حرفه ای شدن در صحبت کردن و نوشتن به زبان انگلیسی | تیک لرن24

حرفه ای شدن در صحبت کردن و نوشتن انگلیسی

زبان انگلیسی
حرفه ای شدن در صحبت کردن و نوشتن انگلیسیReviewed by Soheil abedinpour on Aug 2Rating:

حرفه ای شدن در صحبت کردن و نوشتن به زبان انگلیسی

 

خلاصه: نگاهی به نکات کاربردی در مورد تقویت توانایی های نوشتن و خواندن به زبان انگلیسی.

اگر می خواهید در انگلیسی حرفه ای شوید باید به این نکته عمل کنید: چهار توانایی در زبان انگلیسی وجود دارد که باید آنها را یاد بگیرید.
این چهار توانایی عبارتند از: خواندن و گوش کردن و نوشتن و صحبت کردن.

چیزی که باید همیشه به یاد داشته باشید این است که خواندن و گوش دادن توانایی های پایه تر و صحبت کردن و نوشتن توانایی هایی فرعی تر نسبت به آنها هستند. اگر می خواهید در انگلیسی صحبت کردن و نوشتن حرفه ای عمل کنید باید ابتدا خواندن و گوش کردن خود را تقویت کنید.
چند روش برای انجام این کار وجود دارد که گروه آموزش زبان انگلیسی تیک لرن24 آنها را به صورت خلاصه آنها را برای شما توضیح خواهم داد.

 

  1. خواندن

تا جایی که می توانید بخوانید. اما باید به صورت فعال بخوانید. یعنی باید به نحوه تشکیل جملات و کلماتی که برای اولین بار با آنها آشنا می شوید فکر کرده و روی آنها تمرکز کنید.
این به این معنا نیست که شما خود را با یادگیری گرامر های پیچیده اذیت کنید یا هر کلمه جدید را که می بینید در دیکشنری جستجو کنید.
شما باید به نحوه قرار گیری کلی جملات دقت کنید و به کلمات هم نگاهی بیاندازید تا بتوانید با آنها کمی آشنا شوید و
بعدا در صورت نیاز آنها را در دیکشنری جستجو کنید. بهتر است یک دفترچه یادداشت برای خود تهیه کنید تا بتوانید جملات و کلمات جدید را در آن یادداشت کنید.

 

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی

 

  1. گوش کردن

برای گوش کردن دو راه وجود دارد:

در کنار خواندن می توانید روزانه سی دقیقه به انگلیسی گوش کنید.

می توانید ابتدا روی خواندن تمرکز کنید و هنگامی که آنرا به صورت کامل یاد گرفتید به سراغ گوش کردن بروید و روی آن هم کار کنید.

من به شما روش دوم را پیشنهاد می کنم. زیرا وقتی که در خواندن به طور کامل مسلط باشید می توانید راحت تر گوش کردن را هم یاد بگیرید.

از آن جایی که چیز های زیادی را تا کنون یاد گرفته اید می توانید کلمات گوینده را به راحتی حدس بزنید. این به این معنا نیست که شما دیگر نیازی به تمرین کردن در زمینه گوش کردن ندارید.

برای گوش کردن من به شما کارتون و فیلم هایی را پیشنهاد می کنم که برای کودکان ساخته شده اند. زبان آنها ساده است و در آنها کلمات پیچیده و سخت وجود ندارد.
در گوش کردن هم باید فعال باشید و از چیز های مهم یادداشت برداری کنید.

اگر این نکته ها را عملی کنید مطمئن باشید که صحبت کردن و نوشتن شما به صورت خودکار بهتر خواهد شد و با کمی تلاش می توانید آنها را به مرحله عالی برسانید.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 

 

 

تیک لرن24

 

 

 


Rate this post