خانه / مشاوره یادگیری Listening / دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ چیست؟ (آپدیت ۹۹)

دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ چیست؟ (آپدیت ۹۹)

دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ چیست؟ (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Feb 15Rating: 5.0

عنوان مقاله: دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ چیست؟ 

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با چند تا از مهم ترین دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ آشنا شوید و تقویت این مهارت را جدی تر دنبال کنید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یکی از مهم ترین و محبوب ترین فعالیت ها تبدیل شده است. افراد زیادی به دنبال این هستند تا این مهارت را در خودشان ایجاد کنند. اما بیشتر زبان آموزان به مهارت لیسنینگ توجه کافی ندارند. در واقع این مهارت را دست کم می گیرند. در صورتی که مهارت لیسنینگ یکی از مهم ترین مهارت ها در زمینه زبان انگلیسی است. 

امروز در این مقاله مشاوره ای تصمیم گرفتیم تا شما را با چند تا از مهم ترین دلایل اهمیت تقویت لیسنینگ آشنا کنیم تا با آگاهی کامل نسبت به آن ها، این مهارت تان را تقویت کنید. 

 

دلایل اهمیت اهمیت تقویت لیسنینگ

همان طور که گفته شد، تقویت مهارت لیسنینگ از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید بپرسید چرا بر روی این مهارت اهمیت تقویت لیسنینگ این است که تا زمانی که نتوانید انگلیسی را بفهمید، نمی توانید انگلیسی را صحبت کنید. برای این که بتوانید به خوبی بفهمید، باید خوب گوش کنید! زبان آموزان زیادی بوده اند که پس از مهاجرت کردن به کشور دیگر با مشکلاتی روبرو شده اند. چون نمی توانستند به خوبی صحبت های دیگران با متوجه شوند. در واقع این افراد تقویت مهارت لیسنینگ را دست کم گرفتند. 

نکته مهمی که وجود دارد این است که تقویت مهارت لیسنینگ در واقع کار ساده ای است. به همین دلیل است که بیشتر افراد فکر می کنند مهم نیست. این مهارت در عین سادگی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از سوالاتی که از من زیاد پرسیده می شود این است که چگونه لیسنینگ خود را تقویت کنیم؟ بهترین روش برای تقویت مهارت لیسنینگ، گوش کردن است. تا جایی که می توانید گوش کنید! سعی کنید خودتان را در زبان انگلیسی غرق کنید. برای این کار می توانید از فیلم های زبان انگلیسی، موسیقی های انگلیسی و کتاب های مربوط به تقویت لیسنینگ استفاده کنید.  

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

چگونه باید از متن های لیسنینگ استفاده کنیم؟

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای تقویت مهارت های شنیداری آشنا کند تا شما عزیزان با استفاده از آن بتوانید این مهارت را در خود پرورش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.