خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۲ روش طلایی در آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی

۱۲ روش طلایی در آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی

گرامر همانند یک بازی است. بعضی شناخت خوب و مستقیمی از یادگیری زبان انگلیسی دارند؛ بعضی در یادگیری جملات، قواعد و سایر چیز ها تلاش می کنند. گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴ در این پست راه کارهایی برای یادگیری و تقویت گرامر های زبان انگلیسی به شما ارائه کرده است. 

آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی با ۱۲ گام

۱- تعهد داشته باشید.

یادگیری زبان انگلیسی نیازمند انگیزه بسیار بالایی است. زمانی که شما برای یادگیری آماده شدید، برنامه خود را تا انتهای آن دنبال کنید و برنامه را به پایان رسانید. 

برای خواندن مقاله “چگونه یک اشتیاق سوزان برای یادگیری زبان انگلیسی  باعث می شود تا شما perfect شوید” کلیک کنید. 

برای دیدن ویترین  ویدیوهای آموزشی گروه تیک لرن۲۴ کلیک کنید و با اصطلاحات رایج زبان انگلیسی آشنا شوید. 

پیشنهاد می شود پادکست های گروه تیک لرن۲۴ با لهجه استاد آمریکایی را بشنوید و مهارت لیسنینگ خود را تقویت کنید. 

۲- یک کتاب گرامر در دسترس داشته باشید.

به همراه داشتن یک کتاب گرامر زبان انگلیسی میتواند به شما کمک کند تا هر آنچه در کلاس یادگرفته اید را مرور کنید. تا حدی که در توان دارید خود وادار به خواندن گرامر های زبان انگلیسی کنید.

۳- از یک نرم افزار برای آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی بهره بگیرید.

امروزه، هرکسی یک تلفن همراه هوشمند دارد. از آن استفاده کنید. یک دیکشنری و یک نرم افزار گرامر دانلود کنید و از آن  استفاده کنید.

۴- برای آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی هر روز تمرین کنید.

یکی از بهترین روش هایی که میتوان گرامر خود را تقویت کرد این است که، هر روز زمانی را برای تمرین گرامر ها داشته باشید. مقاله های گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن۲۴ به شما کمک میکند تا با خواندن مقاله ها و تماشای کلیپ ها، گرامر خود را تقویت کنید و آنها را به خوبی یاد بگیرید.
همچنین معلم شما میتواند به شما کمک کند تا یک سری قوانین اصلی گرامر ها را به شما توضیح دهد.
فراموش نکنید که در طول کلاس مطالب مهم را نوشته و تکالیف خود را انجام دهید.

۵- کلمات جدید یادبگیرید.

یک دفترچه برای کلمات جدید به همراه داشته باشید. هر روز و در هر مکان، شما کلمات جدید را نگاه میکنید. وقتی که شما آنها را یادداشت کنید، شما آنها را برای خود ذخیره کردید تا دوباره آنهارا مرور کنید. برای خود هدفی مشخص کنید تا روزانه ۱۰-۲۰ کلمه جدید را یادبگیرید و از آنها استفاده کنید.

۶- بیشتر متون انگلیسی را بخوانید؛ خواندن متون انگلیسی در یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است.

یکی از بهترین روش های آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی خواندن متون انگلیسی بیشتر است. اگر میخواهید گرامر زبان انگلیسی شما تقویت شود، این قدمی است که نمیتوان آن را نادیده گرفت!
خواندن به شما کمک خواهد کرد تا ببینید گرامر چگونه کار می کند. چیز هایی را انتخاب کنید که به آنها علاقه دارید و آنها را قبلا مطالعه کردید.
مجلات، کتاب ها و روزنامه هایی رو انتخاب کنید که به سطح زبان شما میخورد.
هر بار که شما میخوانید، کلمات جدید پیدا میکنید، شما ریتم نوشته ها را متوجه خواهید شد و میفهمید که نویسنده ها چگونه با گرامر ها برخورد میکنند.
هر وقت چیزی را متوجه نمی شوید، آن را جستجو کنید یا از معلم خود بپرسید. درواقع، وقتی که شما از لحاظ گرامر مشکل دارید، نوع درست گرامری جملات برای شما عجیب خواهد بود.

