کدام 12 روش طلایی در یادگیری زبان انگلیسی کارآمدند؟ | تیک لرن24

کدام 12 روش طلایی در یادگیری زبان انگلیسی کارآمدند؟

یادگیری زبان انگلیسی
کدام 12 روش طلایی در یادگیری زبان انگلیسی کارآمدند؟Reviewed by Soheil abedinpour on Aug 1Rating:

12 راه کاربردی برای یادگیری و تقویت گرامر زبان انگلیسی

گرامر همانند یک بازی است. بعضی شناخت خوب و مستقیمی از یادگیری زبان انگلیسی دارند؛ بعضی در یادگیری جملات، قواعد و سایر چیز ها تلاش می کنند. گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن24 در این پست راه کارهایی برای یادگیری و تقویت گرامر های زبان انگلیسی به شما ارائه کرده است.

 

1 . تعهد داشته باشید.

یادگیری زبان انگلیسی نیازمند انگیزه بسیار بالایی است. زمانی که شما برای یادگیری آماده شدید، برنامه خود را تا انتهای آن دنبال کنید و برنامه را به پایان رسانید.

 

2. یک کتاب گرامر در دسترس داشته باشید.

به همراه داشتن یک کتاب گرامر زبان انگلیسی میتواند به شما کمک کند تا هر آنچه در کلاس یادگرفته اید را مرور کنید. تا حدی که در توان دارید خود وادار به خواندن گرامر های زبان انگلیسی کنید.

 

3. از یک نرم افزار گرامر بهره بگیرید.

امروزه، هرکسی یک تلفن همراه هوشمند دارد. از آن استفاده کنید. یک دیکشنری و یک نرم افزار گرامر دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

 

4 هر روز تمرین کنید

یکی از بهترین روش هایی که میتوان گرامر خود را تقویت کرد این است که، هر روز زمانی را برای تمرین گرامر ها داشته باشید. مقاله های گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن24 به شما کمک میکند تا با خواندن مقاله ها و تماشای کلیپ ها، گرامر خود را تقویت کنید و آنها را به خوبی یاد بگیرید.
همچنین معلم شما میتواند به شما کمک کند تا یک سری قوانین اصلی گرامر ها را به شما توضیح دهد.
فراموش نکنید که در طول کلاس مطالب مهم را نوشته و تکالیف خود را انجام دهید.

 

5. کلمات جدید یادبگیرید

یک دفترچه برای کلمات جدید به همراه داشته باشید. هر روز و در هر مکان، شما کلمات جدید را نگاه میکنید. وقتی که شما آنها را یادداشت کنید، شما آنها را برای خود ذخیره کردید تا دوباره آنهارا مرور کنید. برای خود هدفی مشخص کنید تا روزانه 10-20 کلمه جدید را یادبگیرید و از آنها استفاده کنید.

 

6. بیشتر متون انگلیسی را بخوانید؛ خواندن متون انگلیسی در یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است.

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی خواندن متون انگلیسی بیشتر است. اگر میخواهید گرامر زبان انگلیسی شما تقویت شود، این قدمی است که نمیتوان آن را نادیده گرفت!
خواندن به شما کمک خواهد کرد تا ببینید گرامر چگونه کار می کند. چیز هایی را انتخاب کنید که به آنها علاقه دارید و آنها را قبلا مطالعه کردید.
مجلات، کتاب ها و روزنامه هایی رو انتخاب کنید که به سطح زبان شما میخورد.
هر بار که شما میخوانید، کلمات جدید پیدا میکنید، شما ریتم نوشته ها را متوجه خواهید شد و میفهمید که نویسنده ها چگونه با گرامر ها برخورد میکنند.
هر وقت چیزی را متوجه نمی شوید، آن را جستجو کنید یا از معلم خود بپرسید. درواقع، وقتی که شما از لحاظ گرامر مشکل دارید، نوع درست گرامری جملات برای شما عجیب خواهد بود.

 

7. انگلیسی گوش کنید.

فکر نکنید که زبان انگلیسی فقط در کلاس درس اتفاق می افتد. شما می توانید تمام روز، هر روز با نگاه کردن و گوش دادن به آنچه که در اطراف شما، در خیابان، اتوبوس یا قطار یا در سوپرمارکت اتفاق می افتد، یاد بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی

 8. سعی کنید با معلم و دوستان خود به زبان انگلیسی صحبت کنید 

مطالعه زبان انگلیسی در تیک لرن24 به شما فرصتی عالی برای فکر کردن به زبان انگلیسی می دهد و برای یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک میکند. زمان بیشتری را صرف تمرین مکالمه زبان انگلیسی با معلم و همکلاسی خود کنید، بهتر است که شما قوانین گرامر را درک کنید، به عنوان مثال، زمانها، افعال منظم، افعال نامنظم، ضمایر. 

 

 9.  فیلم و سریال های انگلیسی تماشا کنید.

 فیلم و سریال انگلیسی با زیرنویس را تماشا کنید. به استفاده از زبان، زمان، موضوع و افعال توجه داشته باشید. این  مورد، چیزهایی هستند که بیشتر مردم با آن مشکل دارند. 

 

10. بیشتر انگلیسی بنویسید. 

نوشتن ممکن است گاهی اوقات خسته کننده باشد، بنابراین خانم دیلی یک شکار گنج را سازماندهی کرد. دو تیم وجود داشت که نیاز به پیدا کردن 10 کلمه داشتند که قبلا پنهان شده بودند. هنگامی که همه کلمات را پیدا کردند، دانشجویان مجبور بودند داستان های سرگرم کننده با استفاده از تمام کلمات و مقاصد نسبی با هم ترکیب کنند و بنویسند.
بهبود زبان انگلیسی نیز شامل نوشتن تمرین در کلاس و نوشتن برای لذت بردن در خارج از کلاس است.
یک روش ساده برای تمرین نوشتن این است که پست های Instagram، Facebook یا توییتر خود را به زبان انگلیسی ارسال کنید، نظرات انگلیسی را به جای زبان مادری خود ارسال کنید. 

 

11. منطق یک قاعده گرامر را درک کنید

 همیشه منطق برای یک قاعده گرامر وجود دارد. تمام قوانینی که قبلا اشتباه کرده اید را به خاطر بسپارید و با این کار میفهمید که چرا یک کلمه یا جمله خاص به همان شیوه ای است. هنگامی که شما باید منطق خود را بدانید، هرگز اشتباه دیگری را مجددا انجام نخواهید داد.

 

  12. از معلمتان بخواهید که بیشتر کمکتان کند. 

معلمان تیک لرن24 یک منبع عالی هستند و خوشحال هستند که می توانند کمک کنند. از معلم خود در مورد چیزهایی که در مورد آنها اطلاعاتی ندارید،بپرسید.
همچنین، آنها می توانند به شما کمک کنند تا حوزه هایی را که می توانید در آن کار کنید شناسایی کرده و به شما در ایجاد مهارت های جدید  کمک می کند.    

 

یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی

 

 

ّچگونه با 35 گام آموزش زبان انگلیسی آنلاین میتوان زبان انگلیسی را تقویت کرد؟

چگونه مهارت خوانداری زبان انگلیسی خود را با 9 روش ساده تقویت کنیم؟

چگونه با 6 روش ساده اما قدرتمند مهارت نوشتن زبان انگلیسی خود را تقویت کنید؟

 

 

 

تیک لرن24


Rate this post