چگونه با 3 روش ساده تلفظ کلمات انگلیسی خود را تقویت کنیم؟ | تیک لرن24

چگونه با 3 روش ساده تلفظ کلمات انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

تلفظ کلمات انگلیسی
چگونه با 3 روش ساده تلفظ کلمات انگلیسی خود را تقویت کنیم؟Reviewed by Soheil abedinpour on Aug 2Rating:

بخوانید و گوش کنید سپس تلفظ کنید

خلاصه: فهمیدن و یادگیری قوانین و تلفظ کلمات انگلیسی و یادگیری آنها برای دانش آموزان می تواند بسیار مهم باشد.
این برای معلم ها هم می تواند از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

 

هنگام یادگیری زبان انگلیسی برای خود عادت های خوب رقم بزنید، این کار به شما کمک می کند تا تلفظ کلمات انگلیسی را یاد بگیرید.

می خواهم چیزی را بگویم که شاید هر دانش آموزی تا کنون به آن رسیده باشد. عادت ها چه خوب و چه بد وقتی که ساخته می شوند به راحتی از بین نمی روند.  برای همین ما امیدواریم که شما روش صحیحی برای یادگیری را در پیش گرفته باشید.
زیرا روانشناسان می گویند اگر شما کاری را سه بار انجام دهید این کار به یک عادت تبدیل می شود و ترک کردن آن کاری بسیار سخت و شاید غیر ممکن است.

شاید تا کنون به شما گفته اند که یک روش برای تقویت زبان تمرین های روزانه است. این روش صحیح است.
اما ممکن است شما به روش غلطی تمرین کنید و هیچ کس هم به شما این اخطار را ندهد
و شما همین گونه با اشتباه به تمرین کردن ادامه دهید.
شما دارید یک عادت بد را می پرورانید که ترک کردن آن بسیار سخت خواهد بود.

 

با استفاده از روش های صحیح یادگیری به خود کمک کنید

 با فایل صوتی می توانند بهتر یاد می گیرید. همچنین می توانید تلفظ انگلیسی صحیح کلمات را یاد بگیرید. شما باید کلمات جدید را یاد بگیرید. همچنین باید دنبال کلماتی باشید که تلفظی شبیه به هم دارند. کلمات زیادی هستند که تلفظ کلمات انگلیسی شبیه به هم دارند اما هیچ وجه مشترکی در معنا و مفهوم خود با یکدیگر ندارند. باید آنقدر آماده باشید تا با دیدن این کلمات تلفظ  کلمات انگلیسی و معنای صحیح را به خاطر بیاورید.

 

شما باید به طور هم زمان هم بخوانید و هم گوش دهید

شعر ها به صورت رایگان در اینترنت قرار دارند. فایل های صوتی آنها هم رایگان هستند. بیشتر این اشعار خنده دارد و طنز هستن تا بتوانند نظر کودکان را جلب کنند. فرقی ندارد که شما جوان هستید یا کهنسال. زیرا این شعر ها کلمات زیادی را در خود جای داده اند و می توانند به یادگیری شما کمک بسیاری کنند. بیشتر این کلمات را نمی توانید در کتاب های درسی پیدا کنید. شما باید به هر شعر هم گوش دهید و هم آنها را بخوانید. یک شعر انتخاب کرده و حداقل سه بار آنرا بخوانید و به آن گوش دهید. یک لیست از کلماتی تهیه کنید که مانند هم هستند اما تلفظ کلمات انگلیسی یا مفهوم متفاوتی دارند. ریتم و آهنگ اشعار می تواند یادگیری را برای شما جذاب تر کند.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 

 

تیک لرن24

 

 

 


Rate this post