولا در هر جلسه در مورد یک موضوع صحبت می کنید. در واقع در آن جلسه کلمات زیادی در مورد همان یک موضوع یاد می گیرید و مطالب به یکدیگر مربوط می شوند. بنابراین شاید بهتر باشد که مطالب را به صورت دسته بندی شده بنویسید. به عنوان مثال اگر این جلسه در مورد ورزش صحبت می کنید، می توانید بخشی از دفتر خود را به این موضوع اختصاص دهید. این گونه هر زمان که بخواهید در مورد ورزش صحبت کنید، می توانید به راحتی با مراجعه کردن به همان بخش از دفتر، تمام اطلاعات لازم در مورد این موضوع را برای خودتان یادآوری کنید. 

در واقع این بخش از دفتر تنها محدود به یک جلسه نمی شود. شاید شما تنها یک جلسه در مورد ورزش صحبت کنید، اما در جلسات بعدی تنها چند کلمه جدید در مورد آن یاد بگیرید. حالا با استفاه از ابن روش یادگیری کلمات زبان انگلیسی، می توانید کلمات جدید را به بخش ورزش اضافه کنید. این گونه تمام لغات و ساختار های مربوط به ورزش را در یک جا جمع آوری کرده اید. این کار می تواند از ارزش بسیار زیادی برخوردار باشد. 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

برای یادگیری لغات پرکاربرد انگلیسی چه کتابی مطالعه کنیم؟

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از بهترین منابع یادگیری لغات انگلیسی آشنا کند تا با استفاده از آن بتوانید دانش لغات خود را تقویت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.