خانه / ویدئو ها / آموزش اصطلاحات انگلیسی (آپدیت ۹۸)

آموزش اصطلاحات انگلیسی (آپدیت ۹۸)

آموزش اصطلاحات انگلیسی (آپدیت ۹۸)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Sep 24Rating: 5.0

عنوان مقاله: آموزش اصطلاحات انگلیسی

دسته مقالات: آموزشی

پس از مشاهده این ویدیو: می توانید با یکی از اصطلاحات زبان انگلیسی آشنا شده و از آن در مکالمات خود استفاده نمایید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید درباره آموزش زبان انگلیسی اطلاعات بیشتری کسب کرده و آموزش خود در این زمینه را آغاز کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید.  

 

مقدمه آموزش اصطلاحات انگلیسی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن ۲۴ سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره آموزش اصطلاحات انگلیسی صحبت کنیم. گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این پست قصد دارد تا شما را با این اصطلاح آشنا کند و شما می توانید از آن در مکالمات روزمره خود استفاده نمایید. 

پس اگر می خواهید کلاس مکالمه زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و ویدیو مربوطه را مشاهده فرمایید. 

 

To look/feel down in the dumps =To feel sad

ناراحت بودن

 

مثالهای آموزش اصطلاحات انگلیسی| پکر بودن:

Example 1: I usually feel down in the dumps and still I can’t speak English very well

من معمولا پکر میشم وقتی هنوز نمیتونم خیلی خوب انگلیسی صحبت کنم !

?Example: Amir ? Are you ok
 No , I feel down in the dumps , my grandfather passed away last week

امیر ؟ خوبی ؟
نه ! هفته ی گذشته پدربزرگم فوت کرد !

 

در بخش زیر ریز گفتار مدرس در مورد آموزش اصطلاحات انگلیسی | پکر بودن مطالعه کنید.

Transcription

Oh hi guys ! How are you doing ? Are you fine today ? I’m into reading books. In my free time I try to read a lot of books but this book made me kind of sad ! You know the story is very very sad ! So I look down in the dumps
If you look down in the dumps , you feel unhappy
So the story was so sad , how do I feel know ? Down in the dumps ! If you see your friend and your friend looks kind of unhappy and sad , you may say , you look down in the dumps today ! What wrong with you
Good ! You can use that expression in your daily conversation
Thank you for staying with us , for being with us . We gonna come back with another expression lesson
Tiklearn24 ! Don’t forget it ! Anytime and anywhere . Bye-bye

سلام دوستان ! چطورید ؟ امروز خوب هستید ؟ من کتاب میخونم ! تو زمان آزادم سعی میکنم کتابهای زیادی بخونم اما این کتاب منو غمگین کرد ! آخه میدونید ! داستانش خیلی خیلی غم انگیزه واسه همین من پکرم !
اگر شما پکر باشید یعنی غمگین هستید !
پس داستان خیلی غم انگیز بود من چه حسی دارم الان ؟ پکر بودن !
اگر دوستتون رو ببینید که یه جورایی غمگین و ناراحته شما ممکنه بهش بگید ! تو امروز پکر به نظر میرسی ! چته ؟
خب ! شما میتونید ازین اصطلاح تو مکالمات روزمره ی خودتون استفاده کنید !
ممنون که با ما هستید . ما به زودی با یک درس اصطلاح دیگه برمیگردیم . تیکلرن ۲۴ . فراموشش نکنید . همیشه و همه جا ( با شما )
خدانگهدار

 

چنانچه مایلید ویدیو های بیشتری در زمینه آموزش اصطلاحات انگلیسی ببینید به ویدیوهای آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴مراجعه کنید.

 

 

توضیحاتی در مورد یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

 

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در سال های اخیر طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است و افراد سعی دارند این زبان را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند و مکالمه کنند. یادگیری این زبان روش های مختلفی را دارد که بسته به انتخاب هر فردی می تواند متغییر باشد. هم چنین افراد می توانند با اندکی تلاش و پشتکار این زبان را بسیار خوب حتی به صورت زبان مادری خود یاد بگیرند. یادگیری زبان انگلیسی در مقایسه با دیگر زبان های دنیا بسیار راحت تر و آسان تر می باشد.

زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی در سال های اخیر اهمیت بسیاری را به دست آورده و افراد در هر قشر و مرتبه ای سعی دارند این زبان رسمی را به خوبی یاد بگیرند. حتی بسیاری از جوانان در رشته های زبان انگلیسی مشغول به تحصیل بوده و سعی دارند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و به شکلی این زبان رسمی را یاد بگیرند که گویا زبان مادریشان بوده است. مکالمه زبان انگلیسی را نباید سخت گرفت زیرا با کمی سعی و تلاش می توانید به راحتی این زبان را مکالمه کنید. در بیشتر شرکت ها و اداره ها افرادی را نیاز دارند که طوری بتوانند زبان انگلیسی را مکالمه کنند که هیچ ایراد و مشکلی نداشته باشند و تسلط کامل به این زبان داشته باشند.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بیشتر از دیگر زبان های دنیا خواهان و طرفدار جذب خود کرده است و این اهمیت و ارزش این زبان را در تمامی جهان به رخ می کشد. اگر شما نیز می خواهید این زبان را به بهترین شکل یاد بگیرید و مانند یک شهروند زبان انگلیسی، این زبان را مکالمه کنید باید در امتداد یک برنامه ریزی خوب و ایده آل پیش رفته و وقت بسیاری را صرف یادگیری مکالمه زبان انگلیسی کنید. بی شک شما می توانید با اراده محکم و برنامه ریزی های خوب و تلاش و پشتکار این زبان را بسیار عالی و بدون هیچ گونه لهجه ای یاد بگیرید.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

همان طور که گفتیم برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی باید بسیار تلاش کرده و زمان بسیاری را صرف آن کنید. برخی افراد تصور می کنند یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بسیار سخت و حتی غیر ممکن است و چگونه می توان بعد از مدت های طولانی حتی در سنین بالا زبان دیگری را یاد گرفت. ما می توانیم اطمینان دهیم که این طور نیست و شما چه در سنین پایین و چه در سنین بالا اگر تصمیم بگیرید و بخواهید، می توانید در مدت بسیار کوتاهی این زبان جهانی را یاد بگیرید. برای همین امر ما به خانواده ها توصیه می کنیم که از همان سنین کودکی فرزندان خود را تشویق کنند تا به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی روی بیاورند. حتی امروزه برای کودکان زیر ۵ سال نیز امکان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی ارائه شده و باعث می شود که کودکان و فرزندان شما بدون هیچ مشکلی از همان بچگی این زبان را یاد بگیرند و در آینده به صورت ماهرانه و با تسلط کامل این زبان را مکالمه کنند.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی روش های بسیار مختلفی را به افرادی که خواهان یادگیری این زبان هستند ارائه می دهند. یکی از روش هایی که افراد به آن روی می آورند، یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در کلاس های مربوطه می باشد. این کلاس ها به منظور آموزش در این زمینه تعبیه شده اند و تأثیر بسیار زیادی را در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی افراد دارند. هم چنین ما می توانیم موارد و روش های بسیاری را برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به شما پیشنهاد کنیم. یکی از این روش ها گوش دادن به آهنگ های زبان انگلیسی می باشد از آنجایی که جوانان علاقه بسیاری به موسیقی و آهنگ دارند با گوش دادن به زبان انگلیسی می توانند بسیاری از مشکلات خود در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را برطرف کنند.

روش های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

از دیگر روش های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی می توان به یادگیری از طریق تماشای فیلم های زبان انگلیسی اشاره نمود. شما می توانید بعد از کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی، در منزل خود در ساعات معینی فیلم های مربوطه را تماشا نمایید این روش نیز بسیار مؤثر و کارساز است. علاوه بر این سعی کنید در منزل با افراد خانه و حتی دوستان خود به زبان انگلیسی صحبت کنید. اگر در اوایل نتوانید به خوبی منظور خود را برسانید باز هم به این کار ادامه دهید. زیرا سرانجام یک روز خواهید توانست به بهترین شکل جمله بندی کنید و حرف بزنید.

آسان ترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

یکی از آسانترین روش های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی یادداشت برداری است. شما با نوشتن خاطره های روزانه خود و نیز پیام دادن به دوستان به زبان انگلیسی می توانید به پیشرفت خود در این زمینه کمک فراوانی کنید. هم چنین می توانید در اینترنت مکالمه های دو نفره ای چند دقیقه ای را دانلود کرده و گوش کنید. بی شک این مورد بسیار مؤثر خواهد بود.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در منزل

از دیگر روش های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی که تمامی افراد می توانند از آن استفاده نمایند، یادگیری در منزل می باشد. بسیاری از افراد به دلایل شخصی و مشکلات و دغدغه های زندگی نمی توانند به کلاس های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی مراجعه کنند و از طرفی علاقه بسیاری به یادگیری زبان انگلیسی دارند. این افراد می توانند در منزل خود در ساعات معینی زبان خود را تقویت کنند و در کنار خانه داری این زبان مهم دنیا را یاد بگیرند. شما می توانید با یاد گرفتن این زبان رسمی دنیا حتی روزی بتوانید مدرک خود را در این زمینه بگیرید و بتوانید آموزشگاه زبان انگلیسی داشته باشید و از این طریق نیز بتوانید درآمد خوبی را به دست آورید.

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

آموزش زبان انگلیسی با برش فیلم ۱۲

آموزش زبان انگلیسی با برش فیلم ۱۲ (آپدیت ۹۸)

گروه آموزش زبان انگلیسی با ارائه کلیپ آموزش زبان انگلیسی با برش فیلم ۱۲ سعی دارد تا شما را در تقویت مهارت های اسپیکینگ و لیسینینگ یاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *