خانه / مشاوره یادگیری Listening / تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو (آپدیت ۱۴۰۰)

تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو (آپدیت ۱۴۰۰)

تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو (آپدیت ۱۴۰۰)Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Apr 17Rating: 5.0

عنوان مقاله: تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو

دسته مقالات: مشاوره ای 

پس از مطالعه این مقاله: می توانید با یکی از بهترین و جذاب ترین روش های تقویت لینسنینگ آشنا شوید. 

توصیه تیک لرن ۲۴: اگر می خواهید دوره آموزش زبان انگلیسی خود را شروع کنید می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

مقدمه تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو

همان طور که می دانید، امروزه افراد زیادی به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. در واقع یادگیری زبان انگلیسی به یکی از محبوب ترین فعالیت ها تبدیل شده است. بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که مهم ترین مهارت زبان انگلیسی، مکالمه است. در صورتی که قبل از یادگیری مکالمه زبان انگلیسی باید مهارت دیگری را به خوبی تقویت کنید. این مهارت، همان مهارت لیسنینگ است. در واقع روش های زیادی برای تقویت این مهارت وجود دارد. اما امروز می خواهم یکی از جذاب ترین روش ها را برای بهبود این مهارت به شما معرفی کنم. این روش، تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو است. موزیک های انگلیسی از طرفداران زیادی برخوردار است. شما هم می توانید با استفاده از این منبع، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. اما برای این که این کار جذابیت بیشتری برای شما داشته باشد، می توانید از موزیک استفاده کنید. 

 

تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو

موزیک های انگلیسی اغلب دارای ریتم زیبا و دلنشینی هستند. هم چنین موزیک ویدیو های انگلیسی جلوه های ویژه زیبایی دارند که می توانند سرگرمی خوبی به حساب بیایند. به همین دلیل، تقویت لیسنینگ با موزیک ویدیو دیگر کسل کننده نخواهد بود. در واقع شما با استفاده از این روش می توانید با لذت این مهارت را در خود تقویت کنید. 

حال ممکن است از خودتان بپرسید چگونه باید این کار را انجام دهیم؟ اولین کاری که باید انجام دهید، پیدا کردن موزیک ویدیو هاست. یکی از بهترین منابع برای پیدا کردن موزیک ویدیو های انگلیسی یوتیوب است. با جستجو کردن در یوتیوب، می توانید موزیک ویدیو های زیادی از خواننده های مورد علاقه خودتان پیدا کنید. 

اغلب موزیک ویدیو های انگلیسی در یوتیوب، دارای زیرنویس انگلیسی هستند. کافیست زیرنویس را فعال کنید. این گونه می توانید در حین تماشا کردن موزیک ویدیو، متن آن را نیز بخوانید. این گونه بهتر می توانید معنی و متن آهنگ ها را بفهمید. 

 

 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

چگونه باید از متن های لیسنینگ استفاده کنیم؟

گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن ۲۴ در این مقاله مشاوره ای قصد دارد تا شما را با یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای تقویت مهارت های شنیداری آشنا کند تا شما عزیزان با استفاده از آن بتوانید این مهارت را در خود پرورش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.