خانه / مشاوره یادگیری Listening / یادگیری زبان با استفاده از موزیک ویدیو های انگلیسی (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان با استفاده از موزیک ویدیو های انگلیسی (آپدیت ۹۹)

یادگیری زبان با استفاده از موزیک ویدیو های انگلیسی (آپدیت ۹۹)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Mar 15Rating: 5.0

عنوان مقاله: یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از موزیک ویدیو های انگلیسی

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با استفاده از این روش جذاب مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر میخواهید دوره آموزش زبان خود را شروع کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.

 

مقدمه یادگیری زبان انگلیسی با موزیک ویدیو های انگلیسی 

همان طور که می دانید یادگیری زبان انگلیسی امروزه بسیار محبوب شده است. شاید شما هم جزو افرادی باشید که در حال یادگیری زبان انگلیسی می باشند. اکثر زبان آموزان به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند با استفاده از آن ها مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. یکی از مهم ترین مهارت های زبان، مهارت لیسنینگ است و باید برای تقویت آن سریعا دست به کار شوید. 

یکی از روش ها برای تقویت این مهارت، گوش کردن به موزیک های انگلیسی است. در مورد این موضوع قبلا و در مقاله های قبلی با یکدیگر صحبت کرده ایم. امروز می خواهیم در مورد موزیک ویدیو ها صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید. 

 

یادگیری زبان انگلیسی با موزیک ویدیو های انگلیسی

موزیک های انگلیسی، حاوی لغات و ساختار های پر کاربرد و مهمی هستند. گرچه بعضی از آن ها ممکن است سرعت زیادی داشته باشند و برای فهمیدن آسان نباشند. البته خواننده های زیادی هستند که موزیک های مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند. مانند تیلور سوییفت، ادل و ….. اما تنها گوش کردن به موزیک ها می تواند کمی کسل کننده باشد. مخصوصا زمانی که نمی توانید تمام متن آن را متوجه شوید. 

این جاست موزیک ویدیو های انگلیسی می توانند به شما کمک کنند. موزیک ویدیو های انگلیسی دارای جلوه های ویژه زیبایی هستند و با تماشا کردن آن ها حوصله شما سر نخواهد رفت. در واقع آن ها می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. علاوه بر این، می توانید این موزیک ویدیو ها رو با زیر نویس تماشا کنید. این گونه می توانید بفهمید که خواننده چه می گوید. در واقع همین باعث می شود تا تماشا کردن موزیک ویدیو های انگلیسی برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. 

برای این که بتوانید موزیک ویدیو های انگلیسی را با زیرنویس تماشا کنید، می توانید به یوتیوب سر بزنید. موزیک ویدیو های بی شماری در آن جا وجود دارند که می توانید از تماشا کردن آن ها لذت ببرید. 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

چگونه باید از متن های لیسنینگ استفاده کنیم؟

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای تقویت مهارت های شنیداری آشنا کند تا شما عزیزان با استفاده از آن بتوانید این مهارت را در خود پرورش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.