رزومه کاری استاد ندا مقدم | گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن24

رزومه کاری استاد ندا مقدم

ندا مقدم
رزومه کاری استاد ندا مقدمReviewed by Soheil abedinpour on Aug 9Rating: 5.0ندا مقدم

رزومه کاری استاد ندا مقدم

 

ندا مقدم هستم. در مرداد ماه 1371 در مشهد متولد شدم. فارغ التحصیل از رشته مهندسی صنایع هستم .از دوران کودکی بنا به اصرار مادرم و حمایت های پدرم یادگیری زبان را در کانون زبان به صورت ترمیک شروع کردم وخوشبختانه از همان روزهای اول جذب زبان انگلیسی شدم واین رومدیون اساتید برجسته هستم وخوشحالم که آموزش تکمیلی رو زیر نظر مدیریت آموزشی فوق العاده گذروندم که یکی از افتخارات من هست .
باید بگم که از همان ابتدا علاقه به تدریس زبان در من ایجاد شد و از همان دوران کودکی بهش فکر میکردم.

در حقیقت اگر بخوام بگم تدریس رو از کی شروع کردم باید برگردم به دوران نوجوانی زمانی که فقط یک دانش آموز اول راهنمایی بودم.
در آن سالها زبان اکثر بچه ها ضعیف بود و مثل الان یادگیری زبان فراگیر نبود و حتی تعداد موسسات آموزش زبان به نسبت الان خیلی کمتر بود و خب طبیعتا پایه ی زبانی هم به همون نسبت ضعیف وخب من که علاقه زیادی به زبان داشتم همیشه دلم میخواست این اعتماد به نفس یادگیری رو در همه ایجاد کنم برای همین از ضعیفترین شاگرد کلاس شروع کردم و برایش کلاس گذاشتم و خوشبختانه نتیجه ی خوبی گرفتم تا اینکه همه ی بچه ها برای رفع اشکال وآموزش پیش من میومدن و کلی با حرفاشون و تاییدشون بهم انرژی میدادن و رفته رفته مدرسای زبان مدرسه هم به من این فرصت رو دادن که در کلاس تدریس داشته باشم و همین موضوع علاقه به تدریس رو در من تقویت کرد وبرایم جدیتر شد.
تا جایی که همیشه در انشایی که میخواهید چه کاره شوید یا پرسش همیشگی مدرسان، درکنار همه مشاغلی که دوست داشتم ونام میبردم و گاها نظرم تغییر میکرد تدریس زبان پایه ثابت همیشگی بود.
تا اینکه وارد دبیرستان شدم ونوبت به انتخاب رشته رسید. من که علاقه داشتم رشته زبان رو انتخاب کنم با مخالفت مادرم رو به رو شدم. ایشون عقیده داشتند که زبان یک مهارت است ومیتونی درکنار رشته دیگری به مطالعت و یادگیریت ادامه بدی و اینطوری شد که در دانشگاه مهندسی صنایع خوندم.
ولی به محض قبول شدن در دانشگاه به شدت از این مسیر دور افتادم . حدود شش سال از زمانی که مدرک دوران تکمیلی زبانم رو گرفتم گذشته بود ومن هیچ مطالعه ای نداشتم تا اینکه تصمیم گرفتم دوباره در مسیر یادگیری زبان قرار بگیرم و خب در آن زمان که مشاوره تحصیلی دانش آموزان کنکوری بودم.
شروع کردم به تدریس در دوره های راهنمایی و دبیرستان ولی خب تدریس این کتاب ها من رو به اون هدفی که داشتم نمیرسوند تا اینکه در اواخر دوران دانشجویی تصمیم گرفتم به موسساتی که جذب مدرس دارند برم و در حوزه خردسال وکودک نیاز به جذب موسسه شدم TTC مدرس داشتند ومن که عاشق بچه ها بودم سریع فرم رو پرکردم وبعد از آزمون و گذراندن دوره ی البته باید بگم که خیلی جدی نبودم و فقط بعنوان علاقه بهش نگاه میکردم نه حرفه و هچنان تصمیم داشتم در رشته خودم کار کنم.

باید بگم که خیلی خوشحالم که به حرف مادرم گوش دادم و در دانشگاه صنایع خوندم چراکه این رشته به طور غیر مستقیم خیلی به من دید داد وکمکم کرد که مسیرموفقیت روخیلی زودتر طی کنم .
باید بگم ممنونم از شکوه که این فرصت روبه من داد تا بتونم بعد از گذشتن زمان کمی کلی بازخورد خوب و مثبت بگیرم ، باید بگم ممنونم از سپیده خوش قامت مدیر محترم ودوست داشتنی خانه فرهنگ کودک که با انرژی مثبت ومهربونیش به مسیرم جهت داد و بهم گفت ندا درسته که صنایع خوندی ولی تو برای اینکار ساخته شدی بذار همه از هنرت بهره ببرند و اگه تو این مسیر باشی میتونی بعد از گذشتن تایم کمتری حرفه ای بشی چون استعدادت اینجاست . راستی اگه گفتم تومسیر موفقیتم به این معنی نیست که دیگه الان من هر هرآنچه که خواستم رسیدم و تو بهترین حالت ممکنم نه آدم تا زنده هست فرصت برای بهتر شدن داره اگه همه مون یک نگاه سیستمی داشته باشیم اگه همه ی چیزای خوب رو فقط برای خودمون نخوایم اگه باعث رشد موسساتمون و دوستانمون و خانوادمون باشیم خودمونم درکناررشد وپیشرفت اونا رشد میکنیم.
به شدت به این جمله اعتقاد دارم همینکه در مسیر موفقیت  هستی یعنی موفقی .. پس هرجه زودتر خودمونو تومسیر موفقیت بندازیم . به خودتون افتخار کنید همینکه گاهی خسته میشید ولی دوباره بلند میشید و به مسیرتون ادامه میدیدواهدافتون رو دنبال میکنید باید به وجودتون افتخار کنید.

 

ندا مقدم

 

ندا مقدم

ندا مقدم

ندا مقدم

ندا مقدم

 

 

تیگ لرن24

 


Rate this post