۷- انگلیسی گوش کنید.

فکر نکنید که آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی فقط در کلاس درس اتفاق می افتد. شما می توانید تمام روز، هر روز با نگاه کردن و گوش دادن به آنچه که در اطراف شما، در خیابان، اتوبوس یا قطار یا در سوپرمارکت اتفاق می افتد، یاد بگیرید.

 ۸- سعی کنید با معلم و دوستان خود به زبان انگلیسی صحبت کنید. 

مطالعه زبان انگلیسی در تیک لرن۲۴ به شما فرصتی عالی برای فکر کردن به زبان انگلیسی می دهد و برای آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی به شما کمک میکند. زمان بیشتری را صرف تمرین مکالمه زبان انگلیسی با معلم و همکلاسی خود کنید، بهتر است که شما قوانین گرامر را درک کنید، به عنوان مثال، زمانها، افعال منظم، افعال نامنظم، ضمایر. 

۹- فیلم و سریال های انگلیسی تماشا کنید.

 فیلم و سریال انگلیسی با زیرنویس را تماشا کنید. به استفاده از زبان، زمان، موضوع و افعال توجه داشته باشید. این  مورد، چیزهایی هستند که بیشتر مردم با آن مشکل دارند. 

۱۰- برای آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی بیشتر انگلیسی بنویسید. 

نوشتن ممکن است گاهی اوقات خسته کننده باشد، بنابراین خانم دیلی یک شکار گنج را سازماندهی کرد. دو تیم وجود داشت که نیاز به پیدا کردن ۱۰ کلمه داشتند که قبلا پنهان شده بودند. هنگامی که همه کلمات را پیدا کردند، دانشجویان مجبور بودند داستان های سرگرم کننده با استفاده از تمام کلمات و مقاصد نسبی با هم ترکیب کنند و بنویسند.
بهبود آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی نیز شامل نوشتن تمرین در کلاس و نوشتن برای لذت بردن در خارج از کلاس است.
یک روش ساده برای تمرین نوشتن این است که پست های Instagram، Facebook یا توییتر خود را به زبان انگلیسی ارسال کنید، نظرات انگلیسی را به جای زبان مادری خود ارسال کنید. 

۱۱- منطق یک قاعده گرامر را درک کنید.

 همیشه منطق برای یک قاعده گرامر وجود دارد. تمام قوانینی که قبلا اشتباه کرده اید را به خاطر بسپارید و با این کار میفهمید که چرا یک کلمه یا جمله خاص به همان شیوه ای است. هنگامی که شما باید منطق خود را بدانید، هرگز اشتباه دیگری را مجددا انجام نخواهید داد.

 ۱۲- از معلمتان بخواهید که بیشتر کمکتان کند. 

معلمان تیک لرن۲۴ یک منبع عالی هستند و خوشحال هستند که می توانند کمک کنند. از معلم خود در مورد چیزهایی که در مورد آنها اطلاعاتی ندارید،بپرسید.
همچنین، آنها می توانند به شما کمک کنند تا حوزه هایی را که می توانید در آن کار کنید شناسایی کرده و به شما در ایجاد مهارت های جدید  کمک می کند.

برای بررسی روش آموزش زبان نصرت و مقایسه آن با روش گروه آموزش زبان تیک لرن ۲۴ کلیک کنید.

برای مشاوره آنلاین رایگان کلیک کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت برنامه ای خاص خودتان را برایتان ارسال کنند تا به سطحی عالی در زبان انگلیسی برسید. 

برای دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان به شیوه تیک لرن۲۴ کلیک کنید. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

آموزش زبان انگلیسی با بازی رایانه ای-۱۱

آموزش زبان انگلیسی با بازی رایانه ای-۱۱

  برای هر شخصی تماشای بازی فوتبال یکی از مهیج ترین کارهای دنیاست. به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *