خانه / درباره ما

درباره ما

پس از سالها فعالیت و تدریس در سطوح مختلف آموزش زبان انگلیسی از جمله کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و آزمون های بین المللی زبان انگلیسی و استفاده مداوم از ابزارهای آموزشی و یادگیری زبان انگلیسی همواره به این نکته پی برده ایم که محدودیت های زمانی و مکانی یادگیری زبان های خارجه از جمله موانع غیر قابل چشم پوشی در بحث یادگیری زبان دوم می باشد.

از طرفی وجود منابع بسیار زیاد و کتابهای فراوان خود آموز زبان انگلیسی گاها زبان آموزان را دچار این توهم می کند که می توانند این مسیر را به تنهایی و آسانی طی کنند.

فرض کنید زبان آموزی تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و استاد کند. به کتاب فروشی می رود و چندین کتاب و سی دی آموزش زبان انگلیسی تهیه می کند ولی تقریبا در این شرایط همه زبان آموزان پس از چندین درس ابتدایی خسته و کسل می شوند و انگیزه روزهای ابتدایی خود را از دست می دهند.

گروه آموزشی تیک لرن24، با طراحی بستری جهت یادگیری مجازی زبان انگلیسی مبتنی بر ارتباط دو طرفه انسانی این امکان را فراهم آورده است که زبان آموزان همواره انگیزه خود را برای یادگیری زبان انگلیسی در سطح بالایی نگه دارند و با قدرت به پیمودن مسیر موفقیت خود ادامه دهند.

باشد که توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در جهت تعالی اهداف آموزشی هموطنانمان برداریم.

منتظر اتفاقات هیجان انگیزی باشید.