خانه / ویدئو ها / آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی| ساختار Wish

آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی| ساختار Wish

آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی| ساختار WishReviewed by سید‌یاسر موسوی on Oct 2Rating: 5.0

آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی به شیوه تیک لرن۲۴

موضوع: ویدیوی آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی به شیوه تیک لرن۲۴

دسته: ویدیوها

مدت زمان پیشنهادی مطالعه این پست: ۱۰ دقیقه

توصیه تیک لرن۲۴: –

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴ با استفاده از کلیپ های آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی سعی در بهبود آموزش زبان انگلیسی شما دارد. شما با استفاده از تماشای این کلیپ میتوانید سطح زبان انگلیسی خود را در بخش اسپیکینگ تقویت کنید.

در این پست ویژه می آموزیم که چگونه به زبان انگلیسی آرزو کنیم. (آموزش عملی گرامر Wish)

چگونه آرزو کنیم؟

خب ما جملات I wish  رو یاد گرفتیم!
در این ویدیو ما سه اصطلاح رایج که در اون wish وجود داشت رو با هم یاد گرفتیم.!

…I wish I had

اولین آرزو در این کلیپ این بود.

.I wish I had a car

آرزو میکنم که یک ماشین داشتم.

 

یادتون باشه که بعد از کلمه wish، زمان فعل،simple past خواهد بود. ولی جمله درمورد زمان « حال » است.
همونطور که در فارسی میگیم « ای کاش پول داشتم» کی؟ همین الان!

 

وقتی که انسان دوست داشته باشه که چیزی رو داشته باشه ولی اون چیز رو نداره.

در این شرایط از این ساختار طلایی برای آموزش سریع مکالمه صحبت می کنیم.

پس در این شرایط میگیم:

…I wish I had

  به معنای «ای کاش داشتم.»

 

اگر هنوز واقعا نمی دونی چرا باید زبان انگلیسی بخونی، مقاله اهمیت و ضرورت یادگیری زبان انگلیسیرا همین الان ببین چیه؟ بهت قول میدیم پشیمون نشی.

یک اصطلاح دیگه هم هست که خیلی جذابه…….

این اصطلاح مربوط به زمانی میشه که شما دوست دارید کاری رو بلد باشید، اما نمیتونید اون کار رو انجام بدید و بلد نیستید. پس میگیم :

……..I wish I knew how to

مثال:

I wish I knew how to drive.

معنی: ای کاش میدونستم چطوری رانندگی کنم!

 

 

 

سومین اصطلاحی که با wish میاد و زیاد استفاده میشه:

این اصطلاح مربوط به زمانی میشه که کاری رو دوست دارید انجام بدید، اما نمیتونید اون کار رو انجام بدید. پس میگیم:

I wish I could…

به طور مثال من نمیتونم به صورت روان انگلیسی صحبت کنم پس میگیم:

I wish I could speak English more fluently!

ساختار «wish» ها برای آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی

I wish I had. ساختار این اصطلاح به صورت زیر است.:
I wish+ I had: مربوط به زمانی میشه که آرزو می کنی چیزی رو داشته باشی، اما در واقعیت داری.
I wish + I could: مربوط به زمانی میشه که آرزو کنی کاری رو میتونستی انجام بدی ولی نمیتونی.
I wish + I knew how to: مربوط به زمانی میشه که آرزو میکنی چیزی رو میدونستی یا بلد بودی، اما بلد نیستی.

 

 

…I wish I had

I wish I had a large house

I wish I had an expensive t-shirt

…I wish I could

I wish I could play football

I wish I could watch television

…I wish I knew how to

I wish I knew how to speak English

I wish I knew how to drive a car

 

چنانچه دوست دارید به صورت اتوماتیک انگلیسی صحبت کنید و یا اینکه برنامه آموزش سریع زبان انگلیسی، همین الان مقاله نوین ترین و بهترین روش یادگیری زبان انگلیسیرا مطالعه کنید.

 

 

آشنایی با آموزش زبان انگلیسی رایگان

 

در این مقاله قصد داریم به ارائه نکاتی در مورد آموزش زبان انگلیسی رایگان بپردازیم، اگر به دنبال یادگیری آموزش زبان انگلیسی رایگان هستید در این مقاله همراه ما باشید، امروزه آموزش زبان انگلیسی به نسبت گذشته بسیار متداول شده است و بسیاری از کسانی هستند که به دنبال آموزش زبان انگلیسی می روند، آموزش زبان انگلیسی از آنجا که کاربرد فراوانی را پیدا کرده است بسیار با اهمیت شده است، انگلیسی در حال حاضر یکی از زبان های رایج در دنیا است که روز به روز بر تعداد متکلمان آن افزود می شود، آموزش زبان انگلیسی رایگان می تواند به شما در تسلط بر این زبان کمک کند.

آموزش زبان انگلیسی رایگان

پیش از پرداختن به آموزش زبان انگلیسی رایگان لازم است که کمی در مورد زبان انگلیسی بدانیم، این زبان ریشهٔ غرب آلمانی دارد و برای اولین بار در قرون وسطا بود که در انگلستان از آن استفاده شد. در حال حاضر زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی حدود ۶۰ کشور مستقل می باشد، در کشورهایی مثل انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، ایرلند و بسیاری از کشورهای دیگر به صورت گسترده به زبان انگلیسی صحبت می شود، این زبان پس از زبان چینی و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج در دنیا محسوب می شود و در حال حاضر نیز به عنوان دومین زبان در بسیاری از کشورها آموزش داده می شود. آموزش زبان هزینه هایی را در پی دارد که طول آموزش می تواند این هزینه ها را بیشتر کند، اما این امکان وجود دارد که شما بتوانید با آموزش زبان انگلیسی رایگان، این زبان را یاد بگیرید و بتوانید بخوبی انگلیسی صحبت کنید.

آموزش زبان انگلیسی رایگان چقدر طول می کشد؟

طول دوره آموزش زبان انگلیسی رایگان و غیر رایگان بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد، از جمله این فاکتورها می تواند یادگیری مستمر و همچنین توان یادگیری باشد، طبق تحقیقات علمی که انجام شده است برای آموزش یک زبان جدید برای فردی معمولی در حدود ۱۱۰۰ ساعت لازم است، در واقع می توانیم بگوییم اگر می خواهید زبان انگلیسی را در حد قابل قبول یاد بگیرید در حدود ۶ ماه زمان لازم دارید، با استفاده از آموزش زبان انگلیسی رایگان می توانید بدون هزینه و در مدت زمانی مناسب زبان را یاد بگیرید و به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

در آموزش زبان انگلیسی رایگان چه چیزی یاد می گیرید؟

موارد بسیاری ممکن است در آموزش زبان انگلیسی رایگان، یاد بگیرید، با آموزش زبان انگلیسی رایگان می توانید بر بسیاری از موارد لازم تسلط داشته باشید، از جمله این موارد می توانیم به( صحبت کردن) Speaking  اشاره کنیم که پس از یادگیری آن می توانید به راحتی حرف بزنید، و به (خواندن) reading اشاره کنیم که با تسلط می توانید بسیاری از داستان ها و کتاب های انگلیسی را بخوانید. همچنین می توانیم به listening اشاره کنیم که به راحتی می توانید حرف های انگلیسی زبان را گوش دهید و فیلم های و موزیک های انگلیسی زبان را درک کنید ،۹writing ( نوشتن) نیز یکی از مواردی است که بعد از یادگیری می توانید متن های انگلیسی را بنویسید.

آموزش زبان انگلیسی رایگان به صورت آنلاین

آموزش زبان انگلیسی رایگان به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است، امروزه روش های بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی ابداع شده است که آموزش زبان انگلیسی رایگان به صورت آنلاین یکی از روش های متداول است، از جمله مزایای آموزش زبان انگلیسی رایگان آنلاین این است که شما در وقت خود صرفه جویی می کنید و می توانید در اسرع وقت آموزش زبان انگلیسی را انجام دهید.

در آموزش زبان انگلیسی رایگان چه چیزی آسان است؟

این که آموزش زبانی غیر از زبان مادری سخت باشد امری طبیعی است اما برخی از زبان ها هستند که آموزش آن ها نسبت به زبان های دیگر راحت است از جمله این زبان ها می توانیم به زبان انگلیسی اشاره کنیم که بنا به دلایل ذیل ساده است:

  • زبان انگلیسی برخلاف زبان هایی مثل آلمانی و فرانسوی جنسیت ندارد، نداشتن جنسیت موجب می شود که کار شما برای یادگیری آن، آسان باشد.
  • می توانیم بگوییم که در زبان انگلیسی تقریبا افعال را صرف نمی کنند و همین امر سبب شده است که برخلاف زبان های آلمانی، فرانسوی، عربی، روسی و اسپانیایی یادگیری آن بسیار آسان باشد.
  • رسم الخط زبان انگلیسی لاتین می باشد، بسیاری از ما از پیش با این زبان آشنا بودیم و همین امر باعث شده است که یادگیری آن آسان باشد.
  • زبان انگلیسی و فارسی خویشاوند دور هستند و به همین دلیل در آن ها ساختارهای مشابهی را مشاهده می کنیم، این دو زبان از زبان های هندو-اروپایی محسوب می شوند، فارسی و انگلیسی هر دو بن ثابت “دارد” را دارند و در برخی موارد ساختارهای گرامری یکسانی نیز دارند.
  • در زبان فارسی و زبان انگلیسی واژه های مشترک زیادی وجود دارد، اکثر این واژه ها نیز از زبان انگلیسی به زبان فارسی وارد شده اند و این مورد موجب می شود که شما به راحتی بتوانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

در آموزش زبان انگلیسی رایگان چه چیزی سخت است؟

با این وجود در یادگیری زبان انگلیسی سختی هایی نیز برای فارسی زبانان وجود دارد که در برخی موارد نیازمند تلاش و کوشش فراوان برای یادگیری آن است:

  • یکی از مواردی که در زبان انگلیسی مشکل است، تلفظ کلمات است که برخلاف زبان فارسی کلمات آن گونه که گفته می شوند، نوشته نمی شوند در حقیقت در زبان انگلیسی ساختار یکپارچه ای را به منظور تلفظ نمی توانیم ببینیم.
  • زمان هایی که در زبان انگلیسی وجود دارد به طور معمول در فارسی معادل ندارند، برای مثل زبان حال ساده را نمی توانیم در فارسی معادل سازی کنیم، در زمان هایی مانند حال کامل این نیاز بیشتر احساس می شود.
  • در فارسی ما برای نشان دادن معرفه بودن یک اسم حرف تعریف نداریم در حالی که در انگلیسی می توانیم از the برای حرف تعریف استفاده کنیم و همین مسئله باعث می شود که بسیاری از فارسی زبانان در استفاده از آن دچار مشکل شوند.
  • حروف اضافه، افعال ربطی و انواع ضمایر نیز از دیگر مشکلات زبان انگلیسی است.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

تیک لرن24

فراگیری زبان انگلیسی (آپدیت بهمن ۹۷)

دراین مقاله آموزشی قصد داریم شما را با روش های فراگیری زبان انگلیسی از راه دور آشنا کنیم و شما را در یادگیری زبان انگلیسی یاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *