خانه / پادکست ها / مزایای بالقوه فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی (آپدیت ۹۸)
فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی‌ ،‌فایل صوتی مکالمه زبان انگلیسی

مزایای بالقوه فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی (آپدیت ۹۸)

مزایای بالقوه فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی (آپدیت ۹۸)Reviewed by یاسر موسوی on Jul 22Rating: 5.0

عنوان مقاله: فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی 

دسته مقالات: آموزشی

پس از مطالعه و اجرای  این مقاله : از مزایای فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی خبر دار خواهید شد و می توانید از بخش جزوات سایت بهترین استفاده را داشته باشید. 
پیشنهاد تیک لرن۲۴: اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کسب کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

مقدمه فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید. امروز در این مقاله آموزشی می خواهم درباره موضوعی صحبت کنم که می تواند تاثیر بسزایی در سطح زبان انگلیسی شما داشته باشد. امروز می خواهم درباره فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی و تاثیر آن در مهارت مکالمه شما صحبت کنم.

در این پادکست مشاوره ای تصمیم دارم با شما در مورد فایل صوتی مکالمه زبان یا به عباراتی فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی که می تونید از اون ها به عنوان آموزش مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنید صحبت بکنم.

 

فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین فایل هایی که توی سایت تیک لرن ۲۴ می توانید از آن ها جهت آموزش خودتان به صورت خودکار استفاده کنید بخش جزوه های آموزش مکالمه زبان انگلیسی می باشد. داخل هر جزوه یک فایل وجود دارد با عنوان تدریس صوتی رایگان اساتید تیک لرن ۲۴ که می توانید از آن ها خیلی خیلی راحت استفاده کنید.

پادکست های هر درس داخل جزوات کاملا به صورت خودکار طراحی شده و نیاز به استاد ندارد.
در هر پادکست تمرین و تکرار به مقدار کافی وجود دارد. به صورتی که به شما کمک می کند تا به محتوای صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی اون درس کاملا مسلط شوید.

فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی

هر جزوه را می توانید بار ها و بار ها گوش کنید و از آن در جاهای مختلف استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که این فایل صوتی که من الان به شما ارائه می کنم واقعا تبلیغ نیست. چون جزوه های آموزشی تیک لرن ۲۴ همه به صورت رایگان منتشر شده و من فقط می خواهم شما از آنها استفاده کنید تا سطح زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.  

این فایل های صوتی پادکست های اساتید، یه مکمل عالی برای یادگیری هستند.

منبع این فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی کتاب person to person  هست که نویسنده اون جک سی ریچارد نویسنده ی چندین و چند کورس مکالمه ای هستش مثل کتاب های enter change کتاب  tactics for listening  هستش.

تعداد جزوه ها یا به عبارتی تعداد پادکست های مکالمه زبان انگلیسی از اول دوره تا انتهای دوره تعداد هفتاد و دو تا می باشد که توی هر کدوم از این ها یه پادکست آموزش مکالمه زبان انگلیسی توش قرار داره.

امیدوارم که بتوانید از این پادکست ها استفاده کنید.
این فایل صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شدت به شما کمک میکنه تا مکالمه زبان انگلیسی خودتون رو قوی کنید و در کنار منابع خارجی مثل esl pod ها که مربوط به دکتر جف مکولن هست بتوانید زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید.

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

تقویت مهارت ریدینگ آیلتس

پادکست تقویت مهارت ریدینگ آیلتس

موضوع امروز توانایی های خواندن در آزمون آیلتس است ما در این جا چندین نکته را به شما خواهیم آموخت که می تواند به شدت برای شما کاربردی و مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.